Blog

Bezplatné oblečení s těmito ženskými obleky nazývané Kurtis, které jsou nejvíce tradičním oblečením noseným v Indii. Jsou tak pohodlné a snadno se nosí, že většina dám, v těchto dnech by si ráda vybrala jeden takového druhu.

Nejlepší dlouhé Straight Kurti designy V roce 2018:

Zde jsou některé top 9 Straut cut Kurtis, které patří mezi varianty návrhářských oblečení,

1. Georgette Straight Cut Kurta:

Georgette Straight Cut Kurta

Najděte tuto autentickou kolekci značky Georgette kurta, která má plné rukávy s výraznými červenými a oranžovými barvami. Červený stínovaný materiál je připojen k tištěnému oranžové barvě. Tento přímý kurta je model dlouhého typu a má lodní krk.

2. Red Chikan Straight Cut Kurta:

Červené Chikan Straight Cut Kurta

Tato brilantní kurta je tvořena výrazným hedvábným materiálem zvaným chikan, s jasně červenými a bílými odstíny. Tento vzor kurta je navržen pomocí přímého řezu a má překrásné Kalamkari. Tento přímý kurta je elegantně ozdoben černobílou kombinací vzorku krku.

3. Navy Blue Chiffon Straight Cut Kurti:

Námořnictvo Blue Chiffon Straight Cut Kurti

Objevte tento námořnický modrý řez kurti výhradně navržený s použitím šifonového materiálu. To má plné rukávy a pruhy vzor na jeho hranici a rukávy. To je také přidáno do krásně navržené výšivky práce pomocí bílého stříbrného nitě.

4. Měkký syntetický rovný řez Kurta:

Měkký Synthetic Straight Cut Kurta

Přidejte krásu do svého šatníku tím, že získáte tyto tři barvy dlouhé pravé kurty. Tyto oranžové, černé a bílé odstíny kurtu se stanou vaším oblíbeným oblečením pro vaše nejoblíbenější událost. Jedná se o plné rukávy s jedinečným potiskem na jedné straně.

5. Plné rukávy Rovný řez dlouhý Kurtis:

Plný Sleeves Long Straight Cut Kurti

Zlobte se na jediný pohled na tento černobílý přímý řez dlouhý kurti. Zde je černě vytištěný vzor s označeným modelem jeho jiskřivým světlem. Má plné rukávy a má kříž. Použitá tkanina je čistá Georgette.

6. Bavlna tištěná přímé řezání Kurti:

Bavlna Printed Straight Cut Kurti

Podívejte se na tuto krémovou barvu rovnou kurti s více odstínovými květinovými výtisky. Toto oblečení je perfektní pro nošení při příležitostných příležitostech, které mají výrazné modré a růžové odstíny v oblasti krku. Může být neshodná s vhodnou barvou leggings, která je ohraničena na kurti.

Vidět víc: Dlouhé Kurti vzory s Leggings

7. Digitální tištěné přímé řezy Kurti:

Digitální Printed Straight Cut Kurti

Podívejte se na tento pútavý vzhled nového moderního designu rovných kurti. Tento kurti má digitálně vytištěný nástavec po celém materiálu. Použitá tkanina je ze saténu a má tři čtvrtá rukávy. Typ krku je jako límec a kurti nejsou příliš dlouhé.

8. Efektní Silk Fabric Straight Cut Kurti:

Ozdobný Silk Fabric Straight Cut Kurti

Upravte své staré šatní skříně s těmito novými nejnovějšími kolekcemi designerů Bollywoodu s dlouhými kurty. Upgradujte své etnické kouzlo s touto oranžovou barvou vyšívané party nosí kurti. Byl by opravdu zvláštní den s touto jedinečnou volbou kolekce kurti.

Vidět víc: Ručně vyšívané Kurti designy

9. Žlutá a bílá přímá řezačka Kurta:

Žlutá and White Straight Cut Kurta

Udělejte si svůj den extra-speciální s touto moderní a výraznou chutí rovných řezů kurta. Je vyroben z materiálu Georgette a má bílé proužky, protože je to samoobraz. To dělá to vypadá jedinečný a neobvyklý, nosit pro nějakou etnickou příležitost.

Možná je to formální nebo příležitostný nebo etnický typ zvláštní události, tyto Straut cut kurtis a kurty dělají jeden cítit více jistý a pohodlný taky. Jsou k dispozici ve všech variantách modelů a také s různými velikostmi. To dělá většinu žen jít s touto novou řadou nejnovější kolekce. Získejte tento typ kurti, abyste upoutali pozornost vašeho drahého.

Vidět víc: Diwali Kurta Design

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 24 =