Blog

Kurta s blejzrem je považována za jednu z nejoblíbenějších etnických oblečení. Jednoduchý plášť, který není součástí obleku, ale považuje se za vhodný pro formální opotřebení, je znám jako blejzry. Bude to vždy ostrost vašeho oblečení. Vhodnost, barva a materiál mají dopad při nošení s formálním oblečením.

Nejlepší Kurtas s Blazer pro muže a ženy:

Top 9 kurtů s blejzorem jsou uvedeny níže,

1. Kurta Pajama s bundou:

Kurta Pajama with Jacket

Bílé Kurta pyžama s hnědou bílou bundou bude váš den výjimečný. Jedná se o vynikající kombinaci barev. To vám dá elegantní vzhled a může se nosit při všech příležitostech. Vzhledem k tomu, že barva kurta je bílá, můžete zvolit jinou barvu sakra dle vlastního výběru. Tato kombinace blejzových kurtů je populární volbou mezi mládeží.

2. Modi bundy s Modi kurtas:

Modi Jackets with Modi kurtas

Modi kurtas se skvěle hodí na formální příležitosti v létě. Můžete jej spárovat s kontrastně modrou bundou Modi. Vzhledem k horkému letnímu počasí se tento typ kurta dnes stává populární. To vám dá elegantní vzhled a je to také pohodlné oblečení.

3. Kurta s bavlněnou bundou Nehru:

Kurta with Linen Nehru Jacket

Bílá kurta pyžama s plátěnou bundou Nehru je elegantní design. Můžete jej nosit jako party. Buďte etnický tím, že nosíte tuto hotovou Nehru bunda v šedé a bavlněnou kurtu pyžamu. Je mimořádně komfortní při všech povětrnostních podmínkách. Bunda v plátně je podrobně popsána s tvarovaným knoflíkem a kapsami.

4. Slavnostní a party vytištěné vyšívané kurti:

Slavnostní and Party Printed Embroidered Kurti

Toto oblečení pro ženy je dodáváno s tmavě modrým barevným kuti a béžovou bundou navrženou a propíchnutou, aby vám dala elegantní vzhled. Tuto sako můžete nosit s kurty pro všechny příležitosti a můžete ji také použít jako formální oblečení.

5. Nastavení trendů Textured Kurta:

Trend Setting Textured Kurta

Tato elegantní kurta je dodávána se zelenou kurta pyžamou a bundou s texturou. Je to perfektní volba jako party oblečení. Použijte tento stylový sako kurta, abyste vytvořili svůj vlastní stylový styl a byli jedineční.

6. Designer Bundy Set:

Návrhář Bundy Set

Patří sem kurta, churidar a bunda. Ty jsou nejlepší jako party a pomohou vám vyniknout mimo jiné. Materiál je hedvábně zdobený zardoshi práce přichází s krytem sady kurtu. Všichni si všimnou vaše šaty a můžete být hvězdou v davu.

Vidět víc: Pokrčil rameny nad Kurti

7. Designer Kurta s Dhoti:

Návrhář Kurta with Dhoti

Tato vynikající modrá kurta je dodávána s červeným dhoti a šedou bundou s černým odstínem. Kurta a churidar z něj dělají perfektní oblek, aby vyhovovaly každé příležitosti. Materiál je banarasi hedvábí, ale bunda dává vzhled strany oblečení khadi bunda. Použijte tuto kurtu se sako a udělejte výjimku.

8. Lodní krk Fared Kurta s vodopádem Rašelina:

Loď Neck Fared Kurta with Waterfall Shrug

Tento stylový ručně blokovaný tisk Indo-western kurti přichází s vodopádem dlouhým pokrčením ramen. Tyto šaty vám poskytnou stylový vzhled a mohou se používat jako příležitostné oblečení, stejně jako party oblečení. Obě ramena a kurty jsou odnímatelné a mohou se nosit samostatně.

Vidět víc: Dlouhý Kurta s Legíny

9. Bitterlime Casual Self-Design kurti:

Bitterlime Casual Self-Design kurti

Nosit tento elegantní kurti vám dá stylový vzhled. Když se nosí s kontrastními legiemi nebo palácem, zvýší to váš etnický vzhled. Lze použít jako formální oblečení nebo běžné nošení. Tento plášť lze vyjmout a můžete si kurty nosit samostatně.

Kurta s blejzerem jsou populární vzory dnes. Tento typ designu může sloužit jako party oblečení a etnické oblečení pro muže. Ženy si tento design zvolí pro všechny příležitosti. Stejně jako formální, neformální nebo jako party nosí. Vyberte si své nejlepší oblečení a buďte jedineční. Váš styl oblékání odhalí vaši osobnost.

Vidět víc: Nejlepší Kurtas s Vesty

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 92