Blog

Bob účesy jsou na módě na dlouhou dobu a mnoho osobností milují to krátké. Jedna z nejlepších možností, jak udržet bob řez, je v obráceném stylu. To vám umožní mít dlouhé rány a krátké chlupaté vlasy, které dávají nahromaděný vzhled. Zde můžeme zmínit některé krásné účesy pro všechny bobové.

1. Ombre Inverted Bob:

Obrácený Bob Hairstyles1

Můžete se rozhodnout pro udržení obráceného bobu, který má ombre stín, který zvýší tvář a oči. Střih bude vypadat vyšší a vaše vlasy objemné. Je to vítězná situace všude, když přijde na tento bob řez. Averzní bob řez vypadá fantasticky na ženách s kulatými obrysy.

2. Obrovský Inverted Bob:

Obrácený Bob Hairstyles2

Dobrá volba krátkých vlasů vypadá opravdu dobře a má schopnost, abyste si uvědomili sebe sama. Některé sekání vnitřních vlasů způsobí zvýšení objemu normálních vlasů. Pokud máte husté vlasy, je to pro vás ještě lepší volbou než ženy, které mají jemné vlasy.

3. Invertovaný Bob s bočními nárazy:

Obrácený Bob Hairstyles3

Bangs a strapce dělají všechny účesy vypadat lépe, protože jejich volné přírody. Boční bang na obrácený bob řez vám pomůže vypadat ženské. Boční náramky vypadají hezky na kulatých a čtvercových tvarech. Můžete si vybrat tento účes jako svůj styl prohlášení, pokud jste spokojeni s volnými rany na tváři.

4. Blonde Inverted Bob s vrstvami:

Obrácený Bob Hairstyles4

Pokud se vám líbí blond vlasy, pak máte možnost nechat si je zkratovat s obráceným bobem spolu s vrstvami. Tento účes vás bude vypadat módní a je vhodný pro všechny příležitosti bez dalšího úsilí. Tady budou přední vlasy delší než vaše chlupy a tam bude časté vrstvení.

Vidět víc:  Bob účesy se třásněmi

5. Inverted Cropped Bob:

Obrácený Bob Hairstyles5

Invertovaný bob je jedním ze zajímavých způsobů, jak stylovat vaše vlasy a pokud si ji symetricky plodíš zezadu, vypadá to ještě lépe. Tento styl je vhodný pro mladé ženy, které nosí více kalhot a košil než šatů. Můžete zvýraznit vlasy s červeným nebo blonďatým odstínem podle tónů tres.

6. Krátký Inverted Bob:

Obrácený Bob Hairstyles6

Mnohé celebrity sportují obrácené bob řezy se střední délkou vlasů. Nedávno krátký obrácený bob se stal módní a ženy preferují vlasy na dlouhé. Pokud máte oválný tvar nebo kulatý obličej, můžete si vybrat krátké vlasy v obráceném stylu a některé boční strapce.

Vidět víc:  Celebrity s účesem Bob

7. Inverted Stacked Bob:

Obrácený Bob Hairstyles7

Jak název naznačuje, že účes je jako hromada vlasů na hlavě. To je nazýváno obráceným vzhledem k delším vlasům v přední části. Je to vynikající krátká účes vhodná pro téměř všechny. Můžete si zvolit odstín vlasů a množství stohování, které vám vyhovují.

8. Dlouho obrácený Bob:

Obrácený Bob Hairstyles8

Na rozdíl od jiných obrácených bobů, tento účes má dlouhé vlasy v inverzním úhlu. Ženy, které mají rádi dlouhé vlasy a bob styl, si mohou zvolit tento účes pro další příležitost. Je třeba si uvědomit, že dlouhé vlasy vyžadují více péče a údržby na krátkou dobu a určitě byste měli určitě investovat na vaše kadeře.

Vidět víc:  Černé účesy Bob Cut

9. Sharp úhlové obrácené Bob:

Obrácený Bob Hairstyles9

Ostré šikmé bobky mohou být jak krátké, tak dlouhé podle individuální volby. Je však důležité, aby kadeřník dobře znal svou práci a může správně natáčet vaše vlasy. Špatně šikmý obrácený bob řez by mohl zkazit váš vzhled úplně. Pokud tedy chcete riskovat, máte tuto možnost jako volbu.
To je vše na obrácených bob účesy, a teď víte hodně na různých způsobů, jak si můžete udržet vlasy a hledat den.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =