Blog

Mehndi je první věc, která přichází do každé mysli, když někdo myslí na každou příležitost; mnozí se shodnou, že svatba je neúplná bez ceremonie mehndi. Vzhledem k tomu, že je dobře známo, že Henna značně rozšiřuje svatby, neexistuje žádný způsob, jak by člověk získal mehandi design od normálního návrháře.

Mehndi vzory jsou vytvořeny s použitím pasty se zlatými pruty, plastovými kužely a plastovými lahvemi s hroty, henna umělci se vyvíjeli, aby si práci udělali snadno a vyjádřili se prostřednictvím umění Mehendi.

Nejlepší umělci Mehndi v Bombaji:

Mehendi umělec dělá svatbu krásnější. Zde je seznam 9 nejvýznamnějších mehndi umělců v Bombaji.

1. Veena Nagda Mumbai Mehndi Designér:

Mehndi Artists In Mumbai

Jeden z nejprofesionálnějších mehndi umělců v Bombaji, je populární mezi celebrity, a proto její obvinění bude o něco vyšší než ostatní mehandi návrháři. Ale ona byla v této oblasti už dlouho a její jedinečný styl jasně dovolil, aby byla korunována jako královna Mehandi umělců v Bombaji.

2. Geeta Patel - nejlepší návrhář Mehendi v Bombaji:

Geeta Patel Mehndi Designs

Samozvaná umělkyně, je jednou z důvěryhodných jmen a v této profesi působí již od dvou desetiletí, a nyní se její snacha připojila i do svého podniku, duo se chystalo navštívit. Díky svému složitému designu se většina rodin rozkládá ve skupinách, aby si od ní vytvořila svůj design mehendi.

3. Pawan Mehendi Umělec v Bombaji:

Pawan Mehendi Designs

Pawan má 15 let zkušeností v oboru Mehandi Designing; mají na své akademii 2000 studentů. Pawan je průkopníkem ve figurální práci a nejlepším designem v průmyslu s novou a jedinečnou prací s vlastní tvorbou a různorodým mixováním. Vedou v tréninku a pracují pro renomovanou klientelu po celé Indii i v zahraničí.

4. Jayshree Maru Mehndi Designs:

Jayshree Maru Mehndi Designs

Jayshree Maru je jedním z nejslavnějších a nejmocnějších návrhářů mehndi v Bombaji. V oblasti Bombaj, která o ní neslyšela, nebude nikdo. Její návrhy jsou prostě bezchybné a poplatky za mehandi design budou cenově dostupné, bude dokonce flexibilní, aby cestovala na jiné místo na základě požadavku od klientů.

5. Jyoti Chheda Mehndi Interpret:

Jyoti Chheda Mehndi Designs

Očekávejte, že bude jediná, kdo přijde na záchranu s tím, co jí klient požádá. Získala mnoho ocenění a ocenění za své mehndi návrhy a ona je inovativní na své nejlepší. Je pokorná, což jí dělá tak sympatickou, a zase dovoluje lidem, aby s ní dobře gelovali. Jejich ceny budou v rozpočtu.

6. Usha a Ekta Shah-Mehndi Umělci:

Usha and Ekta Shah Mehndi Designs

Usha je velmi známá populární mehndi umělec v Bombaji, také dává mehendi třídy. Jejich oddaná klientela a kreativní návrhy z ní dělají nejoblíbenější umělec Mehendi v Indii. Ekta se svým přírodním talentem pro umění pomáhá své matce od jejích dospívajících let a dokonce měla řadu intercollegiate tituly pro design Mehendi.

7. Rahul Sonavane profesionální umělec Mehndi v Bombaji:

Rahul Sonavane Mehndi Designs

Rahul je vysoce inovativní; jeho metoda přístupu je zcela odlišná od toho, co prochází jako návrhy Mumbai Mehndi. Stojí vysoko s odbornou zkušeností 15 let a má zkušenosti s uvedením mehandi pro různé příležitosti, které mají jinou sbírku návrhů mehendi, zejména pro svatby.

8. Asha Savla Nejlepší svatební mehndi umělec v Bombaji:

Asha Savla Mehndi Designs

Její rozsáhlé studium moderního Mehndiho ji činí odborníkem v oboru jako nikdo jiný. Je stejně efektivní v tradičním stylu Henny, přináší bohaté umění mehnád, styling vlasů apod. Má širokou škálu kolekcí designů mehandi, které budou jen fascinovat každého.

9. Nirmala Asthana - Bridal Mehndi Umělec:

Nirmala Asthana Mehndi Designs

Nirmala Asthana se specializovala na "Radha Krishna" svatební mehendi se zkušeností 12 let v této oblasti. Od tradičních až po módní mehandi se složitými vzory není absolutně nic, co Nirmala Asthana řekne ne. Dává přednost velmi dobrému svatebnímu designu mehendi.

Závěr:

Pokud jde o svatby a festivaly, první důležitou prioritou bude mehndi návrhy, existuje mnoho mehandi umělců s navrhováním portrétů a krásné náboženské motivy s hennou. Použití mehandi nemá v dnešní době žádné omezení, zejména s příchodem profesionálních umělců. Proveďte svatbu jako nejpozoruhodnější část života.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − 73 =