Blog

Dnešní starodávné návrhy se stávají velmi populárními. Patří mezi ně mayské tetování, které v dnešní době mnoho lidí dělá na svém těle. Můžete to také snadno udělat. Existují i ​​jiné styly, které jsou někdy geometrické a také styly jako květinové nebo jiné výtisky. Musíte si však pamatovat, že když chcete něco ve starém vzoru, budete muset být opatrní, že jsou velmi silné a použité barvy jsou poměrně tmavé.

mayan tattoo designs

Proto pokud chcete design ve velkém měřítku, měli byste nejprve vyzkoušet dočasné samolepky a uvidíte, jestli je sportovně příjemné. Pak jen vy byste měli jít na profesionálního odborníka a získat něco na zakázku. Můžete také použít jiné barvy inkoustů, jako je červená nebo zelená, místo černé barvy. Nicméně, tyto jsou většinou prováděny v tmavě černé inkousty.

Ty se dostávají do epidermálních vrstev, a proto je těžké je odstranit, pokud chcete jít na odstranění laseru. Kůže na tomto místě může být neomalená a může také zanechat stopy inkoustu. Proto byste se měli poradit s profesionálním umělcem a získat poradenství a pak uděláte starodávný design. Ty by měly být vždy vyrobeny na zakázku, a proto tvůj umělec může také kreslit vlastní vzor pro vás podle vašich sportovních schopností.

Nejnovější a nejlepší Mayské vzory tetování s obrázkem:

Níže jsou top 9 Mayan tetování vzory, které se můžete inspirovat, aby si svůj design nebo vlastní vytvořit návrh od tvůrce vzoru.

1. Složité geometrické mayské tetování Design:

Složitý Geometric Mayan Tattoo Design

Jedná se o velmi módní mayské tetování, které se dělo na délce ruky. Můžete vyzkoušet různé jiné formy těchto typů stylů i na jiných částech vašeho těla. Můžete to udělat v barvách vašeho vhodnosti a toho, co můžete pohodlně nosit.

2. Starověký Mayský design tetování:

9 Krásné Mayské tetování vzory a významy

To se děje ve starověkém mayském stylu a můžete udělat podobné styly s tmavými barvami. Je to jedno z nejlepších mayských tetování pro muže mezi tetováním v mayském stylu, které mohou nosit jakoukoli stranu těla, ale nošení v rameni bude atraktivnější.

3. Svalová ruka Mayská tetování Design:

Svalnatý Arms Mayan Tattoo Design

Toto je další staré tetování, které můžete vyzkoušet po celé délce paží. Jsou to docela tmavé a umělecké barvy. Lidé, kteří mají silné ramena a dlouhé paže, mohou mít tento druh tetování, aby získali jedinečný vzhled.

4. Tribal Mayský tetování Design:

Svalnatý Arms Mayan Tattoo Design

Jedná se o jinou formu domorodého nebo Mayského designu, který můžete sportovat na určité pozici rukou. Můžete také rozšířit toto na zápěstí, aby to bylo tmavější a umělejší.

Vidět víc: Aquarius Tetování vzory pro muže

5. Havajská kmenová želva Mayská tetování Design:

havajský Tribal Turtle Mayan Tattoo Design

Jedná se o jinou variantu Mayského tetování s rukojetí designu zobrazeném na obrázku před tímto obrázkem. Můžete vyzkoušet různé styly, jako je tento. Jedná se o kmenové umění, ale můžete je spojit s různými typy tetování a symbolů.

6. Polynésie mayské tetování Design:

polynéský Mayan Tattoo Design

To je také velmi umělecké tetování design, který byl proveden na nohou. Pro všechny nohy můžete dělat podobné styly.

Vidět víc: Shamrock Tattoo Design

7. Geometrický Mayský design tetování:

Geometrický Mayan Tattoo Design

To se provádí geometrickým způsobem. Toto tetování se provádí z postranního postavení těla a pak se prodlužuje až do podpaží. Jsou to docela stylové a pokud chcete návrhy na postranní pozici, lze je jednoduše udělat.

8. Formidable Black Work Mayské tetování Design:

Impozantní Black Work Mayan Tattoo Design

Toto mayské umění tetování design se provádí na ruce a to také má tmavé kapely. Pokud chcete něco takového, měli byste si tyto přizpůsobit.

Vidět víc: Zednářské tetovací vzory

9. Strapce Mayská tetování na rameni:

Rukavice Mayan Tattoo On Shoulder

Toto je další umělecké mayské tetování. To má husté pásové vzory a také má různé dekorativní vzory k tomu. Dámy, které se zajímají o tetování, mohou projít tímto designem.

Můžete je vyzkoušet na různých místech těla. Pokud chcete něco takového, měli byste se poradit s odborným odborníkem a pak získat tyto styly udělané z nich, které jsou vyrobeny na míru tak, aby vyhovovaly vaší vhodnosti. To jsou také velmi trendy sport.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 2