Blog

Bělidlo kůže pro spravedlivější pleť zní hezky, ale znáte důsledky, které může na kůži dát? Někteří se mohou vyrážet a někteří mohou dostat extrémně suchou pokožku. Přečtete si, co dělat? No, zde jsou některé opravné prostředky, které můžete udělat. Možným řešením je použití masky na obličej. Existují různé typy obličejových obalů po bělení, které vám mohou pomoci zbavit se současné situace.

Nejlepší obličejové balíčky po blednutí v Indii:

Zjistěte, který obličejový obal po bělení je nejlepší, aby vaše kůže žhnou a zachovala vlhkost v nich,

1. Sandalwood Mask-After Bleach:

Santalové dřevo Mask-After Bleach

Obličej potřebuje vlhkost po bělení, nejlepším způsobem, jak jej dodat vlhkost, je obličejový obal. Jedná se o domácí obličejové balení po bělení. Vše, co potřebujete, je růžová voda a santalové dřevo. Smíchejte slanou vodu a santalový prach a vytvořte pastu. Aplikujte na obličej a nechte ho chvíli sednout, poté opláchněte vodou. Jedná se o nejlepší obličejový obal po bělení pleti.

2. Strawberry Face Mask:

Jahoda Face Mask

Ovoce jsou známé díky svým antioxidačním vlastnostem. Ty mohou být dobré pro pokožku mnoha způsoby, ať už je konzumujete, nebo je používáte. Jahodová maska ​​na obličej může být přínosná pro pokožku. Jedná se o domácí obličejový balíček po bělení, vše, co musíte udělat, je smíchat 2-3 jahody s 1 lžící medu a čerstvé smetany.

3. Curmeric a Curd Face Mask:

Kurkuma and Curd Face Mask

Turmeric má mnoho léčebných schopností, které lze konzumovat a aplikovat. Bělení zanechává kůži suchou a někdy může způsobit vyrážky. Vše, co potřebujete, je nějaká kurkuma, jogurt a med. Dobře promíchejte ve stejném množství a aplikujte obličej po bělení na obličej. Nechte je vyschnout a pak opláchněte vodou.

4. Khadi Orange Lemon Face Mask:

Khadi Orange Lemon Face Mask

Použití oranžové a citrónové masky po bělení může snížit suchost způsobenou bělidlem. Vše, co potřebujete, je maska ​​na obličej, která uklidňuje pokožku. Použijte to podle uvedených pokynů a okamžitě uvidíte výsledek.

5. Maska na ovoce:

Ovoce Face Mask

Pokud je vaše obličej vyrážky bělení, pak řešením pro vaši tvář mohou být ovocné masky. Získáte mnoho hotových balení na obličej po bělení na trhu. Vyberte jednu a použijte ji podle uvedených pokynů.

6. Lotus Tee Tree Face Mask:

Lotus Tee Tree Face Mask

Čajový strom má také antioxidanty, které opravují pokožku a vyživují ji. Přidání vlhkosti k pokožce po bělení vše, co potřebujete, je tato obličejová sada. Naneste na obličej a nechte jej několik minut, jak je uvedeno v pokynech.

Vidět víc: Face Packs po 30 letech

7. Oranžová a vodní maska ​​na obličej:

oranžový and Waterlily Face Mask

Orange má mnoho výhod, pokud jde o aplikaci nebo spotřebu. Můžete snadno získat tuto obličejovou obálku a použít ji poté, co si bělí tvář. Protože je důležité přidat do tváře vlhkost a tento obličejový balíček vám to pomůže. Použijte masku podle uvedených pokynů. Opouští pokožku měkkou a hladkou.

8. Maska na rýži:

Rýže Face Mask

Rýže může také pomoci utáhnout kůži. Ano, používá se k přidání záře, vlhkosti a síly do obličeje. Na trhu je k dispozici mnoho masky na rýži. Vyberte si to pro nejlepší výsledek a aplikujte ho na tvář.

Vidět víc: Jak aplikovat obličejové balíčky

9. Clay Face Mask:

Jíl Face Mask

Existují různé typy jílu, které lze po obarvení použít na obličeji. Použijte hlínu a očistěte pokožku a zjemněte ji. Bleach nezmění pokožku, jen to zvětší. Chcete-li dodat vlhkost k pokožce, můžete použít buď domácí obličej nebo zakoupit ji z trhu. Hlína použitá v této masce obsahuje minerály, které zesvětlí a změkčí pokožku.

Pokud kůže kůže po použití bělidla nebo pocit sucha, můžete použít některé z těchto prostředků. Tyto tipy vám pomohou získat zpět svou vlhkost. Kdykoli obličej obličej, ujistěte se, že používáte některou z výše uvedených léků, abyste získali tuto měkkost a záře.

Vidět víc: Domácí obličejový balíček a maska

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 82