Blog

Nejste spokojeni se svou současnou výškou? Zvýšení výšky po pubertě je obtížné, ale není nemožné. Takže se nebojte, je odpověď na vaši obtíž. Existují některé protahovací cvičení, které pomohou zvýšit pár centimetrů na horní část těla. Tyto cvičení pro růst vyšších bude pracovat na páteři tonizací a rozvojem svalů, které podporují páteř. Ve skutečnosti způsobuje zvýšení výšky horní části těla.

9 Tips To Increase Upper Body Height

Zvýšení výšky horní části těla zvyšuje vaši osobnost a vzhled tím, že je vyšší. Existuje několik tipů, jak zvýšit výšku vašeho těla přirozeně.

Nejlepší tipy na zvýšení výšky těla přirozeně pomocí obrázků:

1. Prohnutí pro horní část těla:

Tipy To Increase Upper Body Height 1

Protahování horní části těla je nejlepší způsob, jak zvýšit výšku několika palců. Tyto druhy úseků působí na páteř a zvyšují délku horní části těla. V důsledku toho budete vypadat vyšší. Těleso se táhne stejně jako prodlužuje nohy a ramena současně pomáhá při zvyšování výšky trupu a horní části těla.

Vidět víc: Jak zvýšit chuť k jídlu

2. Dolní tělesné cvičení:

Tipy To Increase Upper Body Height -Lowe body Worlkout 2

Před zahájením jakéhokoli běžného cvičení pro zvýšení výšky horní části těla se vždy ujistěte, že musíte také pracovat na spodním těle. Váš plán tréninku by měl být vyvážený pro dva. Dokonce i když pracujete na horní části těla je nutnější, ale úplně neopouštějte cvičení pro dolní část těla.

3. Kroutící cvičení pro zvýšení výšky pro horní část těla:

Tipy To Increase Upper Body Height- twisting 3

Navíjení je také způsob, jak zvýšit výšku horní části těla. Flexibilita se přidává do páteře pomocí kroucení. S rostoucím věkem se páteř začne stát nepružným. Takže tyto cvičení jsou velmi důležité a užitečné při zvyšování výšky horní části těla.

4. Závěsné cvičení pro zvýšení horní části těla Výška:

Tipy To Increase Upper Body Height -handging 4

Závěs je jiným způsobem, který zpřísňuje páteř a zvyšuje výšku horní části těla. Při zavěšení se ujistěte, že vaše ramena a paže jsou zcela uvolněné a zavěšení by mělo pokračovat minimálně po dobu 20 sekund. Toto cvičení táhne páteř a tím se prodlužuje horní část těla.

Vidět víc: Nejlepší způsob, jak spálit kalorie

5. Body cvičení:

Tipy To Increase Upper Body Height-body inversion 5

Další cvičení je inverze těla, která vám pomáhá při růstu vyššího. Toto cvičení pomáhá s gravitací při protahování chrupavky přítomné v kolenech a páteři. Inverze těla je třeba provádět po dobu nejméně pěti minut každé ráno a večer denně. Můžete také použít inverze boty zvýšit účinnost tohoto cvičení, které bude vaše horní část těla vyšší.

6. Zdravá strava pro zvýšení výšky těla v horní části těla:

Tipy To Increase Upper Body Height healthy diet 6

Výživná a zdravá strava také hraje velmi důležitou roli v růstu vyšších. Také zvyšuje energetickou úroveň. Zvyšte příjem dodatečného vápníku a vitaminu D ve vaší stravě, abyste udrželi zdraví kostí. Vyvarujte se sladkých a mastných potravin, protože jsou překážkou při uvolňování růstových hormonů ve vašem těle.

Vidět víc: Může cyklistika zvýšit výšku

7. Jóga Asanas pro horní část těla:

Tipy To Increase Upper Body Height- yoga 7Jóga je také důležitým způsobem, jak přidat několik palců k horní části těla. Flexibilita a držení těla se zlepšuje pomocí jógy. To zase vede ke zvýšení výšky horní části těla. Jóga posiluje a prodlužuje horní část vašeho těla, čímž se váš vzhled zvýší. Ale jóga by měla být prováděna v rutině, aby získala dobré výsledky.

8. Alternativní praxe:

Přeskočte několik dní, když provádíte protahovací cvičení nebo jógu, abyste předešli zbytečnému zranění. Pravidlo palce je praxe jógy třikrát za týden po dobu nejméně půl hodiny a provádět protahovací cviky po dobu čtyř až pětikrát za týden.

9. Osm hodin spánku:

Tipy To Increase Upper Body Height- sleep

Poslední a hlavní věc, kterou si pamatujete, je odpočívat. Dobrý spánek osm hodin je vyžadován denně. To vám poskytne spoustu času na zotavení a energii vašeho těla pro další den tréninku.

Jóga nebo tělo se táhne raz nebo dvakrát, které vám nepomohou. Zvyšující se výška horní části těla má pouze jeden klíč, který je konzistentní. Je velmi důležité velmi upřímně sledovat formovanou rutinu. Tak zůstaňte zdraví a zvyšujte horní část těla.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 + = 22