Blog

Bývalá francouzská Indie nebo jak ji říkáme Pondicherry je nyní městské město v jižní Indii, kde krása splňuje eleganci. Pondicherry nebo Puducherry je jedním z nejkritičtějších francouzsko-portugalských kulturních měst, kde se památky z minulosti stále odrážejí na jejich kulturním povrchu. Bydlení různorodé kultury spolu s miliony turistů, kteří se střetávají, Pondicherry je nyní pevným turistickým místem v nejvzdálenějším cípu Indie, jak na jihu. Zatímco místo je prosté blaženosti a nebeské s perfektně organizovanou scenérií a scenérií, některé z krásných ubytování poskytované turistickou péčí Pondicherry je prostě hodný zmínka.

Krásné a známé resorty v Pondicherry s obrázky:

1. Ocean Spray:

střediska in pondicherry

Jméno je dost na to, abyste věděli, že budete mít slavnost v tomto letovisku na pláži v Pondicherry. Exkluzivita místa je vymezena pouze jejich uměle vytvořeným jezerem umístěným přímo uprostřed areálu. Středisko má vlastní diskotéku a je baleno s banketovou halou. Dobře postavené pokoje jsou jen další bonus, který definuje toto středisko oh tak dobře.

2. Soorya Beach Resort:

Soorya beach resort

Soorya Beach Resort je perfektní ubytování pro vás a Vaši rodinu během prázdnin. Středisko, přestože má extravagantní bazény pro zábavu, zde využívá pohostinnost dvakrát víc a víc, než jste zažili v domě kteréhokoli jiného příbuzného. Spolu s lázněmi na plný úvazek musí být rájem, který jste hledali.

3. Le Pondy Resort:

Le Pondy resort

Le Pondy je jedním z nejvyhledávanějších prvotřídních obytných středisek Pondicherry, které přináší smíšené kultury a etiku díky své rozsáhlé architektuře a pohostinnosti. Spolu s arénou na večírku u bazénu je prostor pro zábavu spolu se základními zařízeními. Polévka na vrcholu dortu je soukromá pláž, která je k tomuto středisku připojena.

4. Duna, Eco Village a Spa:

The Dune eco village and spa

Duna se nachází na pobřeží Coromandela a je proslulá nejen svým luxusním ubytováním, ale také široce známým pro své ekologické lázně. Hlavním cílem duny je poskytnout správné množství pohodlí, ale v ekologickém prostředí, které vysvětluje bezpečné bazény bez chlóru. Součástí hotelu je lázeňské centrum a jóga, aromaterapie a soukromá pláž.

Vidět víc:  Místa k návštěvě v Andamanu

5. Klub Mahindra Pondicherry:

Klub Mahindra Pondicherry

Klub Mahindra zkušenosti v poskytování vynikající ubytování, zatímco na dovolené v třídě způsobem podporovaný cenově dostupný rozpočet balíček. Toto je důvod, proč můžete důvěřovat Resort Club Mahindra v Pondicherry, aby vám poskytl nejlepší čas. Spolu s obchodem se suvenýry a lázněmi, bude toto středisko hubem pro vás na dovolené.

6. Windflower Resort & Spa:

Windflower Resort and Spa

Středisko větrných elektráren je to, co říkáme exotické, kde je elegantní elegance oceněna a posilována pouze jejich hladkou pohostinností. Obchod z široké škály chutných kuchyní až po špičkové lázeňské a masážní centrum, resort také přichází s místností pro všechny od malých dětí až po mládež.

Vidět víc:  Slavné historické místa v Indii

7. Purple Resorts:

Nachový resorts

Zde je další malá rekreační střediska v Pondicherry, která vás nechá pro více. Základní vybavení patří 24hodinová služba a samostatná část věnovaná firemním schůzkám na prázdninách, zatímco oblast bazénu může být neformální přestávkou, kterou jste hledali.

8. Nalla Eco Resort, Pondicherry:

Nalla eco resort

To je pravděpodobně ještě další nejlépe vypadající a útulné středisko, které vám Pondicherry může nabídnout. Zatímco starší mohou mít slavnostní čas na terase s výhledem na moře, otcové si mohou poskakovat brýle na nábřeží. Pro malé dětské noční kina a divadelní představení.

Vidět víc:  Místa k návštěvě v Kerala pro líbánky

9. St. James Beach Beach Resort:

Svatý James court beach resort

Svatý letovisko James beach je luxusně zařízené moře, které je plné bazénů, zábavních arén, konferenčních a banketních sálů, dětských parků a krásné diskotéky.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =