Blog

Tradice, které jsou hluboce zakořeněné v naší kultuře, mluví o světě, kde se saree povinně nosí pro ženy z kolonií. Dokonce ještě předtím, než se Britové dostali a usadili, byly naše tradice nastaveny tam, kde kultury následovaly svůj tradiční vzhled. Pro západní lidi to byl oblek a kalhoty s šaty a kloboukem a tady to byl Dhoti a sarees.

Stále je úžasné vědět i dnes po tolika letech modernizace a globalizace, dnes Indie stále oslavuje své tradiční kořeny tím, že nosí tradiční oblečení každou tu a tam. Dnes v tomto článku budeme hovořit o tom, jak správně zabalit saree bavlny těsně před příležitostmi.

Jak nosit bavlněné Saree Perfektně S obrázky:

1. Přípravy:

1

Nyní, než budete nosit saree, ujistěte se, že máte dostatek času na revizi odpovídající halenky, kterou byste spolu s ním nosili. Sari má dva nejlepší kamarády, blůzu a spodničku, které by v běžném dni byly požadovány při nošení saree. Můžete jít bez spodního prádla, pokud je sari tlustá a neprůhledná, ale bez blůzy, obvykle se nedoporučuje. Věc se sareem je, nemusíte jít na stejnou barvu blůzy a experimentovat s mixem a zápasy.

2. Spuštění:

2

Začněte tím, že nosíte halenku a potom zajistěte spodničku z pasu. Vyberte si příznivou pozici těsně pod pupkem, abyste kapelu spojili. Pokud se rozhodnete pro nízké pasové sarees, které se dostanou do jiné kategorie než běžné, ujistěte se, že spodnička je vázána kolem bederních pásů. Na základě sárky si můžete vybrat halenku s otevřenou zadní částí nebo navrženou s řezy.

Vidět víc:  Různé typy sárů

3. Obaly:

3

Začněte tak, že saree úplně otevřete a poté sejměte konec sárky a držte jej vodorovně. Nyní kolem řádků vašeho spodního spodního prádla, v polovině trochu vpravo do pupku, spojte volné konce saree a začněte jej obtékat kolem pasu. Vezměte pouze jeden kruh obalu tak, aby vaše spodnička byla zcela pokryta sareem. Na konci obalu by měla saree dobře ukrýt spodničku i pod ním. Volný konec sárí bude z vašeho levice.

Po dokončení prvního zabalení zastrčte saree se spodničkou minimálně bezpečně, abyste získali vzhled. Teď pokračujeme s naším sareem. Jakmile skončíte vkládání, všimnete si, že kousek látky od sárí padá přímo před nohy. Vyzvedněte to a začněte ho pořádně organizovat. Ujistěte se, že záhyby jdou až na konec sárí, kde jsou vaše nohy. Využijte pomoc od někoho, abyste vyrovnali záhyby nebo pomohli s plisováním. Měly by být asi 4 až 6 záhybů asi 5 palců nebo tak. Jakmile je pleat vyroben, pečlivě zastrčte celou konstrukci do předního spodního prádla.

Nyní zbývající část za vámi musí být přenesena na přední stranu a ukládána diagonálně přes vaše tělo, aby vytvořila paletu saree. Často je palla ponechána volně k pokrytí středního riffu a žaludku, a jindy můžete použít záhyby v pallu a pak si ho připnout svou blůzkou.

Vidět víc:  Jak nosit Saree úhledně

Tipy k Sarees 101:

51RafmkOUNL._SX450_

1. Pro každou kancelářskou party nebo formální vzhled, vždy jděte na skladané pallu, který je mnohem čistší přístup. Nicméně, pro strany, držte pallu volné, pokud nejste upřímný a formální.

2. Ujistěte se, že vaše spodnička je silně vázána kolem pasu a správně zajištěna. Totéž platí pro spodní záhyby, které můžete přidat pin, aby se držel na místě.

Vidět víc: Indické šaty pro návrháře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − 35 =