Blog

Magnetický čep nosu jsou z kovu se silnou kvalitou. Dodává se ve dvou kusech. Jeden musíte vložit do nosu a další část zůstane ven. Vnitřní část bude mít magnetický povrch, který přitáhne vnější část a uvízne. Tímto způsobem, bez propíchnutí, můžete nosit nos stud. Dodává se v různých barvách. Tímto způsobem se můžete vyhnout tendenci určitému procesu propichování nosu. V současné době se dívkám neradi nosí nosní kroužky denně a dostanou se na nos. Tento magnetický čep nosu je pro ně, aby mohli nosit prsten na nějaký zvláštní den jen.

Krásné vzory magnetických prsních kroužků pro dámy v trendu:

Zde jsou nejlepší magnetické nosové kolíky.

1. Magnetický krystalový nosní hřeben:

Magnetický Crystal Nose Stud1

Tento magnetický čep nosu je vyražen bílým křišťálovým kamenem. Bílý krystalový kámen je k dispozici v pěti různých velikostech. Musíte si vybrat podle velikosti nosu. Má ocelovou desku, která láká tento křišťálový kámen a stává se čepelí.

2. Jedinečný magnetický nosní hřeben:

Unikátní Magnetic Nose Stud

Jedná se o vzácný design v nosovém magnetickém čepu se slonovým motivem. Velmi zdravý a roztomilý design slonů je v nosu. Uvnitř nosu je kruhová deska s vysokým magnetem. Zdá se, že se na nosu pohybuje slon.

3. Pearl Magnetic Nose Stud:

Perla Magnetic Nose Stud

Tento čep nos je se třemi velkými perlami. Růžový barevný magnetický čep nosu je vysoký standard. Tato krásná perla se na této magnetické desce uvízne. Pearl na čepu nosu vypadá úžasně s hladkým povrchem. Kromě růžové barvy jsou k dispozici i další barvy v perleťovém designu.

4. Magnetické ocelové srdce:

Magnetický Steel Heart Stud

Je to výběr romantické slečny. Magnetický nosní kolík obsahuje srdce z oceli. Toto zlaté barevné srdce je nalepeno na stříbrnou kulatou desku. Dáma může přitáhnout svého muže přes tento nosový kolík. Návrh srdce zobrazuje okvětní lístek na obličeji.

Vidět víc: Designové nosní čepičky

5. Magnetický šumivý nosní kroužek:

Magnetický Sparkling Nose Ring

Jedná se o ohromující magnetický nosní kroužek ve stříbrném provedení. Dvě kulaté perle jsou vzájemně spojeny magnetem. Vnější korálka je vyražena lesklým kamenem. Kameny různých barev jsou zde. Kámen přiložený na kroužku vypadá štípavě a přitahuje srdce dámy.

6. Stříbrný magnetický prsten s modrým kuličkou:

stříbrný Magnetic Nose Ring with Blue Ball

V tomto nosním kroužku je magnetová deska upevněna dovnitř. Tento stříbrný nosní kroužek má obloha modrou barvou. Na obou stranách míče jsou dva stříbrné víry, aby se míč udržel stabilní. Jedná se o etnický design a perfektní s tradiční výbavou.

Vidět víc: Fake nosní kroužek

7. Indický styl Velký nos Hoop:

indický Style Large Nose Hoop

Jedná se o indický stylový magnetický velký nosní kroužek. Na zlatém prstenci je hvězdicový design. Tento nosní kroužek je velký a bude se držet na tváři. Je to ohromující design se šumivou hvězdou. Dokonce se můžete připojit k jednomu řetězci jako svatební nosní kroužek.

8. Jednoduchý magnetický nosní kroužek:

Jednoduchý Magnetic Nose Ring

Jedná se o starožitný stříbrný magnetický nosní kroužek s malým kruhem. Na vnějším nosu je otevřený kruhový vzor. A kroužek jde dovnitř, kde je magnetická deska. Je velmi jednoduché a snadno se nosí denně. Jednoduchost je její hodnota.

Vidět víc: Pin na nos

9. Magnetický populární nosní kroužek:

Magnetický Popular Nose Ring

Jedná se o neuvěřitelný magnetický prsten a také slavný. Na vrchní části prstenu je bílý diamant a barva kroužku se změní. S touto paletou vyzváněcích tónů se můžete přizpůsobit vašemu oblečení. Tyto úžasné nosní kroužky mají sílu přitažlivosti.

V současné době je trend v oblasti magnetického nosu a kroužku. Získala slávu kvůli své nedestruktivní kvalitě. Je to obdivuhodná a úžasná inspirativní nádherná nálada. Magnetický čep nosu je rozumný, takže můžete mít co nejvíce líbí. Každý den můžete nosit nové. Téměř všechny dámy budou raději mít kvůli svým úžasným vzorům. Je to pohodlnější.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + = 28