Blog

Zima přichází! Je čas použít balzám na vazelínu? Kůže srst naše rty jsou nejlepší vrstvou na našem těle a proto vyžadují největší péči v naší každodenní péči o kůži. Pokud se pokožka změní na příliš suché a popraskané, může se odklonit, máte pocit neklidu a navíc se může odloupat metodou, která může vést ke krvácení rtů. Vazelínová vazelína se starala o naše rty nad generací. Zde jsme našli nejlepší balzámy vazelíny na rty, které jsou k dispozici v Indii s cenami pro vás. Teď dny většina lidí koupit většinu z krásy věci v on-line v Indii.Můžete bye tyto vazelíny balzámy na rty online také.

Nejlepší vazelínové balzámy v Indii s cenami:

1. Terapie vazelíny na rty Pokročilé léčení na suché rty:

Ret Therapy Advanced

Hlavním cílem tohoto produktu je bránit popraskané rty. Jedná se o vyšší složení, a proto napomáhá nejtěžším podmínkám rtů efektivně. Tento balzám na rty má dlouhodobý účinek ve vlhkém oddělení, který udržuje rty zdravé a pružné v nejtvrdší klimatické situaci.

Cena: 10 g pro INR 70

Vidět víc: Balzám na rty Sebamed

2. Vaselínová rosolová želé Aloe Vera Lipová terapie:

Aloe Vera Lip Therapy

Tato alternativa řady léčby rtů je dodatečná uklidňující díky mrtvici výtažků z aloe vera, která zvedají vazelínu na extra silnou odpověď na suché a zvlněné ztuhlé rty. Pro vitamin A stejně jako E zaručují ochranu před volnými radikály plus okurkou, což zvyšuje hydrataci.

Cena: 20 g pro INR 160

3. Vazelína péče o růže Rosy záře Jahoda mráz:

Ret Care Rosy Glow- Strawberry Frost

Jedná se o velmi levnější balzám pro péči o rty, to je dobře zbarvený balzám na rty, který byl silně zajištěn maslem, které je vyrobeno z kakaových semen a minerálních olejů. Mátový cukr chuť svěžest cit pro rty mohou být dány péčí péro růžové záře jahodové mráz. Barva jahod vypadá skvěle na barvě méně rtů, které mohou skrýt vrásky rtů.

Cena: 9 g pro INR 60

4. Vazelína terapie na rty cherry balzám:

Ret Therapy Cherry

Tento produkt slouží milionům rtů nejvyšší spokojenosti, pokud jde o vlhkost a výživu. Jedná se o nezbytnou staromódní rosolovou vazelínu s náznakem lahodné čerešňové příchutě, která opustí pery čistým cínem. Trvá několik hodin a je ideální i pro celou noční aplikaci.

Cena: 10 g pro INR 150

Vidět víc: Růžové balzámy na rty

5. Péče o péči o péči o rtěnku:

Ret Care Healthy White

Uznává se, že je celodenní hydratační vlastnost po celý den, je to navíc obrana z kůže ztmavla UV paprsky slunce, ačkoli je bez SPF. Balzám na rty zůstane bez opětovného použití po dobu 4 hodin a je přínosem pro suché a popraskané rty; extrémní kapsa uvítající náklady na péči o rty.

Cena: 10 g pro INR 60

6. Vazelína Péče o péče o pleť Celkový hydratační balzám:

Ret Care Total Moisture

Vzhledem k tomu, že název naznačuje, že tento balzám na rty se týká hydratace. Zajišťuje zvlhčení vašich rtů po nejkvalitnější dobu bez nutnosti použití. Je to trochu hedvábná, proto také zvedá texturu a přirozenou barvu vašich rtů. Tato cena z něj dělá extrémně šikovný záchranný stroj.

Cena: 10 g pro INR 35

7. Vazelína Originální terapie na rty:

Originál Lip Therapy

To je strašně zásadní péče o pery z vazelíny a možná i nejrozšířenější variantu. To je přínos pro popraskané rty plus je čas zaznamenaný ve výsledcích. Je to zásadně čistá vazelína, kterou obvykle nazýváme vazelínou. Nad touto dobou je to skoro veškerá důvěryhodná odpověď na popraskané a suché rty.

Cena: 7 g pro INR 109

Vidět víc: Oriflame Beauty Balzám na rty

8. vazelína růžová rtěnka pro růžové rty:

Růžový Lip Therapy

Tento balzám zvlhčuje rty k úplnému dennímu působení světle růžovým odstínem. Je dokonce i nelepivý díky velmi dobrému, navíc stimulujícímu zápachu. Je to tak nejlepší, že spousta uživatelů ji účtuje za své obvyklé oblíbené značky, které jsou mnohem dražší. To má lehký růžový tón spolu s obohacením o mandlový olej. Pokud chcete mít hydratované růžové rty, je to vaše nejbezpečnější sázka.

Cena: 7 g pro INR 109

9. Vaselinová terapie na rty Kakaové máslo (č. 109):

Ret Therapy Cocoa Butter

Tento balzám na rty je kombinací másla, která je vyrobena ze semen Shea a kakaových semen, rosolová vazelína, která je užitečná pro uzamčení vlhkosti rtů a pro vitamin E. Tento hydratační balzám obsahuje změkčující vlastnosti a kromě toho pomáhá udržovat volné radikály na záliv. Vůně chutné navíc vyžaduje trochu tření, aby bylo dosaženo správného pokrytí, protože není extrémně lesklé. Navíc bude pracovat na rtech citlivou pokožkou, která je horizontální vůči alergiím.

Cena: 7 g pro INR 109

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 73 = 76