Blog

Tanec není jen uměním; to je jeden z nejvyhledávanějších fun-plněné fitness režimu. Vzhledem k tomu, že mnohé taneční cvičení vyžadují potřebu extrémně vysokých úrovní energie, každý, kdo je opravdu nadšený a má oko pro dobrodružství a vzrušení, se může přihlásit do taneční třídy. Tělesná cvičení naplněná potěšením, intenzivně vysoká kardio cvičení, níže uvedené cvičení vám pomohou dosáhnout lepšího a zdravějšího tonování správnou cestou. Přečtěte si více o ...

Top 9 tanečních formulářů, které byste měli vyzkoušet

1. Taneční břicho:

taneční cvičení

Jeden z nejorotičtějších tanečních tvarů, ženy to mohou přijmout za tónovanou postavu, která ožívá smyslnost. Tato taneční forma, známá také jako kouzelný bříšný chvění, obsahuje spoustu rozmanitých tlaků na hrudi a intenzivní pohyby kyčle. Vzhledem k tomu, že se zaměřuje spíše na spodní břicho, pomáhá to posilovat a tonizovat panvu, břicho a jádro. Ujistěte se, že se vyděláte pod profesionálním břišním tanečnicím za účelem dosažení nejlepších výsledků.

Vidět víc: Podlahové cvičení pro ženy

2. Zumba:

9 nejlepších tanečních cvičení ke ztrátě hmotnosti Styly v životě

Jedná se o vysoce intenzivní kardio cvičení, které je také vzrušující taneční forma. Tento tanec pomáhá tonizovat celé tělo a zahrnuje krásnou směs pomalých a rychlých kroků v nádherně choreografickém rytmu. Když se tempo pomalu zvedne, můžete skutečně cítit teplo na prsty a vaše tělo se přizpůsobuje rytmu. Vskutku zážitek milovníků tanečního umění!

3. Flamenco:

9 nejlepších tanečních cvičení ke ztrátě hmotnosti Styly v životě

Cílem této taneční cvičení je síla, flexibilita a koordinace umělce. Vycházející ze Španělska, typické známky, v harmonicky elegantním rytmu, činí tento vzrušující a energický cvičení. Skvělá volba pro ty, kteří milují aerobní cvičení, přináší vám záviděníhodné boky, břicho, nohy a glutety.

4. Salsa:

9 nejlepších tanečních cvičení ke ztrátě hmotnosti Styly v životě

Mírná taneční forma, je určena pro ty, kteří chtějí dopřát jemnou, ale energickou formu cvičení. Cítíte se, jako byste klouzali po podlaze, jak se pohybujete nohama, abyste splnili rytmus hudby. Vzhledem k tomu, že je třeba tančit na vysokých podpatcích, je velmi doporučeno pro ženy jen tehdy, pokud mají extrémně vysoké vyrovnávací schopnosti se stejnou mírou vytrvalosti. Skvělá volba pasu cvičení, je vhodné pro ty, kteří chtějí vlastnit tvar přesýpacích hodin. Nicméně ženy, které mají bolest v zádech, by se měly držet této taneční formy.

Vidět víc: Cvičení ke snížení hmotnosti

5. Hip Hop:

9 nejlepších tanečních cvičení ke ztrátě hmotnosti Styly v životě

Vychází z ulic Ameriky, je to spíš jako kardio cvičení. Srdce se rychleji poráží a získává vám výhody, které získáte z aerobního tréninku. Současně může být tato taneční forma praktikována tak, aby měla silné, tónované stehna, glutety, telata a ruce. Chcete-li těžit z maximálního přínosu z této taneční formy, zkuste cvičit tanec hip hopu dvakrát nebo třikrát každý týden spolu s správnou stravou a odpočinkem.

6. Burlesque:

9 nejlepších tanečních cvičení ke ztrátě hmotnosti Styly v životě

Tato taneční cvičení mohou být dobrým začátkem pro nováčky. Vysoce smyslná forma tance, jejím cílem je poskytnout interpretaci extrémně vysokou míru důvěry, obzvláště proto, že oblékání je občas velmi pomalé. Fyzické výhody - budete mít houpací jádro, dno, paže, zpět a nezapomenout na nohy.

7. Ballet:

9 nejlepších tanečních cvičení ke ztrátě hmotnosti Styly v životě

Obsahuje řadu elegantních, dlouhých pohybů, tato forma tance je ideální pro ty, kteří chtějí mít lepší výdrž a posilovat svaly. Zaměřuje se na přesnost. A vzhledem k tomu, že v této taneční formě je vysoká přesnost, činí umělec lepší úrovně vyrovnání, rovnováhy a flexibility.

8. Swing Dancing:

9 nejlepších tanečních cvičení ke ztrátě hmotnosti Styly v životě

Chcete pracovat společně se svým partnerem? Pak je houpající tance správnou volbou. Taneční forma bohatá na energii je úžasným aerobním cvičením. Spolu s tím, že vám dává lepší dýchání, je to ideální volba pro cvičení celého těla. Je to nepochybně nejlepší volba pro vymalování vašeho těla správným způsobem s vaším partnerem.

Vidět víc: Zumba cvičení

9. Klepněte na možnost Tanec:

9 nejlepších tanečních cvičení ke ztrátě hmotnosti Styly v životě

Tato forma cvičení je přínosná pro zlepšení celkové vytrvalosti a síly. Navíc, můžete udělat jeden z nejlepších tréninku spalování tuků pro inteligentní, tónované tělo. Každý se může naučit; je to tak jednoduché a zábavné. Vzhledem k tomu, že tap dance zahrnuje spoustu času a rytmu, pomáhá také při zlepšování kognitivních schopností. Klepněte na svou cestu hned pro lepší koleno, boky a kotníky.

Takže, která z výše uvedených tanečních cvičení je vaší volbou? Začněte tancovat cestou k lepšímu zdraví.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 40 =