Blog

Připravte se na styl vlasů, abyste se zúčastnili "Miley Cyrusové" dospívající popové party "Party v USA". Podívejte se na některé její účesy, které se v posledních letech věnuje.

Stylové a krásné účesy Miley Cyrus s obrázky:

Nechte se podívat na top 9 Miley Cyrus účesy.

1. Dlouhé vlnité vrstvy:

miley cyrus hairstyles

Jedná se o jeden z jejích dlouhých účesů, ve kterých Miley předvádí své krásně vrstvené vlasy s tu a tam hnědými světlemi. Vlasy jsou zvlněné, aby zajistily pěkné vlny po celé délce, což přidává objem do vlasů, což zase pomáhá zvýraznit nebo spíše rámovat lícní kosti a její čelist.

2. Pixie Cut:

Skřítek cut

S pozoruhodným krátkým lemem na obou stranách a roztomilými krátkými hroty uprostřed, je stříbrný strih mezi jedním z těch krátkých účesů, které nejlépe doplňují tvář a vzhled Miley Cyrusové.

Vidět víc: Megan Fox Hair Styles

3. Razor Cut:

Břitva cut

Středně dlouhé přední vlasy jsou navrženy tak, aby byly skvělé bočnice, což nám dává hluboko do kouzla očí. Vlasy na obou stranách hlavy jsou ostříhané krátce. Fascinující kontrast mezi délkami vlasů činí tento účes jedinečný.

4. Devilish Buns:

Ďábelský buns

Nemůže se to líbit. Dokonce s tak krátkými vlasy, Miley Cyrus je schopen vytáhnout takový vzhled, který zajistí některé "Wow je. S výraznými středně roztrhanými vlasy má na obou stranách dva roztomilé buchty, které zobrazují dva drobné ďábelské rohy. Tento vzhled zabíjí svou diabolskou roztomilostí!

Vidět víc: Meg Ryan účesy

5. Dlouhý braid:

Dlouho braid

Elegance a krása je vše, co se tento účes odráží v Miley. Vystoupila ze svých krásných dlouhých, vrstevnatých a zvlněných tresů, které také udělala na zdánlivě tlustém plátnu. Zajímavou věcí je, že pletenina je ve skutečnosti tenká (protože má středně tenké vlasy) a je to rozkrojený vzhled v opletení, což z něj dělá to vypadá silně a silně.

6. Střední hroty:

Střední spikes

Stříkání se středními vlasy může být docela náročné a jak se zdá, Miley Cyrus vzala tuto výzvu a dokázala její úžas. Tato popová hvězda velmi odvážně vyzkoušela všechny účesy od krásy až po funk. Hroty jsou v tomto případě podepřeny pomocí tvrdého gelu, který je udržuje na svém místě.

Vidět víc: Lady Gaga účes

7. Messy Bun:

Chaotický bun

Messy buchty jsou poměrně populární mezi celebrity, jak jsme viděli Taylor Swift, Meg Ryan a různé další sportovní tento vzhled poměrně často. Nejdůležitějším důvodem, který stojí za popularitou tohoto vzhledu, musí být charakteristické vlastnosti tohoto účesu ... tento účes je snadno stylový a je extrémně snadno ovladatelný a je méně časově náročný také, místo toho všeho, všechen zmatek činí vypadá přirozeněji a autentičtěji. Celkově tento účes má příliš mnoho nabízet za mnohem nižší cenu!

8. Mohawk:

Mohawk

Muži z Mohawku budou před touto elegancí zahanbeni. Tento účes je na zenitu funk a někdo jen tak odvážný jako Miley se jen odváží sportovat tento chladný odvážný vzhled. Blond vlasy doplňuje celkový vzhled a postupné vykostění vlasů podél bočních stran slouží jako doplněk k dortu. Mezi ostatními účesy Miley Cyrus je to tak stylové, jak se může dostat!

9. "Vykopávací koule" Střih:

The Wrecking ball cut

Miley Cyrus se na tomto pohledu oblékla její nejkontroverznější hudební videa "Wrecking Ball". Tento účes obsahuje extrémně krátké ozdobné vlasy, které mají vpředu relativně delší vlasy. Přední vlasy jsou gelovány a zašroubovány zpět při úhlových úderů, což zajišťuje, že se jim dostane také vhodného objemu! Tento vzhled je docela funky a elegantní. Ačkoli dlouhé kousky vyhovují Miley nejlepší, tento krátký účes určitě vypadá také nápadně na ni!

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 7