Blog

Nebojte se vůbec o vaší pupíku. Výskyt akné je častý u dospívajících. Průnik akné dochází kvůli zánětu olejových žláz v kůži a vlasových folikulích. Léčba akné je proces, nikoliv dvoudenní záležitost. Akné je způsobeno nadměrně působícími olejovými žlázami, které ucpávají póry.

Pimples a pimple skvrny jsou přirozeně se vyskytující vaří na kůži, většinou na vašem obličeji, kde toxiny a nečistoty shromážděné na denní bázi se hromadí pod to způsobit reakce bobtnat nebo zčervená. Tam jsou hormonální změny a puberty, které mohou být obviňovány za škaredé červené vyrážky. Ať tak či onak, pupen je navždy nežádoucí, zvláště před zvláštní příležitostí. V tomto článku proto získáváme nejrychlejší způsob, jak se zbavit akné během 2 dnů.

Jak to Avoid Pimples

Můžete mít akné na obličeji, hrudi, zádech, ramenou a dokonce i hýždě. Existuje mnoho způsobů, jak odstranit pupínky během 2 dnů. Přemýšlejte, jak odstranit pupínky a pupínky během dvou dnů.

Nejlepší způsoby, jak odstranit pupínky a pupeny Značky za 2 dny:

Níže uvádíme 15 různých klasických a nejlepších způsobů léčby pro odstranění pupíků a pupínek nebo tmavých skvrn za 2 dny přirozenou cestou bez získání vedlejších účinků.

1. Ice Cubes:

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

Led bude pomáhat při snižování velikosti pórů tím, že dojde k uzavření krevních cév pod kůži. Pokud je vaše akné bolavé, musí také pomoci při zmírnění bolesti. Namočte kostky ledu na jemné akné. Masírovat kostku ledu nad akné na obličeji čeká, že oblast zmizí. Nechte tvá tvář bez čekání, že je znovu teplý.

2. Zubní pasta:

Zkuste zubní pastu na vaši otázku, jak odstranit pupínky v 2 dny. Zubní pasta zahrnuje oxid křemičitý, který je vysoušecím prostředkem, který objevíte mimo jiné v pytlích z hovězího masa. Nesprávně, zubní pasta může pomoci vysušit vaše pupínek v noci, zmenšení ve velikosti, ačkoli to není vítězný způsob, jak vyčistit kůži.

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

3. Zvlhčující:

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

Udržujte pokožku hydratovanou. Zvyk, který se chystáte vytvořit, může způsobit vysušení, především na místě, kde se objeví léze. Prostřednictvím čisticího prostředku, který je součástí hydratačního krému, nebo olej bez hydratátoru, utěsní vlhkost do pokožky a zabrání vysušení a odlupování. Produkty, které obsahují přísady jako močovina, glycerin a alfa hydroxykyseliny, absorbují vodu ze vzduchu a udržují pokožku hydratovanou.

4. Nedotýkejte se:

Jen se ho nedotýkejte! Oleje z vašich rukou a bakterie z předmětů podobných mobilnímu telefonu a tělocvičně mohou způsobit zarudnutí a rychlé zastavení pupíků. Picking plus popping lézí zhorší vzhled vaší pokožky navíc zpomaluje vaše pupínky od hojení. To by mohlo být pravděpodobně nejrychlejší způsob, jak okamžitě odstranit znaky pupíku.

Vidět víc: Nejlepší čisticí pleťová pleť pro akné

5. Exfoliace:

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

Odlupujte pokožku. Vezměte si zvyk exfoliating v celé akné drhnout každý týden, doslova každý týden. Exfoliace není nic jiného než jemné utírání horní vrstvy odumřelých buněk pokožky, které se hromadí na pokožce, uvolňující cestu pro novou hezkou živou vrstvu živé kůže bez akné. Jakmile si umyjete obličej jemným exfoliátem, dbejte na to, abyste se příliš netřásli.

6. Med:

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

Kromě toho, že je chutný, med je přirozené antibiotikum, které je ideální pro hojení a klesající pimples. Jako dodatečný bonus, jeho lepivost pomáhá eliminovat přebytečné nečistoty a nečistoty z pokožky. Med můžete provozovat stavěním jednoduché masky. Chcete-li to provést, směs 2 polévkové lžíce zlatého elixíru o lžičku skořice navíc rozmazání na obličej. Nechte směs nastavit asi deset minut před vyplachováním teplou vodou.

7. Chlor - plavání:

Dát se. Pokud máte bazén ochotně k dispozici, zkuste jít na koupání. Chlór je uznáván k usušení kůže, což je dobrá zpráva, jak se zbavit pupíků. Jen se ujistěte, že správně zvlhčíte zbytek pokožky a přimějte vlasy, aby přestaly poškozovat.

