Blog

Kancelář je místem, kde se práce dělá a podnikání se rozmnožuje. Pracovní atmosféra v kanceláři by měla být velmi pohodlná a nepořádek pro lidi pracovat s maximální produktivitou. Kancelářský nábytek má spoustu věcí, jako třeba pracovní stůl, stoly, židle, pohovky atd. Pohovky jsou součástí kancelářského dekorace v kajutách, konferenčních místnostech, v čekárnách, v recepci apod..

Moderní a krásné kancelářské pohovky Design Katalog:

Nechte se podívat na top 9 designy kancelářské pohovky.

1. Čekací plocha Pohovka:

kancelář sofa designs

Jedná se o perfektní hezký nábytek z kancelářského pohovku pro čekárnu nebo recepci. Tato pohovka v černé barvě zdokonaluje kancelářský dekor a příjemnou atmosféru na recepci, která dává celkový dojem kanceláře.

2. Designér Office Sofa Design:

Návrhář Office Sofa

Tato krásná béžová čalouněná čalouněná pohovka je ideální pro jednání v konferenčních místnostech nebo pro příležitostné setkání v kanceláři s kolegy. To vypadá úžasně pro kancelář, protože vzhled je minimalistický, přesto elegantní pro kanceláře.

3. Pohovka pro moderní kancelář:

Gauč for Modern Office

Jedná se o pěknou královskou modrou moderní kancelářskou pohovku. To je hezké s hranami v geometrických tvarech, které se hodí do kancelářského dekorace. Barevná kombinace modrého s bílým uspořádáním sedadel vypadá skvěle pro kancelářské interiéry. To je nejlepší nápad pro návrhy kancelářských pohovky.

4. Nízká sezení kancelářská pohovka:

Nízký Seating Office Sofa

Barvy vždy přidávají kouzlo a zlepšují výzdobu v místnosti a kanceláři. Tato tkaninová barevná pohovka je samostatná s chromovými nohami a je dodávána s velkou pěnou v oblasti sedění a zad. To vypadá skvěle v uvítacím prostoru v kanceláři nebo dokonce iv přestávce. Styl je v této pohovce nápadný.

5. Breakout Office Sofa:

Vypuknout Office Sofa

Každý potřebuje přestat pracovat v kanceláři. Tyto barevné osmanské stylové sedací soupravy jsou perfektní pro to, že potřebujete přestávku v kanceláři, abyste dohonili drby, chatování a čaj.

6. Pohovka pro domácí kancelář:

Gauč for a Home Office

Lidé, kteří mají domácí kancelář nebo provozují podnikání z domova, mohou mít tuto elegantní pohovku v jejich kancelářských prostorách. Tato plyšová kožená pohovka zvyšuje výzdobu kancelářského prostoru. Kožená pohovka dává příjemný pocit z kanceláře i v domě. To se dobře hodí k domácímu dekoraci.

7. Dvě sedící kabinová pohovka:

Dva seated Cabin Sofa

To je ideální pohovka pro manažerskou kajutu v kanceláři. Jedná se o dvousložkový prostor pro rozhovory nebo rozhovory se zaměstnanci. Barva je skvělá pro kabinu a bílá pohovka vypadá prostorně, když je umístěna do kabiny nebo místnosti. Vysoký vzhled vzadu vypadá opravdu skvěle.

8. Kancelářská pohovka:

Kancelář Couch

Jedná se o jednolůžkové čalouněné kožené pohovky v osmanském stylu s velkým stylem a posezením. To je pro odpočinek po náročném dni v práci. Posaďte se na gauč a uvolněte se, abyste se znovu osvěžili.

9. Kancelářská pohovka pro kavárnu:

Kancelář Sofa for Cafeteria

Kavárna nebo kavárna je místem, kde mají zaměstnanci přestávku od práce a odpočívají na nějakou dobu. Tyto žluté a fuchsijské pohovky v kavárně dodávají tolika barvách, které zvedají náladu zaměstnanců při posezení, čaji, kávě apod..

Pohovky vypadají elegantně a jsou dokonalým nábytkem pro odpočinek nejen doma, ale i v kancelářích. Pohovky jsou součástí kancelářského dekorace v čekárně, stejně jako konferenční místnosti nebo řídící kabiny. Některé skvělé sedací soupravy, umístěné a dobře uspořádané ve strategických místech v kanceláři, zvyšují vzhled kanceláře.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 34 =