Blog

Problém plešatosti u mužů i žen je frustrující a trapný. V mladém věku je často příčinou nedostatku důvěry a nutí negativní přístup k životu. Většina případů vypadávání vlasů a plešatosti není účinně léčena léky a domácími léky. Transplantace vlasů je pouze řešení, které opětovně vyvolává růst vlasů. S pokrokem v technologii jsou náklady na takovou chirurgickou léčbu sníženy a jejich dostupnost je vysoká. Stejně jako ostatní malé města, Chandigarh také nabízí nejlepší při transplantaci vlasů. Podívejte se níže.

Transplantace vlasů v Chandigaru:

Zde je seznam 9 nejlepších kliniky transplantace vlasů v Chandigaru s adresami, které si můžete vybrat.

vlasy transplant centers in chandigarh

1. Klinika transplantace vlasů NeoGraft:

NeoGraft je jednou z předních transplantačních a léčebných klinik. Zde nabízejí nejvíce inovativní ošetření k vyřešení všech druhů problémů se ztrátou vlasů. Jejich účinný tým kvalifikovaných chirurgů transplantace vlasů usiluje o maximální hustotu vlasů za přijatelné ceny.

Adresa: Klinika transplantace vlasů NeoGraft, S.C.O 58, Sector 32 C Chandigarh (za lékařskou fakultou)

Vidět víc: Transplantace vlasů v Pune

2. Darling Buds Hair Transplant Center:

Pracuje pod odborným vedením Dr. Tejinder Bhatti, centrum péče o milostné psy pro transplantace vlasů nabízí léčbu na světové úrovni za velmi přijatelné ceny. Dr. Bhatti je zakladatelem a současným tajemníkem Asociace chirurgů pro obnovu vlasů. Využívá svých 15 let zkušeností, aby získal přirozeně vypadající výsledky.

Webová stránka: www.hairtransplant-india.org

3. DHI Indie, Chandigarh:

DHI, Indie je globální název v restauraci vlasů. Klinika nabízí obnovu vlasů, transplantaci vlasů, obnovení vlasů, léčbu plešatosti a ošetření vlasových vlasů. Mají klientskou základnu přes 100 000 a jejich kliniky jsou umístěny po celém světě. Technologie přímého implantace vlasů poskytuje přirozeně vypadající výsledky bez bolesti a jizev.

Webová stránka: www.dhiindia.com

4. AK kliniky:

AK Clinics je super specialita klinice pro transplantaci vlasů, která využívá nejmodernější vybavení a techniky. Nabízejí svým klientům řadu chirurgických a neoperačních vlasů a kosmetických procedur. Jejich tým kvalifikovaných chirurgů usiluje o maximální hustotu vlasů, který vypadá přirozeně.

Webová stránka: www.akclinics.com

5. Tricity Institute of Plastic Surgery:

Tricity Institute of Plastic Surgery se může pochlubit sdružením s Royal College of Physicians and Surgeons, Glasgow. Mají tým vynikajících lékařů, kteří poskytují maximální transplantaci vlasů. Všechny jejich ošetření vlasů jsou bezbolestné a jizvy méně, aniž by se vyskytly žádné vedlejší účinky.

Webová stránka: www.newcosmeticsurgery.com

Vidět víc: Transplantace vlasů v Kerile

6. Klinika přirozené transplantace vlasů:

Přírodní kosmetická transplantační klinika využívá nejnovější techniky transplantace folikulárních jednotek a transplantace folikulů pro obnovu vlasů. Mají tým odborných chirurgů, kteří používají své dovednosti k dosažení maximálního poměru úspěšnosti. Počáteční cena transplantačního postupu v klinice Natural Hair Transplant Clinic je 50000 INR a závisí na závažnosti problému.

Webová stránka: www.nautralhairtransplant.co.in

7. Centrum pro transplantaci vlasů Walia:

Walia Hair Transplant Center je průkopnické jméno pro obnovu vlasů v Chandigarhu. Zde se specializují na různé druhy ošetření pokožky hlavy a vlasů. Toto specializované centrum pro obnovu vlasů má tým kvalifikovaných lékařů, kteří vám přinesou vynikající výsledky.

Webová stránka: www.hairtransplantcostchandigarh.pro

transplantace vlasů-chandigarh

8. Klinika tělního sochaře:

Klinika tělních sculptů je jednou z nejlepších klinik, která nabízí nejlepší způsob implantace a ošetření vlasů. Klinika provozuje veterán Dr. Vikram Jeet Singh Dhingra a jeho tým kvalifikovaných chirurgů. Na těle Skulp jsou průkopníky transplantace vlasů FUE a také úspěšně vykonávali operace pro mnoho celebrit.

Webová stránka: www.whatclinic.com

Vidět víc: Transplantace vlasů Indore

9. Revive Clinic:

Revive Clinic v Chandigarhu pracuje pod Dr. Pradeepem Sohim, který má titul v oboru plastické chirurgie. Získal zkušenosti z práce pro údajný institut pro plastickou chirurgii po dobu čtyř let. Během několika let od svého působení se Revive stala průkopníkem techniky transplantace vlasů. Mají klienty jak v Indii, tak v zahraničí.

Adresa: SCO č. 1-2-3 F.F, sektor 17D, Opp. Park Plaza Hotel, zadní kanadské velvyslanectví, Chandigarh

Jedná se o nejlepší centrum transplantace vlasů v Chandigarhu, které jistě ukončí váš problém vypadávání vlasů. Pokud jste spokojeni, zanechte svůj komentář.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 58 =