Blog

Kysličník glykolové je nejmenší hydroxylová kyselina. Je bezbarvá a bez zápachu, glykolát je sůl nebo ester kyseliny glykolové. Je to nezbytná součást každého umývání obličeje, aby se dostala do záře a bez vloček. Kyselina glykolová je jednou z nejdůležitějších složek dobrého mytí obličeje, každý člověk by chtěl dostat svou ruku na výrobek, který poskytuje nejlepší výsledky a je také nejvíce koupeným produktem. Kyselina glykolová je přírodní složka odvozená od cukrové třtiny prostřednictvím některých chemických vzorců, která se smíchá s luxusním mytím na obličej.

Nejlepší výrobky na mytí pokožky na bázi glykolové kyseliny, Indie Pro rok 2018:

Zde je několik špičkových 9 glykolových kyselin pro mytí obličeje v Indii.

1. Neutrogena Glycolic Acid Face Wash:

Neutrogena Glycolic Acid Face Wash

Neutrogena kyselina glykolová mytí obličeje v Indii je jedním z nejlepších myček na obličej, který je používán, pomáhá snižovat pupeny a působí na kůži záře, a to také vyplavuje suchou pokožku, což je hladké a zdravé.

Použití: lze jej použít jednou za den, aby se špína odstranila.

Cena: 250 INR na 100 ml

2. Čištění pleti Globus Glycolic Face:

Globus Glycolic Acid Face Wash

Tento globus se umyje kyselinou glykolovou a kyselina salicylová je unikátní vzorec, který je vyroben výhradně pro pupeny, protože kyselina salicylová pomáhá uschnout pupínky a odstranit červené značky.

Použití: pokud máte mastnou pleť, můžete ji použít dvakrát denně, jinak jednou.

Cena: 100 INR za 50 ml

3. Garnier Glycolic Acid Face Wash:

Garnier Glycolic Acid Face Wash

Prací prášek Garnier glykolová kyselina je vysoce kvalitní mytí na obličej, který pomáhá zvýšit kvalitu pokožky, což je zdravější a žhavější než bylo. Tento mycí obličej má v něm 3 v 1 vzorcích. To také pomáhá snižovat černé hlavy a omyjte suchou pokožku.

Použití: Jedná se o denní mytí obličeje, které lze použít jednou za den.

Cena: 500 INR na 100 ml

4. Mycí přípravek Ahaglow Glycolic Face Wash:

Ahaglow Glycolic Acid Face Wash

Ahaglow je lékařsky doporučený vzorec, který navrhuje každý lékař, který může být použit, tato kyselina glykolová mytí na akné je mytí na obličej, která pomáhá snížit pupínky a červené značky na pupínek.

Použití: může být použita jednou denně a dvakrát denně na mastnou pleť.

Cena: 210 INR za 100 g

5. Chikyu Glycolic Acid Face Wash:

Chikyu Glycolic Acid Face Wash

Jedná se o novou společnost, která přinesla léčbu akné, je dokázáno, že je jedním z nejlepších glykolických mycích prostředků na akné a která je vzorec, který umožňuje rychlé a zároveň jemné a měkké ošetření pokožky. V malém časovém úseku.

Použití: může být použita jednou za dva dny, protože je vysoce kvalitní produkt, který rychle ovlivňuje pokožku. Stačí si namočit tváře a aplikovat ji po masáži po 5 minutách.

Cena: 1000 INR pro 250 ml

6. D'acne glycolic Acid Face Wash:

D'acne glycolic Acid Face Wash

D'acne kyselina glykolová obličejové mytí na akné je vzorec pro mastnou pokožku ke snížení oleje z obličeje a suché pryže po tomto obličeji umýt pupínky jsou sníženy, jak to je děláno pouze pro pupínky.

Použití: to může být používáno každý den jednou denně pro lidi, kteří mají akné problém, jen umýt s mytím jako normální mytí na obličej.

Cena: 400 INR na 100 ml

Vidět víc: Kyselina salicylová na mytí obličeje v Indii

7. Caudální glykolické mytí obličeje:

Caudile glycolic Face Wash

Nejlepším mycím prostředkem na bázi glykolové kyseliny je chlupatý obličej, který pomáhá pokožce vyhladit a vysušovat pupínky a udržuje pokožku zdravou a bezchybnou,

Použití: může být použita jednou denně, aby vaše pokožka byla zdravá. Stačí ji aplikovat a masírovat po dobu 2 min, poté jej vypláchnout.

Cena: 150 INR na 100 ml

8. MM glykolová kyselina:

M & Mglycolic Acid Face Wash

Jedním z nejlepších pracích prostředků na bázi kyseliny glykolové je opláchnutí obličeje MM, které pomáhá hydrataci pokožky a poskytuje minerály potřebné k pokožce a poskytuje vápník tak, aby pokožka byla zdravá a přirozená.

Použití: mohou být použity jednou za den pro zdravou kůži

Cena: 200 INR na 100 ml

Vidět víc: Nejlepší pěnící obličej

9. Derma-E glykolová kyselina:

Derma-E Glycolic Acid Face Wash

DERMA-E kyselina glykolová na mytí obličeje v Indii je jedním z nejlepších myček na obličej, který má vitamín A a další minerály, které mají zdravou pokožku a bezchybnou pleť.

Použití: to může být použito jednou denně, aby měla přirozenou a žhavou pokožku.

Cena: 500 INR za 100 gm

Tam je spousta glykolové kyseliny na mytí na trhu, které si můžete vybrat mezi nimi jakýkoli z nich chcete. To pomáhá dělat kůži záře a jedna z nejlepších věcí je, že pomáhá snížit pimples a aby vaše pokožka dobře hydratovaná.

Vidět víc: Nejlepší obličej umyjte pro akné

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − 66 =