Blog

Rangoli je základní forma umění, která se v Indii praktikuje několik desetiletí. Souvisí s hinduistickým náboženstvím a během festivalů; najdete je u vchodu do domu nebo na místo konání akce. Nejenže odrážejí umělecké dovednosti země, ale také odrážejí zvyky a tradice. Rangolis jsou nejčastěji ručně vyrobené a pokud hledáte nějaké návrhy, uvedli jsme pro vás následující devět v následujících odstavcích.

Jednoduché a snadné ruční konstrukce Rangoli:

1. Mesmerizing Handmade Rangoli Design:

ruční rangoli

Chcete-li vytvořit fascinující ruční design Rangoli, stačí jen pár jasných barev, růží a pomoci od seniorů. Vytvořte jednoduché a tradiční vzory a vyplňte vzory jedinečnými barvami. Obklopte ji plastovými růžemi, protože vaše jednoduchá rangoli vypadají živější a zábavnější. Design je ideální pro každou příležitost

2. Moderní ruční design Rangoli:

9 nejlepších vzorů a vzorů ručního designu Rangoli

Váš design Rangoli může být moderní, pokud používáte nové vzory a styly a zdůrazníte to s nějakým úžasným třpytem. Použijte pěkné barvy a ujistěte se, že používáte dostatek prostoru pro vytvoření mistrovského díla. Pokud doufáte, že něco vytvoříte pro soutěž Rangoli, je to určitě ten, který byste měli použít.

3. Jednoduchý ruční design Rangoli:

9 nejlepších vzorů a vzorů ručního designu Rangoli

Nemusíte vždy používat luxusní a rozkošné vzory, aby vaše Rangoli vypadala speciálně, můžete také použít jednoduchý květinový vzorek a učinit to tak nádherným jako ostatní. Použijte světlé barvy jako růžové a fialové a přidejte kolem nich některé pěkné zelené listy. Můžete také umístit některé diyas zvýraznit jeho krásu.

Vidět víc: Marathi Rangoli Designs

4. Simple Ganesha Handmade Rangoli:

9 nejlepších vzorů a vzorů ručního designu Rangoli

Váš ručně vyrobený Rangolis může mít jakýkoli tvar nebo vzor. Můžete dokonce vytvořit obraz lorda Ganesha, aby vypadal příznivě. Vytvořte dobře definovaný kruh a vytvořte malý obrázek nebo Ganesha. Vložte znamení Om do středu, abyste zdůraznili jeho kouzlo a krásu. Tenhle jistě vám přinutí komplimenty.

5. Purpurové ruční Rangoli:

9 nejlepších vzorů a vzorů ručního designu Rangoli

Můžete vytvořit atraktivní design Rangoli pomocí fialové barvy. Vytvořte kruh s tuhou purpurovou barvou a nakreslete vzhledové vzory. Bílá je nejlepší barva, kterou můžete použít pro tuto barvu. Ve středu můžete vytvořit další vzory. To jistě učiní váš Rangoli výrazný a autentický.

6. Profesionálně vyrobené ruční design Rangoli:

9 nejlepších vzorů a vzorů ručního designu Rangoli

Ručně vyrobená Rangoli, která byla vytvořena pod dohledem odborníka, je zaručena, že bude vypadat okouzlující a extravagantní. To určitě ukradne show a přinese vám velké množství komplimentů. Použijte velké množství vzorů a ujistěte se, že používáte správný druh barev, protože nesprávný druh barev může zcela poškodit Vaše Rangoli.

Vidět víc: Plakát Rangoli soutěže

7. Bohyně Lakshmi Handmade Rangoli Design:

9 nejlepších vzorů a vzorů ručního designu Rangoli

Během dalšího Lakshmi Puja můžete vytvořit nádherný vzhled Rangoli pomocí obrazu této vzácné bohyně tím, že ji obklopíte elegantními slony. Můžete také přidat diyas po stranách, aby vypadal mnohem atraktivnější. Ujistěte se, že jste bohyně sedět na lotosu, protože to zvýší krásu Rangoli.

8. Červené a bílé ručně vyrobené Rangoli:

9 nejlepších vzorů a vzorů ručního designu Rangoli

Červený a bílý ruční design Rangoli je vhodný pro každou příležitost a může být vyroben pomocí jednoduchých vzorů, vzorů a barev. Nepotřebuje mnoho místa a může být vytvořeno bez velkých obtíží.

Vidět víc: Stencil Rangoli Designs

9. Diwali Handmade Rangoli Design:

9 nejlepších vzorů a vzorů ručního designu Rangoli

Diwali Handmade Rangoli používá různé barvy a jeden atraktivní vzor.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 54 =