Blog

Vyzkoušeli jste se šamponem Herbal Essence? Kudrnaté vlasy jsou zcela nežádoucí, protože je velmi obtížné zkrotit. Díky dobrému odstranění botanického hedvábí se tento šampon snaží nejen zvládnout váš frizový mop, ale i jasně vyniknout přirozeným excelentem a vyhnout se tomu, aby se friz znovu objevil. Je to užitečná vlhkost proti šampónu, která ukáže svou sílu při každém praní. Dovolte nám představit o 9 různých listů bylinných šamponů spolu s jejich funkcemi, výhodami a cenami v Indii.

Nejlepší bylinkové esence šampony v Indii s cenami:

1.Khadi bylinný šampon Rose Sandal a med pro suché vlasy:

Khadi Herbal Shampoo Rose Sandal and Honey

Tento šampon je antibakteriální směs sandálu, růže a medu, aby obnovila a omlazovala suché vlasy spolu s mozkem dokonce i vlasů bez spleti. Obsahuje 100% přírodní ingredience, stejně jako chemické látky. Připravená s esenciálními oleji, každý z řady kosmetických výrobků The Khadi Shop je jemnou kombinací pohodlí pro vaši pokožku.

Cena: 210 ml pro INR 189

2.Herbal Essences Nebezpečně Straight Shampoo:

Bylinný Essence Shampoo

Představte si lesklé, elegantní rovné vlasy vůněmi, které se rozkládají pokaždé, když otočíte hlavu z jedné strany na jednu. Tento šampon s bylinkovým esentem činí všechno ještě víc. Je proto ideální pro vyrovnávání vlasů a získání elegantního konce vlasů.

Cena: 300 ml pro INR 199

Vidět víc: Halo Shampoos

3.Herbal esence čaj - lehce čistý osvěžující šampon:

Bylinný Essences Tea-Lightfully Clean Refreshing Shampoo

Tento šampon obsahuje 0% tzv. Heavy Build-Up spolu s esencemi z čajovníku. To je přirozeně inspirováno a nejlépe udržovaný australský nejzávažnější olej z čajových stromů je silně filtrován inspirativními čistícími vlastnostmi. Obsahuje zajímavé přísady s neuvěřitelnými vůněmi a získáte neodolatelně dotykové vlasy. Výrobce přípravků Clairol Herbal Essences nevytváří osobní značky.

Cena: 700 ml pro INR 330

4.Herbal Essences šampon - dotykově hladký pro suché vlasy:

Bylinný Essences Shampoo – Touchably Smooth

Stejně jako název navrhnout tento šampon je pro osoby, které bojují suché a hrubé vlasy problémy každý den. Přírodními složkami asijského hedvábí a růžových lilie jsou vlasy zřetelně hladké a zvládnutelné přirozeným leskem.

Cena: 300 ml pro INR 500

5.Herbal Essences Drama Clean Shampoo:

Bylinný Essences Drama Clean shampoo

Tento šampon s bylinkovou esencí je doplněn citrusovými květy, zeleným čajem a hydratačně aktivovaným silikonovým prvkem, tento šampon je bezproblémový tkáň na skvrnitou čistou pokožku hlavy, která má lesklé vlasy na escort. Je vhodná pro všechny druhy vlasů a má povznášející vůni.

Cena: 300 ml pro INR 430

Vidět víc: Sunsilk šampon pro suché vlasy

6.Herbal Essences Break Over Shampoo:

Bylinný Essences Break Over Shampoo

Mocným pravidlem bílkoviny z hedvábí a uklidňujícím levandulem je šampon, jehož cílem je udržovat vaše vlasy bez jakéhokoliv poškození. Rozbité vlasy jsou v podstatě nezdravé chlupaté vlasy. Kromě toho, že správná výživa dosáhne folikulů, jejich stav se neobnoví. Díky silnému přírodnímu prvku tento šampon přichází do zlomku a rozštěpení. Směs Coco manga pomáhá krmivě pokožky a vlasovým šachtám směřovat k zdravé a jasné partii chloupků.

Cena: 300 ml pro INR 175

7.Herbal Essence Totally Twisted Shampoo pro kudrnaté vlasy:

Bylinný Essence Totally Twisted Shampoo

To je přínos pro kudrnaté a nezvladatelné vlasy, které jsou obtížně zvládnutelné. Příjemnými přínosy divoké třešně s klenotovou orchidejí získáte nejlepší kudrnaté kudrlinky, které každá kudrnatá holčička bude chtít. Dává potřebnou hydrataci a navlhčí pokožku hlavy.

Cena: 300 ml pro INR 196

8.Herbal Essences Šampon pro závislost objemu na těle:

Bylinný Essences Body Envy Volumizing Shampoo

Jakmile vlasy postrádají objem žádné z účesů kompletu, navíc jste přilepený stejným starým vrstveným stylem navždy. Nicméně s tímto šamponem z rostlinných esencí není vidění obrovského buffantu příliš vzdálené, jinak není možné. Tento šampon oživí lim a váží vlasy na objem, krásný lesk a zdravý lesk.

Cena: 300 ml pro INR 391

Vidět víc: Nejlepší šampon pro vší

9.Herbal Essences Ignite My Color Shampoo:

Bylinný Essences Ignite My Colour Shampoo

Jeden další živý vzorec, který vypadá z tónovaných vlasů. Mají úžasnou sílu extraktů z hedvábí a bobulí acai, které pomáhají vytvářet vlasy a dodávají vám přirozený lesk na hřívu, zatímco společně udržují barevné efekty.

Cena: 400 ml pro INR 264

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 22 =