Blog

Je pravda, že pokud máte dlouhé vlasy, můžete volněji experimentovat s novějšími styly a novějšími vlasy mnohem volněji. Mezi různými styly, existuje jeden účes volal vrstvený vzhled, který vypadá mimořádně dobře v dlouhých chlupů.

Vrstvené Hairstyles for Long hair Main

Střih nebo účes se nazývá vrstvy, kde jsou celé vlasy rozděleny do různých, přesně dvou nebo tří vrstev po celé délce vlasů. To pomáhá zvyšovat objem vlasů a současně pracuje na vytvoření módního účesu.

1. Klasické vrstvy: Vrstvené hairstyles for long hair 1

Po účesu, když vám váš chlapík nakonec dal zelený signál, vypadají vaše vlasy přesně takhle. Nejlepší vzhled mohou být zdůrazněny těmito jemnými, ale elegantními vrstvami. S krásným bočním nebo středním odstupem použijte sprej na vlasy, abyste si vlasy pokousali, ale držte je světlý.

2. Vyjmutí hrany:

vrstvené hairstyles for long hair2

Chcete-li se rozhodnout pro nový trend, vyzkoušejte tento nový efektní vrstvený vzhled s naostřenými konci. Důvodem, proč jsem takový vzhled upřednostňoval, je drsný okraj, který zobrazuje účes. Přední strana začíná v měkkém tónu, který končí v hlubokých vrstvách. To dává člověku rocker druh vzhledu.

Vidět víc: Účesy pro tenké a dlouhé vlasy

3. Opt For Big Ponies:

vrstvené hairstyles for long hair3

Pokud máte vrstvy, ale chcete, aby vaše kancelářská prezentace byla velkým poníkem, vždy se rozhodněte pro tuto skvělou iluzi, která vám umožní vypadat dlouhé vlasy a zachovat si ten správný vzhled. Segmentujte své vlasy do dvou a použijte horní část pro některé škádlení. Na spodním dílu přilepte poníka a pak vázněte jeden na horní dva, ale tentokrát trochu volné.

4. Low Bun:

vrstvené hairstyles for long hair4

Kdokoliv řekl, že vrstvené chlupy nemají dobré buchty, nikdy nebyly přes tento podvod. Pro perfektní vlasy, rozkrojte si vlasy z obou stran a odřízněte je stranou. Teď vezměte prostřední konec a zajistěte ho na poníku. Vezměte konec poníka, zavřete ho a zvedněte ho. Nyní opláchněte obě strany a přitiskněte je pro vzhled.

Vidět víc: Jednoduché účesy pro dlouhé vlasy pro školy

5. Blunt Look:

vrstvené hairstyles for long hair5

To bylo nazváno tupým vzhledem kvůli jeho měkkým třeskům, které rychle padnou přes čelo. To může být perfektní zimní účes. Rozdíl mezi tímto předním třeskem spočívá v tom, že je lehce zametnut v bočním pohybu s hlavními vrstvami vzadu. Zahrňte to do poníka nebo do pečicí.

6. Střih vaše Braid:

vrstvené hairstyles for long hair6

Všichni jsme byli tam, kde se vrstvy ve vašich vlasech objevily mezi vaším úžasným opletením, které se rozbíhalo jak do vrstev, tak do opletení. Proto zkuste tento úžasný trik, kde si můžete zvolit špinavý oplet. Nemusíte se řídit všemi normami a pravidlami pro splétání, takže kdykoli tam jsou neposlušné vrstvy, stačí je prohýbat.

Vidět víc: Dlouhé účesy pro jemné vlasy

7. Poločas ups:

vrstvené hairstyles for long hair7

Polovina až polovinu dolů je perfektní účes pro vrstvené vlasy, protože většina z těchto vrstev na vrcholu může být nyní bezpečně svázány do půl až poník, zatímco zbytek delší srstí je bez pod. To lze experimentovat s mnoha variantami.

8. Jednoduchý puff:

vrstvené hairstyles for long hair8

Pro každodenní vzhled nemusíte projít jen tolik, abyste nechali své vrstvy nastavit. Pro tento vzhled zkuste tento jednoduchý přední baf. Oddělte přední zámek od horní části hlavy a drážděte ji. Nyní použijte čepy pro zajištění předního bafnutí.

Vidět víc: Nejnovější účesy Puff

9. Looping Pony:

vrstvené hairstyles for long hair9

Vzhledem k tomu, že líné vrstvy vám nedovedou mít rovného poníka, zkuste tento krásný vzhled, kde vázáte nízký poník a pak ho smyčku.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − 33 =