Blog

Péče o tělo je inovativní a sláva indická výrobní společnost s trvale nejlepším a nejvyšší kvalitou. Oceňují výrobky osobní péče navržené s jemnou dovolenou na vzorcích. Značka výrobků péče o tělo dodává prémii kvalitní obličejové sady různých ingrediencí.

Nejlepší péče o tělo obličeje Kit značky v Indii:

Některé Top 9 Nejlepší Body Care Facial Kit jsou,

1. Péče o tělo Insta Glow Spa Facial Program Kit:

Tělo Care Insta Glow Spa Facial Program Kit

Tato tělová péče insta glow facial kit poskytuje pět výhod, jako je zvlhčení pokožky, zvyšuje cirkulaci, pomáhá snižovat známky stárnutí, zlepšuje tóny pleti a také zmírňuje citlivost. Tato tělová péče obsahuje čistič, kadeř, krém, masku a koncentrát Insta Shine. Všichni dobře čistí, exfoliují a také hydratují pokožku.

Používání:

Naneste čisticí prostředek a dobře vyčistěte obličej. A pak vyčistěte asi 10 minut. Poté jste připraveni použít krém a relaxovat. K dispozici je maska, která se používá k omlazení pokožky asi 20 minut. Konečně můžete použít koncentrátu insta shine, abyste získali nádherný vzhled pokožky.

Cena:

INR 435 pro 250 g.

2. Péče o tělo Haldi Chandan Fairness Facial Kit:

Tělo care Haldi Chandan Fairness Facial Kit

Chrániče těla Haldi Chandan jsou určeny hlavně pro zvýšení pleti pokožky. Pracuje dobře s pokožkou a odstraňuje mrtvé kožní buňky, pokud existují. Tato tělová péče obsahuje čistič Chandan, kosmetické ošetření na obličej, masážní gel, masážní krém, obličejový obličej Chandan a kožní sérum Chandan. Hlavní součástí tělové soupravy pro péči o tělo je Chandan a tuto složku vidíme v každé krému a gelu v tomto balení.

Používání:

Aplikujte čistící prostředek po celé tváři a důkladně vyčistěte obličej. Poté můžete použít Chandanovou pračku, aby se odlupovaly mrtvé kožní buňky. Zde můžete udělat masáž se dvěma typy balení, které jsou gelem a krémem po dobu asi 10 minut. Nakonec se aplikuje balení Chandan a nechá se vysušit asi 20 minut, po kterém se Chandan serum aplikuje po celé tváři.

Cena:

INR625 na 250 g.

3. Péče o tělo čokoládová obličejová sada:

Tělo Care Chocolate Facial Kit

Čokoládová obličejová souprava pro péči o tělo se skládá z vitálních a základních vlastností čokolády spolu s dalšími složkami, jako je hroznový extrakt, kakaové máslo, bambucké máslo. A také další příznivý extrakt, který udržuje pokožku záře. To je zvláště určeno pro práci proti vráskám, které se nacházejí v raném věku, a je jisté, že dostaneme určitě mladistvou záři.

Používání:

Aplikujte čistící prostředek po celé ploše a čistěte jej úplně. Použijte danou čokoládovou drť a odlupujte pokožku. Nyní jste připraveni sedět a relaxovat asi 20 minut s čokoládovou tváří balení. A jako konečný dotek je také k dispozici čokoládové sérum, které dodává pleti vláčnost.

Cena:

INR 595 pro 260 g.

4. Péče o tělo Ovoce Spa Facial Kit:

Tělo Care Fruit Spa Facial Kit

Sada na ošetření ovoce a obličeje pomáhá při hlubokém čištění pórů pokožky a při odlupování mrtvých buněk. Přísady obsažené v tomto tělovém obličeji pomáhají při odstraňování metabolického odpadu z horní vrstvy pokožky. Revitalizuje a pomáhá redukovat vrásky. Souprava obličeje se skládá z čisticího prostředku, čisticího prostředku, krému, masky a koncentračního oleje.

Používání:

Naneste čisticí prostředek, abyste důkladně vyčistili obličej. Poté použijte křovinořez k odstranění mrtvých kožních buněk. Aplikujte krém na cca 20 minut a znovu vyčistěte obličej. Použijte masku a nechte ji uschnout. Po stírání čistí, jako poslední krok, aplikuje koncentrát všeho druhu na pokožku k dosažení terapie.

Cena:

INR425 pro 200 g.

