Blog

Víte, jak odfarbovat rty ?. Pysky jsou nejmladší součástí našeho těla a musí se o ně postarat. Různé povětrnostní podmínky vedou k popraskané nebo popraskané rty. Dokonce i léky či dehydratace dělají totéž a pojďme jim čelit, nikdo nemá rád podívat se na pár prasklých rtů. Může zklamat celý váš dojem. Na vrcholu to všechno byste stále drželi kousnutí na zavěšené kůži z vašich rtů, což zhoršovalo situaci. Nezapomeňte, popraskané nebo popraskané rty mohou dokonce vést k krvácení a bolesti.

Jak to exfoliate lips 1

Takže je vždy dobré vymývat rty a udržet je hydratované bez ohledu na počasí. Exfoliace odstraňuje suchou a mrtvou pokožku a vytváří měkké, hladké a plné rty. Nyní jsou na trhu k dispozici stovky komerčních produktů, které vám pomáhají exfoliovat vaše rty, ale pokud chcete jít do všech přirozených, aniž byste zapálili díru v kapse, můžete se rozhodnout pro snadné DIY možnosti.

Jak odlupovat pysky:

V tomto článku diskutujeme o tom, jak odlupovat rty ?. Dej nám vše o nich.

1. Cukr a olivový olej křupavý k exfoliating rty:

Jak to exfoliate lips 2

Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet domácí prostředky, mohou vytvořit důslednou pastu vhodného cukru a oleje tím, že je dobře promíchají. Pečte je dobře na rtech a odlupujte. Nebojte se, a to ani v případě, že pohltíte trochu složek, protože jsou všechny netoxické. Jakmile je hotovo, vypláchněte pastu vlažnou vodou. Konečně aplikujte přiměřenou vrstvu vazelíny nebo oblíbeného balzámu na rty a máte jemné a ohebné rty.

2. Exfoliate Pery s kartáčem na zuby:

Jak to exfoliate lips 3

Stará zubní kartáčka s rovnými a měkkými štětinami vždy dělá trik. Funguje to jako kouzlo na rtech. Na rty můžete buď aplikovat přiměřenou vrstvu vazelíny, nebo si trochu položit štětiny zubního kartáčku. Při kruhových pohybech vytřete zubní pastu na rty. Nebuďte příliš tvrdší na vašich rtech, jinak byste mohli skončit, aby jste je zahalili. Když skončíte, nechte na ropě nebo aplikujte vrstvu balzámu na rty pro bezprašné a rehydratované rty.

3. Cukr a med Scrub k exfoliating vaše rty:

Jak to exfoliate lips 4

Pokud jste jedním z těch vzácných, kteří jsou alergičtí na olivový olej, můžete použít tento křovin jako náhradu. Namísto olivového oleje se v tomto drtě používá med a cukr zůstává běžnou složkou. Slovo varování, tato křovina má tendenci být sladší a lepkavější kvůli přítomnosti medu, ale dělá zázraky, aby se uzdravily popraskané nebo popraskané rty. Můžete také dát křovinu přes noc. Nezapomeňte si na rty položit papírový ručník, pokud opouštíte křovinu celou noc. Papír odstraňte ráno a oplachujte. Po dokončení exfoliace nezapomeňte na rty vyměnit balzám na rty nebo vazelínu.

4. Připravte si čistič Soda na pečení na odlupování rtů:

Jak to exfoliate lips 5

Vytvořte zrnkovou pastu smícháním sody s malou vodou. Jakmile skončíte, použijte kartáček na zuby s měkkými a rovnými štětinami, abyste vložili pastu na rty kruhovým pohybem a odlupujte. Můžete použít mycí látku místo zubního kartáčku. Vypláchněte rty a nakonec použijte balzám na rty nebo vazelínu pro zvlněné rty.

Vidět víc: Jak vyrobit balzám na rty

5. Hnědý cukr a olejový křup do peelingových rtů:

Jak to exfoliate lips 6

Další jednoduché křoviny, ale namísto běžného bílého cukru, udělejte pastu hnědého cukru s nějakým jojobovým olejem nebo vitamínem E a olejujte s ním rty. Aplikujte pak balzám na rty.

Vidět víc: Nejlepší exfoliátory

6. Růžové vody a glycerin křoviny Chcete-li odlupovat vaše rty:

Jak to exfoliate lips 7

To se může zdát trochu netradiční, ale funguje to jako kouzlo na rtech. Vytvořte směs malého glycerinu s růžovou vodou, aplikujte ji na rty a nechte ji přes noc. Získáte jemné a lesklé rty ráno.

Vidět víc: Přírodní tonery pro mastnou pleť

Obrázky Zdroj: Závěrka 1, 2, 3, 5, 6.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =