Blog

Problém ustupující vlasové linie a předčasná plešatost není jen obyčejný v metropolitních městech, ale přetrvává iv menších městech, jako je Indore. Být menším městem neznamená, že Indore postrádá jakékoliv aspekty. Lidé z Indore jsou opatřeni všemi druhy vlasových re-růstových procedur, jako je ayurvédská léčba, homeopatie a dokonce i chirurgické kliniky pro transplantaci vlasů. Indore má některé z nejlepších center pro implantaci vlasů a klinik, které najdete v Indii.

Vlasy Transplant Centers In Indore

Transplantace vlasů v Indore:

Zde je seznam 9 nejlepších transplantačních služeb v Indore se souvisejícími webovými stránkami, které si můžete vybrat.

1. Omladit transplantaci vlasů:

Založena v roce 1994, omlazená transplantace vlasů má nejmodernější techniky a vybavení, které najdete jinde. Pod vedením renomovaného Dr. Anila K. Garga a jeho týmu kvalifikovaných chirurgů poskytuje klinika svým klientům 100% výsledky. Kromě transplantace vlasů poskytuje centrum také kosmetickou chirurgii, mikrovaskulární a laserovou chirurgii.

Webová stránka: www.rejuvenatehairtransplant.com

2. Klinika kosmetiky a transplantace vlasů Sai:

Od počátku svého založení poskytuje společnost Sai Cosmetics a transplantační klinika vlasů nejlepší služby pro transplantaci vlasů lidem z Indore. Jejich motto je obnovit sebevědomí a štěstí svých klientů poskytováním transplantace vlasů za přijatelné ceny. Objednejte si schůzku.

Webová stránka: www.saicosmetics.com

Vidět víc: Klinika transplantace vlasů v Ahmedabadu

3. Perfektní transplantace vlasů:

Dokonalá transplantace vlasů je nejlepší volbou pro transplantaci vlasů v Indore. Mají nejvyšší míru úspěšnosti při léčbě předčasné plešatosti. Všechny operace transplantace vlasů FUE a FUT u Perfect Hair Transplantation jsou prováděny pod dohledem veterána Dr. Amitabh Srivastava. Hrdou se pyšní svým nejlepším pověřením a kvalitními službami.

Webová stránka: www.perfecthairtransplant.com

transplantace vlasů v indore

4. Klinika kosmetické chirurgie:

Klinika kosmetické chirurgie je jednou z průkopníků klinik transplantace vlasů v Indore. Do dnešní kliniky poskytlo přes 4000 úspěšných případů transplantace vlasů pod vedením Dr. Manoj Khanny a jeho odborného týmu lékařů. Klinika kosmetické chirurgie nezabezpečuje pouze lidi z Indore, mají pacienty ve Velké Británii, USA, Austrálii, Jižní Africe a dokonce i na Středním východě.

Webová stránka: www.cosmeticsurgery-india.com

5. Marmm Klinic:

Marmm Klinic se specializuje na extrakci folikulárních jednotek pro obnovu vlasů. Klinika je dobře rozmístěná a centrálně umístěná v Indore. Poskytuje také svým klientům zařízení světové třídy za nejvýhodnější cenu. Všechny použité metody transplantace vlasů jsou bez jizev a méně invazivní.

Webová stránka: www.marmm.com

Vidět víc: Centra transplantace vlasů v Chandigarhu

6. Přirozené transplantace vlasů:

Přirozená transplantace vlasů je dalším řetězem úspěšných klinik pro transplantaci vlasů v Indii. Klinika byla založena v roce 2008 v Indore a do té doby dodala exemplární transplantační operace. Jejich cílem je přivést úsměv na tvář všech klientů. Všechny postupy při transplantaci vlasů jsou absolutně bezpečné a účinné.

Webová stránka: www.naturalhairtransplant.com

7. Dr. GL Jakhetia:

Dr. GL Jakhetia je jméno, které se počítá s oblastí vlasů a kosmetických operací. Má nejrozsáhlejší zkušenost s postupy při transplantaci vlasů a obnově vlasů. Specializuje se především na postupy transplantace folikulární jednotky a transplantace folikulů. Navštivte jeho kliniku a získejte schůzku s tímto odborným chirurgem.

Adresa: 12/1, Sapna Chambers, 1. patro, Jižní Tukoganj, Indore - 4520001

Vidět víc: Nejlepší transplantace vlasů v Kerala

8. Trichologické centrum Richfeel:

Centrum Richfeel Trichology je vítaným doplňkem k oboru kosmetické a transplantační chirurgie. Klinika rychle uháněla v Indore díky technikám světové třídy a nejmodernější infrastruktuře. Mají tým mezinárodně vyškolených lékařů, aby získali nejvyšší poměr úspěšnosti. Webová stránka: www.richfeel.com

transplantace vlasů - indore

9. Klinika kůže a vlasů Anil Dashore:

Pracuje pod vedením doktorky Anil Dashore, tato kadeřnice se rychle vychyluje v oblasti transplantace vlasů a kosmetologie. Dr. Anil provedl nesčetné případy úspěšných operací transplantace vlasů. Je rozsáhlé znalosti a zkušenosti záviděníhodné. Opravte schůzku nyní.

Adresa: Prince Plaza, 1. poschodí, Sapna Sangeeta Road, Indore - 452001

Tato centra pro transplantace vlasů v indore vám nepochybně poskytnou ty nejlepší služby.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =