Blog

Chodby v každém domě jsou místem, které je nejvíce přehlíženo. Ale dlouhé chodby byly zdrojem inspirace pro umělce. Existuje mnoho filmů, které jsou proslulé scénami na chodbě. Haly mohou být vynikající jen s malým množstvím práce a velkou představivostí. Transformujte každodenní chodbu do něčeho skvělého. Police jsou dlouhodobě používány k uložení důležitých položek nebo k zobrazení pokladů, které máte.

Správná poloha ve své chodbě s velkým designem as dobrou dekorací může potenciálně změnit celý vzhled vašeho domu, nejen chodbu.

Jednoduché a stylové provedení police:

Pojďme se podívat na návrhy v hale House Hall s náležitými nápady v chodbě na chodbě, které dokáží přeměnit celý vzhled vašeho domu.

1. Cubical Hall police:

hala shelf designs

Kovové regály vypadají nejen moderní, ale i elegantní. Pokud máte kobylkovou poličkou, můžete zcela změnit svou chodbu, existuje mnoho návrhů pro regály, ale je důležité vybrat správné položky, které chcete udržovat na regálech. Police by měly být udržovány minimální a ne ošumělé. Obvykle jsou uspořádány určitým způsobem více kvádrových polic.

2. Police rozptýleného sálu:

Rozptýlený Hall Shelves

Vyplňte své rozptýlené myšlenky tímto designem hal. Jste-li klidný člověk a vždycky se rozmrzel s vašimi myšlenkami, pak možná je to pro vás nejlepší design. Více stojanů různých stylů a délky je upevněno na stěně, ne nutně symetrickým způsobem a skvělým designem polic v hale.

3. Nástěnná policejní hala v schodišti Móda:

stěna Mounted Hall Shelf in a Stairway Fashion

Udržujte své hosty bedazzled s tímto krásným designem chodby police, která se podobá schodišti. Konstrukce dodává vaší chodbě specifičnost s krásným vzhledem. Jedná se o skvělou představu o provedení police pro chodbu.

4. Tradiční sál:

Tradiční Hall Shelf

Tradiční sálové police mohou být jakéhokoli druhu, ale ten, který má viktoriánský vzhled, je považován za nejvíce autentický. Každá tradiční chodba bude mít vysoce dekorativní stojany s možností uložení pod ním. Mnohé police se dodávají se zrcátky také mezi nimi.

5. Super Chic Hall Polička:

Super Chic Hall Shelf

Tento design police je nejvhodnější pro minimalisty. Police na chodbě je štíhlá a potrubí je lemováno, aby vám poskytlo vzhled a pocit neexistující krásy. Je pravda, že nebudete moci načíst a zobrazovat spoustu věcí, ale to, co můžete opravdu počítat. Návrh vytváří úžasný dopad na vaši chodbu.

6. DIY Hall Polička:

DIY Hall Shelf

Neomezujte svou představivost, když přemýšlíte o zdobení vašich chodbiček a chcete vyzkoušet své tvůrčí sebe sama. Příležitost je nekonečná, pokud jde o police v chodbě a co můžete udělat. Renovace a modifikace použitých beden v moderním způsobem, když jsou umístěny skvěle, mohou opravdu působit jako báječný design polic.

7. Hallway Book Shelf:

Chodba Book Shelf

Libovolné police jsou zdobeny knihami. Knihy dělají jakýkoli úložný prostor vypadat úžasně. Můžete proměnit svou chodbu a dát jí pečlivě doplněnou úpravu se správnou policií. Ozdobte polici a uložte na displeji některé své oblíbené autoři. Zkuste přidat nějaký zelený, aby živý pocit. Jedná se o klasický chodník s klasickým chodbovým regálem.

8. Police na chodbě se skladováním:

Chodba Shelf with Storage

Police a úložné prostory jsou vedeny vedle sebe. Regály se používají především pro účely zobrazení, protože nejsou kryty. Můžete přidat možnosti úložiště do policejní haly a dohromady se vám bude zdát jako užitečný nábytek. To je obzvláště velmi užitečné pro ty, kteří trpí problémem vesmírné krize.

9. Chodba v chodbě v galerii Móda:

Chodba Shelf in a Gallery Fashion

Ozdobte si chodbu na chodbě s nejlepšími fotografiemi nebo výkresy nebo plakáty a zaujměte svůj účinek. Budete pokládat své poklady při každém procházení. Sami se chovají jako odlišení agentů, oddělují vaše rámce. Můžete je ozdobit květinami nebo předměty, které můžete udržet na regálech. Není to skvělý nápad?

Navrhování vašeho domova je věcí plné kreativity. Zkuste použít některý z nápadů pro design haly police podle vašeho preference a designu domů, abyste měli později fascinující efekt.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 23 = 28