Blog

Nail art vzal obrovskou podobu v posledních letech. Musíte se setkat s řadou variací v oblasti nehtů. Velmi známá forma zdobení nehtů podél nehtů je sportovní nehty šperky přes piercing nehtů. Piercing nehtů se v dnešní době stal zcela běžným. Můžete vyzkoušet piercing nehtů v pohodlí vašeho domova následujícími několika jednoduchými kroky.

nehet piercing

Nezapomeňte však, že pokud jsou nehty křehké nebo nejsou dostatečně dlouhé, měli byste se vyhnout nehtům. Křehké nehty nejsou dobré kandidáty na piercing nehtů. To bude jen vaše nehty slabší. Také musíte vždy zabránit tomu, abyste na nehty nosili příliš těžké šperky, protože na kořeny nehtů bude působit značný tlak a způsobí, že jsou náchylné k roztržení nebo náhlému zlomení. Po večírku nebo v noci nezapomeňte odstranit nechtové šperky. Můžete náhodně odtrhnout určitou část vašich nehtů, pokud vaše nehty šperky uvíznou na oblečení. Takže vždy buďte opatrní, když nosíte šperky na nehty.

Piercing nehtů doma krok za krokem Proces:

Ukažte, jak snadno můžete udělat profesionální piercing nehtů s 9 jednoduchými kroky:

Potřebné věci:

1. Vrták na nehty - toto je ruční vrtačka, o které zde mluvíme. Existují elektrické nebo bateriové vrtačky, ale pro normální piercing nehtů nebudete je vyžadovat.
2. Základní nátěr / posilovač nehtů
3. Lak na nehty
4. Nejvyšší srst
5. Pufr na nehty

Krok 1: Začněte na čistém, bezbarvém a obroušeném povrchu nehtů. Ujistěte se, že vaše nehty nemají na sobě žádný základní nátěr nebo jakýkoli druh nátěru barev. To by se mělo provádět nejlépe po správné manikúře.

Jak dělat nehty Piercing doma? | Styly v životě

Krok 2: Speciální vybavení nazvané driller na nehty je k dispozici na obchodech s uměním nehtů, které profesionálové používají k propíchnutí nehtů. Toto zařízení můžete také koupit online. Samozřejmě, i když nejste profesionál, můžete stále sledovat náš příspěvek a dělat piercing hřebíku přímo u vás doma s driller nehtů.

Jak dělat nehty Piercing doma? | Styly v životě

Krok 3: Zatímco děláte piercing nehtů, nezapomeňte na příliš velký tlak. Můžete propíchnout kůži vašeho prstu. Buďte opatrní s vrtákem. Je špatným pojetím, že musíte použít příliš velký tlak.

Jak dělat nehty Piercing doma? | Styly v životě

Krok 4: Začněte otáčet vrtákem v levém a pravém směru pomalu tím, že trochu tlačíte na nehty z opačné strany. Vždy si nechte piercing z vnitřní nebo opačné strany nehtů.

Jak dělat nehty Piercing doma? | Styly v životě

Krok 5: Otáčejte vrtačkou po obou stranách, dokud nevytvoříte díru v nehty. Ujistěte se, že se vrták zcela dostává dovnitř a ven.

Jak dělat nehty Piercing doma? | Styly v životě

Krok 6:

Vezměte pufr a vylepšete boky nehtů. Vyfukujte kolem takto vytvořeného otvoru.

Jak dělat nehty Piercing doma? | Styly v životě

Krok 7:

Vložte základní nátěr nebo zesilovač na nehty. Tím se zabrání tomu, aby hřebík a piercing byly vytvořeny tak, že by se nosili pryč nebo se rozštěpili.

Jak dělat nehty Piercing doma? | Styly v životě

Krok 8: Položte svůj oblíbený lak na nehty nebo vytvořte umělé nehty, které jste si naplánovali.Použijte vrchní nátěr na utěsnění nehtů nebo lesk na nehty pro lesk a ochranu.

Jak dělat nehty Piercing doma? | Styly v životě

Krok 9: Nakonec si vezměte kousek nehtových uměleckých šperků a vložte je do vytvořené díry. Stiskněte kroužek nehtových uměleckých šperků a utáhněte je .

Jak dělat nehty Piercing doma? | Styly v životě

V díře můžete aplikovat více než jeden kroužek na nehty, jako jsem udělal. To samozřejmě závisí na tom, jak velká je vaše propíchnutá díra. Snažte se nehty příliš těžké nechtové šperky.

Nyní můžete sportovat nechtové šperky snadno pomocí výše uvedených kroků. Doufám, že se nám líbil náš článek a vyzkoušíme piercing nehtů. Ponechte několik poznámek níže.

Vidět víc: Jednoduché a snadné modely nail art

Obrázky Zdroj: 1, 3, 7

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =