Blog

Sluneční opálení a matka na kůži mohou být ošetřeny použitím některých anti-tan plechových sad. Pokud se obáváte o opálení a tmavosti pokožky, pokračujte s některými z těchto obličejových sad. Obličeje jsou dobré, aby vaše pokožka vypadala lehčí.

Nejlepší anti-talíř Facial Kit produkty v Indii:

Zde je několik seznamů anti-talířových obličejů, které si můžete vybrat z níže uvedených 9 anti-talířových obličejových sad,

1. VLCC Anti Tan Facial kit:

VLCC Anti Tan Facial kit

Tato sada pro odstraňování hnědé sliznice VLCC byla vyvinuta na základě ayurvédských receptů na ošetření proti opálení. Obsahuje VLCC Oat Meal Scrub, který pomáhá při exfoliaci mrtvých epiteliálních buněk, černých křivek a bílých skvrn. Dobrotivost olivového oleje hydratuje pokožku a zanechává pocit měkkosti a hydratace. VLCC Mela bílý gel, který řídí nadměrnou sekreci oleje z mazových žláz. Zanechává pokožku oživenou, svěží a svěží. VLCC Mela bílá prášek s jedinečnou formulací obohacenou o pista a růžový extrakt z okvětních lístků poskytuje celulární ochranu a hydrataci pokožky. To činí pleť měkčí a zářící. VLCC Mela white d tan Balení sestává z ananasu a kurkuma, které vaše pokožka rozjasní a zesvětluje tupou pleť. Tato vlcc detan obličejová sada také pomáhá odlehčit vyčiněnou pleť.

Použití:

 • Pro obličejový obal užijte malé množství krému a rovnoměrně roztáhněte na obličej. Nechte vyschnout a vyčistit vodou. Pat a suchý.
 • Na dlani vložte dostatečné množství gelu Melawhite a jemně maste krém na obličej a krk lehkými tahy po dobu 10 až 15 minut a podle potřeby přidávejte další gel. Aplikujte vlcc tan pleťový krém pomocí různých procedur obličeje.

Cena: To stojí Rs.260

2. Lotus Anti Tan Facial Kit:

Lotus Anti Tan Facial Kit

Tato sada Lotus Anti Tan Facial Kit je dodávána ve formě soupravy, která kombinuje všechny výrobky vyrobené z přírodních ingrediencí. Obličejové mytí: Hluboce očistěte pokožku, minimalizujte póry a připravte kůži na obličej. Křup, který je obohacen o ovesné vločky, pomáhá exfoliovat pokožku jemně. Masážní krém Multi-akční krém, poskytuje pokožku buněčnou ochranu & mladistvou záři. Maska, která obsahuje extrakty z zimních třešní a aloe vera, které rozjasňují, zesvětlují a vyrovnávají tupou, nevratnou a poškozenou pokožku.

Použití:

 • Aplikujte čisticí prostředek na dlani a vytvořte pěnu.
 • Aplikujte na obličej a omyjte vodou, podložte a vysušte.
 • Aplikujte diamantový gel rovnoměrně na obličej s kruhovými pohyby po dobu 10 minut a nechte jej absorbovat obsah.
 • Pro masku naneste tenkou vrstvu rovnoměrně po celé tváři a krku a nechte ji 30 minut. Důkladně omyjte čistou vodou.

Cena: To stojí Rs.654 pro 160g.

3. Biotika Anti Tan Facial kit:

Biotique Anti Tan Facial kit

Obličejová souprava obohacená ovocnými výtažky a svěžící esencí oživuje pokožku poškozenou vlivem slunečního záření a vrací zpět svou původní strukturu a pleť. Biotique Anti Tan Facial Kit zvyšuje zářivost a rozjasňuje texturu. Oživuje vnitřní vrstvy pokožky. Otočí vnitřní poškození kůže. S přírodními výtažky z ovoce získává váš obličej příjemnou záře. Čistí póry pokožky a odstraňuje tmavé skvrny. Tato sada obsahuje Bio White Face Scrub, bio bílý krém, Bio White Massage Gel, Bio White Face Pack.

Použití:

 • Namočte obličej a aplikujte masku. Nechte vyschnout. Očistěte ji vodou a osušte tvář.
 • Biobílý krém lze aplikovat rovnoměrně na obličej. Čištění obličeje lze použít jako normální mytí na obličej. Vezměte malé množství a upravte pěnu. Aplikujte hladce na kůži a omyjte vodou. Pat a suchý.

Cena: To stojí Rs.215.

4. Luster DE tan duše Radiance Obličejová sada:

Lesk DE tan soul Radiance Facial kit

Luster poskytuje řešení pro opalování pokožky. Tento detan obličejový kit obsahuje extrakty z aloe vera, které odstraňují nadměrný olej. Nudný vzhled pokožky je třeba překonat použitím anti-opáleného krému. Tato nejoblíbenější kosmetická obličejová souprava překonává opalování a přináší vaši vnitřní zářící kůži, aby se znovu objevila. Díky tomu je vaše pleť světlejší a světlejší.

