Blog

Dřevěné lžíce se používají při vaření kvůli jejich všestrannosti a také proto, že v nich nemají žádný kov, který by ztratil. Existuje mnoho řemeslných nápadů, které můžete použít ve svém životě, aby dřevěné řemeslo s dřevěnými lžičkami.

Nejlepší dřevěné lžíce řemesla pro děti a dospělé:

Zde jsou top 9 dřevěných lžící řemesel,

1. Narozeniny lžíce řemesla:

Narozeniny Spoon Craft

Prostřednictvím dřevěné lžíce můžete udělat dobré narozeninové řemeslo, jako byste mohli udělat kočičí obličej na to, pak držet nějaký narozeninový citát na to, nebo napsat na ně narozeniny, to jsou malé dřevěné lžíce pro řemesla, které můžete předložit někomu.

2. Rostlinné plavidlo:

Zelenina Craft

Další skvělé nápady z dřevěné lžíce jsou rostlinné řemeslo, které můžete barvit dřevěnou lžíci s různou barvou jako pozadí, pak můžete nakreslit nějakou zeleninovou postavu a malovat je můžete zdobit dobře v době Vánoc, mohou být dřevěné lžíce řemesla na Vánoce.

3. Chef dřevěné lžíce řemeslo:

Šéfkuchař Wooden Spoon Craft

Každý kuchař používá dřevěnou lžičku na vaření téměř všeho, takže pokud máte přítele, který je kuchař, můžete mu dát dárek s dřevěnou lžící, s obličejem na něm nakresleným a malým kuchařským uzávěrem, to je ozdobná dřevěná lžíce řemesla nápad.

4. Živá dřevěná lžička:

Zvíře Wooden Spoon

Co vaše dítě může udělat, je malovat dřevěnou lžíci s jinou barvou, pak se na ni objevují zvířecí obličeje, které mohou být uchovávány jako showpiece nebo ve vašem dětském pokoji, je to skvělá mini dřevěná lžička pro řemeslo, které můžete snadno naučit vašemu dítěti udělat.

5. Mermaid Wooden Spoon:

Mořská panna Wooden Spoon Craft

Jednou z velkých nápadů dřevěné lžíce je mořská panna, kde máte jenom obličej s nějakou vlněnou nití, která je k němu přiložena, a to ve tvaru vlasů a dolní části mořské panny s jinou barvou vlněných nití. To je krásná věc, kterou můžete udržet u vás doma.

6. Bunny Wooden Spoon:

Králíček Wooden Spoon Craft

Velké umělecké a řemeslné dřevěné lžíce, které mohou být vyrobeny ve tvaru zajíčka, můžete namalovat dřevěnou lžíci bílou a učinit papírové uši a přilepit je k lžíci, pak můžete udělat luk a držet na krku, můžete také udělej králičí obličej a vaše dřevěné lžíce jsou připraveny.

Vidět víc: Jednoduchá dřevěná řemesla

7. Crafty dřevěná lžíce:

Lstivý Wooden Spoon

Nejlepší dekorativní dřevěné lžíce řemesel a snadné je, kde si můžete jednoduše napsat nějaké citace na lžíci, pokud jste darování to kuchaři můžete napsat nějaké krásné citace tento jednoduchý trik bude vypadat fantazie.

8. Květinová lžíce řemesla:

Květ Spoon Craft

Kuchyňská lžíce obsahuje různé květiny "vyrobené na dřevěné lžíci, pak je můžete pouze zbarvit jinými barvami" a to je skvělá ozdobná dřevěná lžíce řemesla, můžete také použít ve svém každodenním životě.

Vidět víc: Nápady vánočních řemesel

9. Polka Dot Craft:

Polka Dot Craft

Polka dot jsou vždy v módě vše, co musíte udělat, je udělat nějaký polka dot pak barvit je s jinou barvou, můžete také udělat některé květinové věci, jako jsou květiny nebo nějaké stvoření na to, to jsou skvělé mini dřevěné lžíce pro řemesla.

Nakonec máte spoustu nápadů na dřevěné lyžařské řemesla, vše, co musíte udělat, je přemýšlet a provést je, můžete dát tuto lžíci nějakému příteli, nebo si jej můžete vyzdobit ve svém domě. Můžete je také prodávat, pokud jste dostatečně talentovaní a kvalifikovaní. Získáte více možností při vytváření tohoto řemesla.

Vidět víc: Dekorativní recyklované řemesla

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − = 34