Blog

Ženské budou mít hlubokou náklonnost k mehandi. Existuje mnoho kreativních návrhů mehandi mezi všemi tvary ve tvaru srdce, které všechny zamilují. Když přijde vyjádřit pocit vůči blízkým, toto srdce ve tvaru mehndi designů bude nejlepší volbou navždy.

Tam jsou tisíce srdce vzory pro ruce v Mehendi. Mehendi podnikání je nejlepší volbou pro začátek žen. Pro každou příležitost první věc, která zasáhla mysl, je Mehandi.

Srdce mehandi desigsn 0

Evergreen 9 Nádherné srdce ve tvaru Mehndi vzory:

Níže jsou horní srdce mehndi vzory, které byste měli určitě vyzkoušet.

1. Glitter Mehndi srdce vzory pro rameno:

Srdce mehandi desigsn 1

Jedná se o moderní mehandi vzorec. Tento design je určen především pro lidi, kteří milují tetování mehendi pro rameno. Srdce ve středu a obě strany jsou dány květinovými a listovými vzory drobné hezké srdce symboly byly zdobeny kolem designu zdůraznit to zelené barvy třpyt byl použit.

2. Mehndi Design Heart for Hands:

Design 2 heart mhndi

Tento design Mehendi ve tvaru srdce je poměrně jednoduchý, ale stylový. Špičky prstů jsou pokryté hlubokým tmavým mehendim a jednoduchým designem řetězu. Dlaň a zápěstí jsou pokryty čtyřmi krásnými designy ve tvaru srdce, které poskytují jednoduchý a ohromující vzhled. Korálkové řetězy jsou připevněny k mehandi tvaru srdce.

3. Jednoduché srdce ve tvaru Mehendi Designs pro Palm:

Srdce mehandi desigsn 3

Jedná se o dokonalý design ve tvaru srdce vyrobený na dlani. Vzorek obsahuje dvě srdce a střední část je vyplněna spirálním designem. Tento krásný design mehendi ve tvaru srdce bude vhodný pro malé funkce nebo strany, které se budou konat doma. Tento design může být unavený lidmi, kteří dávají přednost jednoduchým, ale elegantním.

4. Rajasthani Heart Mehndi vzory:

Srdce mehandi desigsn 4

Jedná se o nádherný design Rajasthani mehndi pro celou dlaň a zápěstí, který pokrývá jedno velké srdce na dlani s malými vírkami a listy kolem něj, které poskytnou úžasný pohled na ruku. Všechny prsty jsou navrženy s jediným vzorem listů. To bude dobrá volba designu pro všechny příležitosti.

5. Back Design ruky Mehndi:

Srdce mehandi desigsn 5

Jedná se o jednoduchý arabský tvar ve tvaru srdce na zadní straně ruky, který je krásně spuštěn od ukazováčku a roztažený až na zápěstí s několika vzory květin. Tento design bude dobrým pokusem o začátečníky, kteří se učí srdce mehandi vzory.

6. Nejnovější návrh srdce Mehendi pro předloktí:

Srdce mehandi desigsn 6

Jedná se o jednoduchou hennu srdce, která se kryje vířivým vzorem a tečkami. Tento design tvaru srdce mehandi dává módní vzhled, který lze vyzkoušet téměř za všech okolností. Tento design bude dobré i pro milovníky tetování; je možné provést několik změn s tvůrčími nápady, aby design vypadal jedinečně.

7. Silné tmavé srdce Mehndi vzory:

Srdce mehandi desigsn 7

Tento henna design má složité umění. Tento design je směs srdíček a vzorů šipek, aby design vypadal atraktivně. Tento design je hlavně pro dívky, které milují srdce ve tvaru mehndi vzory. To může být obecně aplikováno doma, jen aby se den cítil jako zvláštní pro ty zvláštní.

8. Společné srdce Mehandi vzory:

Srdce mehandi desigsn 8

Jedná se o slavné svatební návrhy mehndi se srdcem. Na obou rukou má dvě poloviny srdce a zbytek je pokryt malými pěknými květy. Prsty dali dokončení listy a tečkované květy, aby viděli kompletní design, aby obě ruce musely být spojeny. To symbolizuje dvě srdce spojující se s pletím.

9. Heart Mehendi vzory pro ruce:

9 trendy ve tvaru srdce Mehndi vzory s obrázky Styly v životě

Jedná se o jedinečný a rozkošný design pro ruce. Je to kombinace se srdcem a pávím peřím. Tento krásný design má tolik sekvencí srdce s velkým a malým srdcem tvarovaný jiný design se používá pro všechny prsty, aby přitažlivý vzhled. Tento design jistě přiláká každého.

Závěr:

Všechny konstrukce mehendi ve tvaru srdce mají své jedinečné místo a design. Na základě zájmu a volby mohou být všechny bezkonkurenční návrhy vyzkoušeny k oslavám zvláštních příležitostí s blízkými.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − = 18