Použití:

Použijte křovinu k vytvoření pěny. Naneste ho na obličej a umyjte jej čistou vodou. Pat a suchý. Krém na obličejové krémy lze aplikovat rovnoměrně na povrch

Cena: To stojí Rs.445.

5. Bylinné kořeny Anti Tan Tan Facial Kit:

Bylinný Roots Anti Tan Facial Kit

Zjemňuje pokožku a snižuje vzhled tmavých skvrn. Tato kombinace poskytuje rovnoměrný odstín pleti, který odstraňuje opálení a zlepšuje pleť. Pomáhá snížit opálení a opravuje pokožku, která je poškozena kvůli škodlivému UV záření. Dokonalá péče o pleť pro čistou a zářící pleť. To je nejlepší anti-facial kit.

Použití:

Namočte obličej a aplikujte masku. Nechte vyschnout. Očistěte ji vodou a osušte tvář.

Cena: To stojí Rs.439 za 200g.

6. Sattvik Organics Anti Tan Facial Kit:

9 Nejlepší Tan Odstranění obličejové sady pro ženy v Indii Styly v životě

Čistá čisticí pleťová kosmetika Tan obsahuje antiseptické čistící přípravky z mátových výtažků, mattifikační krém z šafránového a slunečnicově krémového krému, který je vyroben ze šafranu a kurkuma. Šafránový krém obnovuje přírodní spravedlnost a záře. Je to dokonce tón pleti. Vyčistí póry a odstraňuje z nich olej a odstraňuje nečistoty. Hluboce čistí a omlazuje pokožku a činí ji hladkou a zářivou.

Použití:

 • Šafránový krém by měl být aplikován rovnoměrně na povrch pokožky. Nechte absorbovat obsah krému.
 • Čisticí prostředek lehce masírujte na obličej po dobu 10 minut a omyjte vodou

Cena: To stojí Rs.495.

Vidět víc: Různé metody k odstranění Tan

7. Péče o tělo Papaya Spa Facial Anti Tan Facial Kit:

The Body Care Papaya spa Facial Anti Tan Facial Kit

Očistí pokožku nečistotami. Odstraní všechny znečišťující látky z pokožky. Pomáhá odstraňovat vady a pigmentaci. Zlepšuje pleť. Obsahuje sérum pro extra hladkost. Dodává pokožce další zářivost. Výtažky z papáje pomáhají mít zářivou pokožku.

Použití:

Aplikujte krém rovnoměrně na pokožku, masírujte ji po dobu 10 minut a nechte ji absorbovat veškerý obsah.

Cena: Stojí to za 450 dolarů.

8. Bylinky Esenciální kosmetická kosmetická sada:

Byliny Essential oxy Tan Facial Kit

Obsahuje opalovací čisticí prostředek, který se mísí s mátovou pepřince. Vyčistí kůži a vypadá čerstvě. Obličejový křemen, který se skládá z ořechového a bambuckého másla, které odstraňuje póry pokožky. Obsahuje anti-opálený krém zinek, vápník a další minerály, který pomáhá dodat pokožce dobrou zářivost a snižuje melanin v pokožce. Gel obsahující zinek, vápník atd., Který leští vnější vrstvu pokožky. Anti-opálená maska ​​s minerály, která dává kůži zářit. Je to nejlepší kosmetická sada pro odstranění opálení.

Použití:

 • Použijte křovinu k vytvoření pěny. Naneste ho na obličej a omyjte.
 • Aplikujte anti-tan krém rovnoměrně na kůži a masírujte ji po dobu 10 minut. Nechte obsah absorbovat.
 • Na obličej naneste malé množství masky na obličej. Nechejte jej 15 minut sušit. Očistěte ji vodou. Pat a suchý.

Cena: To stojí Rs.215.

Vidět víc: De Tan obličejové balíčky v Indii

9. Alfair Aroma Anti Tan Speciální obličejový kit:

Alfair Aroma Anti Tan Special Facial Kit

Čistící prostředek má speciální vlastnosti prachu Anti Tan a oleje z pšeničných klíčků, které rychle vnášejí vodu do vrstev a okamžitě zanechávají pokožku bílou, lesklou a atraktivní. Hluboce proniká do melaninu a snižuje tmavé skvrny. Aromatické oleje přinášejí uklidňující účinky.

Použití:

Použijte křovinu k vytvoření pěny. Naneste ho na obličej a umyjte jej čistou vodou. Pat a suchý.

Cena: To stojí Rs.499.

Na trhu je k dispozici mnoho anti-kitů. Vyberte si sadu podle typu pokožky. Získejte tuto zářící a jasnou pleť během několika dní. Pomáhá omezovat tmavé skvrny a pigmentaci pokožky. Většina sad obsahuje čisticí prostředky, masky a gely, které mohou být používány po určitou dobu.

Vidět víc: Jak odstranit tan z obličeje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − 81 =