5. Péče o tělo Papaya Spa Facial Kit:

Tělo Care Papaya Spa Facial Kit

Péče o tělo papájová obličejová souprava je speciálně navržena a používána pro ošetření pigmentace, skvrn a poškozené pokožky. Tato obličejová sada se skládá z čisticího prostředku na papáje, čističe, masážního gelu, masážního krému na papáji, papajové masky a séra. To je přidáno s dobrou povahou přirozených vlastností papáje.

Používání:

Aplikujte čisticí prostředek, abyste v podstatě vyčistili pokožku a poté použili kůru pro odlupování mrtvých buněk. Získejte masážní krém na papáji a jemně jej jemně pokořte na kůži asi 20 minut. Po čištění obličeje můžete aplikovat masku, která by měla být ponechána vyschnout. Konečně byste měli aplikovat sérum papája, které dává finální nádech.

Cena:

INR 585 pro 250 ml

6. Pearl Spa Facial Kit:

Tělo Care Pearl Spa Facial Kit

Pearl obličejová sada pro péči o tělo má přirozený vzorec pro jemné čištění oleje, nečistot a jiných nečistot z pokožky. Pomáhá při zesvětlení pokožky a pomáhá při léčbě nerovnoměrné pigmentace. Utahuje otevřené póry, zlepšuje a zlepšuje strukturu pokožky. Souprava se skládá z čisticího prostředku, čističe, perlového krému, masky a koncentrátu insta shine.

Používání:

Naneste čistící krém na celou tvář a utřete ji. Poté jemně protřete křovinu a odstraňte mrtvé kožní buňky. Znovu použijte krém a masírujte ji asi 20 minut. Po důkladném čištění obličeje naneste masku a nechte ji uschnout dalších 10 minut. Konečně nanášejte gel koncentrátu insta shine, aby byla kůže chráněna před znečištěním životního prostředí.

Cena:

INR 461 pro 200 g

Vidět víc: Aroma Facial Kit Produkty

7. Péče o tělo Insta Whitening Facial Kit:

Tělo Care Insta Whitening Program Facial Kit

Kosmetická kosmetika pro bělení těla je vhodná pro všechny typy pleti. Vyrábí se s nanotechnologií přidáním komplexu bělicího bělidla jako své zásadní složky.

Používání:

Pro čištění obličeje naneste bělící pleť na bělení pleti. Poté použijte peelingový peeling asi 10 minut. Použijte doplňovací gel, po kterém se vyživovací krém masíruje asi 20 minut. Čistěte obličej úplně, použijte masku pro zpevnění pokožky. Nakonec naneste intenzivní obnovovací sérum.

Cena:

INR 795 za 250 g.

8. Péče o tělo Gold Facial Kit:

Tělo Care Gold Facial Kit

Sada zlatých obličejů pro péči o tělo revitalizuje a vyživuje zářivou a svěží pleť s 99,9% skutečného zlata. Dává zlatou záři pomáhá udržet vlhkost pokožky. Obsahuje čisticí prostředek, zlatý scrub, zlatý krém, zlatý facial gel a zlatou zkrášlující masku.

Používání:

Čisticí prostředek se používá k čištění obličeje zpočátku. Scrub se používá k exfolici pokožky, po níž je masážní krém jemně třepán na kůži asi 20 minut. A poté po čištění obličeje se aplikuje gelový gelový gelový obličejový kit. Skrášlovací zlatá maska ​​se nanáší po celé tváři a vysuší.

Cena:

INR 599 za 200 g.

Vidět víc: Olejové produkty pro péči o pleť

9. Péče o tělo Diamond Spa Facial Kit:

Tělo Care Diamond Spa Facial Kit

Péče o tělo Diamond Facial Kit čistí pokožku, odfarbí, doplňuje a vyživuje si bělící pleťový krém. A také má masku a sérum, které pomáhají při intenzivní obnově pokožky.

Používání:

Použijte čisticí prostředek k čištění. Použijte křovinořez k odstranění mrtvých kožních buněk. Aplikujte krém na masírování téměř 20 minut a opět vyčistěte obličej. Dejte masku a nechte ji uschnout. Poté, co je čistěte, aplikujte koncentrát inkoustového lesku na obličej.

Cena:

INR 240 pro 48 g

Můžeme si vybrat vlastní výrobky z těchto sortimentů, které velmi dobře vyhovují naší jemné pleti. Celý typ obličeje, celkově, dává tomuto přirozenému odlehčenému a mladistvému ​​záření pohled na kůži. Ty také poskytují vynikající výrobky pro péči o tělo, které poskytují hladší pokožku.

Vidět víc: Nejlepší obličejové sady v Indii

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1