Blog

Jedna z mnoha věcí, které se rostoucí děti učí, je čas. Toto jednoduché hodinové plavidlo jim dává šanci seznámit se s pojmy času zajímavým způsobem.

Nejlepší hodiny řemesla a nápady pro Preschoolers a mladé děti:

Najdeme zde spomínané nápady a obrazy řemesel pro děti a dospělé, které jim udělají zábavu.

1. Hodiny papíru:

Papír Clock

Tato jednoduchá papírová řemesla je skvělá, když učíte děti o čase. Hodiny papíru jsou vyrobeny řezáním kulatého kusu papíru. Potom můžete vybírat čísla papíru. Stick v ruce hodin s nálepkou. Použijte modrý barevný papír, který vypadá jako čerstvý a chytlavý.

2. Hodiny CD:

CD Clock

Dalším skvělým způsobem, jak udělat hodiny, je znovu použít staré CD. Hodinářství je ideální pro větší děti. CD je umístěno ve středu a ruce jsou připevněny. Čísla jsou vyříznuty z kontrastního papíru. CD dává svítící vzhled, když jej dáte do ložnice pro děti; to dává pěkný svit ve světle.

3. Hodiny desky papíru:

Papír Plate Clock

Tato roztomilá myšlenka řemesla nápad je skvělá pro malé děti, jak to je jednoduché pro ně dělat. Potřebují barvit papírovou desku a zapsat si čísla všude kolem. Mohou pak nalepovat dvě ruce na desku uprostřed pomocí papírového kolíku. Pokud máte malé děti, pak je můžete nechat vyzkoušet, budou se učit z tohoto typu řemesel.

4. Time Teller:

Čas Teller

Když děti jsou ve věku, aby se naučil čas, můžete je vytvořit tak krásné hodinové hodiny pro řemesla. Deska papíru je vyplněna čísly času. Kromě toho můžete také přidat číslice minut tak, aby bylo snadné se učit. Pomáhá motivovat vaše děti, aby přitahovaly studium při hraní.

5. Zuby v hodnotě hodin:

Zuby worth Clock

Pomozte dětem vychutnat si svůj film "Kráska a zvěř" s tímto krásným plavidlem značky Cogsworth. Sestavy hodin řemeslníků mohou být sestaveny tak, aby vypadaly jako on, a to zahrnuje hodinu a minutové ruce. Tento film je velmi zajímavý. Tenhle vypadá jako legrační, ale pěkný nápad jako hodinové řemeslo.

6. Hodiny kukačky:

Kukačka Clock

Zde je hezké hodiny kukačky, které ukazují hodiny řemeslné hodiny spolu s malým kukačkým ptákem. Závěsné hodiny s kukačkou jsou velmi působivé a děti budou milovat detaily. Můžete jej zdobit, jak se vám líbí. Můžete přidat obrázek jakéhokoliv superhrdiny, který vaše děti rádi sledují v kresleném seriálu.

Vidět víc: Teddy Bear Craft Myšlenky

7. Hodiny Candy Stick:

Bonbón Stick Clock

Zde jsou hezké dřevěné hodiny, které děti snadno dělají. Dřevěné bonbony jsou namalovány v barvách duhy a pak se přilepí. Můžete zkusit tyto dřevěné dřevěné hodiny jako příležitost učit děti o čase a barvách duhy.

8. Penguin Small Clocks For Crafts:

Tučňák Small Clocks For Crafts

Jedná se o malé hodiny pro řemesla, které můžete ukázat vašim dětem. Téma tučňáka se provádí pomocí pěnových kusů, které se snadno drží. Nechte děti dekorovat je třpytem a flitry, aby vypadala lesklá.

Vidět víc: Beaver řemesla pro Preschoolers

9. Náramkové hodinky pro řemesla:

Zápěstí Watch For Crafts

Tento pěkný nápad pro hodinky pro řemesla je skvělý způsob, jak se starší děti dozvědět čas. Náramkové hodinky jsou vyrobeny z hnědého papíru, který je ozdoben číselníky. Děti mohou také snadno pohybovat ruce hodin.

Hodiny řemesel jsou skvělý učební nástroj pro všechny děti. Hodiny vyrobené z papíru, papírové desky, pěny atd. Jsou skvělé způsoby, jak udržet děti v práci.

Vidět víc: Narozeninové řemesla pro děti

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − 88 =