Jak To Remove Dark Spots From Face Within 2 Days

8. Banánové peelingy:

Jak To Remove Spots From Face In 2 Days

Banánové peelingy jsou užitečné při ošetřování hmyzu a kousnutí komárem, navíc by mohlo být užitečné při snižování velikosti některých pupíků. Jemně masírujte banánovou kůru nad postiženou oblastí. Navíc zkuste dát banánovou kůru pomlčkou soli, čajovou lžičkou octa a lžící javorového sirupu v mixéru. Smrte na tváři a nechte 7 minut. Vyčistěte pomocí myčky na obličej a vysušte.

9. Aspirinová pasta:

Jak To Remove Dark Spots From Face Within 2 Days

Prášek tablet aspirinu plus přidat jen dostatek vody, aby se vytvořil v pasty. Pomocí Q-Tipu aplikujte aspirinovou pastu na pupeny rovnoměrně a zcela pokryjte. Nechte suchu. Aspirin je ještě jeden protizánětlivý; budování bude pomáhat boji proti kůži vedle zánětu, čímž se značka pupeny méně viditelná. Nechte aspirinovou pastovitou bitku pupínek během noci.

10. Pasta z kurkuma a gramové mouky:

Jak To Remove Dark Spots From Face Within 2 Days

Turmeric byl populární koření, které je široce používáno v mnoha indických pokrmech pro vyvolání chuti k jídlu. Nicméně, mnoho lidí si není vědoma léčebných vlastností, které má kurkuma. Zde je postup, jak odstranit pupeny značky za 2 dny.

  • Kurkuma v práškové formě smíchané s chlazeným mlékem a gramovou moukou nejen omezuje zarudnutí se svým protizánětlivým účinkem, ale také snižuje akné bakterie, čímž snižuje přes noc.
  • Zanechte směs přes noc a pokud jste zapomněli aplikovat v noci, nechte 20 minut sušit

Vidět víc: Granátová jablka na léčbu akné

11. Aplikátor sodíku:

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

Sóda na pečení je dalším zázračným produktem, který se na vaší pokožce zajímá zejména v případě vyrážky, zánětů a akné. Léčivé vlastnosti sódy na pečení činí vhodnou složku pro boj proti akné přes noc, případně zmizela během dvou jednoduchých dnů. Jednoduše vezměte prášek do pečiva ve vodním roztoku, obsah vody je více. Hustá pasta a bodová aplikace okamžitě sníží velikost a zarudnutí pupíku a pravděpodobně bude řešením, jak odstranit pupeny z tváře během 2 dnů.

12. Vicks Vapo Rub na záchranu:

Vicks Vapo Rub To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

Vaporub často používané pro přetížené hrudník nebo runny nos je ve skutečnosti skvělý způsob, jak se vyrovnat s pupínky co nejrychlejším možným způsobem. Vaporub je koncentrovaný a silný, což z něj činí vhodnou součást pro těžké přetížení. Mlčná čerstvá vůně okamžitě působí, protože chladící krystaly uklidňují pupínek tónováním dolů za zčervenání. Během dvou dnů uvidíte, jak vaše akné vysuší.

13. Cukr Cure:

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

Skořice, opět použitá široce pro ochucení jídel je další složkou, která může způsobit ztrátu vašeho pupíku během dvou jednoduchých dnů. Zde je postup, jak vyčistit pupeny ve 2 dnech pomocí skořice. K tomu budete potřebovat

  • Zakořeněná nebo prášková skořice, med a růžová voda.
  • Vytvořte hustou pastu a aplikujte ji na dotčená místa.

Ponechejte ji přes noc poté, co jste se pokoušeli o oblast. Vypláchněte studenou vodou ráno.

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

14. Parní horká máta:

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

Jak odstranit pupínky přirozeně za 2 dny, aniž by bylo špinavé s lokálními aplikátory a léčbou? Použijte parní terapii, kde pára otevírá zanesené póry a vylučuje nečistoty a toxiny, které se hromadí pod ním, což způsobuje snížení akné. Případně použijte olej z mátového oleje nebo olej z čajovníku v parní misce pro další pomoc.

Vidět víc: Mandlový olej pro akné jizvy

15. Jablečný ocot jablečný:

Jak To Remove Pimples And Pimple Marks In 2 Days

Jablečný jablečný ocet je známý jak pro své alkalické, tak pro kyselé vlastnosti. Směs těchto dvou látek proto působí jako vynikající odstraňovač akné. Musíte se divit, jak se zbavit pupíků za 2 dny pomocí jablečného octa.

  • V malé misce použijte koncentrovaný jablečný jablečný ocet a vodu, abyste zředili roztok před použitím bavlny na ponoření a na dlažbu na akné.
  • Nechte ji přes noc a vypněte další ráno.

Okamžité výsledky můžete vidět ihned po aplikaci.

V tomto článku jsme vybrali některé z nejlepších domácích produktů, které jsou vždy dostupné v okolí vašeho okolí. Akné nebo pupínky mohou být rozdrceny hned na začátku těmito úplnými důkazními metodami, které vám umožňují léčit vaše pupeny během dvou nocí, což vám umožní včas udělat událost s bezchybnou kůží.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − = 96