Blog

Fossil je americký módní návrhář a dokonce i výrobce, založený v roce 1984 Tomem Kartsotisem v Texasu. Společnost je průkopníkem a specializuje se na výrobu kůže s retro vzhledu. Fosilní tašky mají exkluzivní design s výraznou pozorností ke všem potřebám tašky. Stejně jako nyní jsme v pohybu, Fosilní tašky jsou výrazně navrženy tak, aby se staraly o pravidelné a každodenní potřeby. Kromě tašek společnost dokonce navrhuje módní hodinky také.

Fosilní pytle v trendech 2017:

Podívejme se na top 9 návrhů fosilních tašek pro nákupy a cestování v Indii.

1. Bílá kůže Fossil Tote kabelka:

Bílý Leather Fossil Bag

Zde přichází stylová a oslnivá taška navržená Fosilem především pro ženy. Bavlněná kožená taška z bílého kožíšku vypadá, když je na sobě, elegantní. Taška má kožené řemeny, aby mohla být pověšena na ramenou, a tím člověku oslnivě vypadat. Taška může být přenášena jakýmkoliv druhem oblečení a perfektní pro každou příležitost.

2. Hnědé kožené fosilní batohy pro dospívající:

Fosilní Backpacks

Fossil navrhl dokonalé batohy pro osobu, která je vždy v pohybu. Taška je vyrobena z vysoce kvalitní kůže s dostatečným prostorem pro uložení zboží a hlubokých kapes se silnými zipy pro uzávěry. Má malou rukojeť s širokými pásky, takže ji lze snadno nosit na ramenou. Perfektní taška na výlety a kampaně.

3. Cool Fossil kabelka pro dívky:

Chladný Fossil Bag for Girls

Barevná kombinace a vzorek tašky jsou úžasné. Design fosilního víkendového vaku je tak výrazný, že je odkudkoliv vysledovatelný a vypadá elegantně, když jej nosí mladé dívky. Taška má po stranách chladné hledá kapsy se silným zipem a malý klíč, který visí, zlepšuje vzhled pytlíku mnoha záhyby.

4. Heart Print Fossil Crossbody Tašky pro ženy:

fosilní bags

Toto srdce potištěné křížové tělo vypadá úžasně, když se nosí. Krásný styl a čtvercový tvar tašky je mysl foukající na pohled. Taška má hladkou povrchovou úpravu na okrajích a vypadá velmi stylově a chladně, když je přepravována na jakékoliv místo.

Vidět víc: Hádej kolekce pytlů

5. Stylové fosilní kabelky:

Stylový Fossil Handbags

Tento typ fosilní hobo sáčku vypadá extrémně chytrý, když jej nosí teenagery. Taška je navržena v různých barvách a úžasný tvar tašky zlepšuje vzhled mnoha záhybů. Taška se otevírá nahoru a má malou skříňku uvnitř pro uložení. Tento typ tašky může být spárován s příležitostnými džíny nebo s nějakým oblečením a je dokonalým tahem pro návštěvníky koláží.

6. Fosilní cestovní vaky:

Fosilní Travel Bags

Společnost věří v inovace a vynalezla tašku v novém stylu a vzoru, takže cestování je snadné a hladké. Taška z fosílního plátna je vyrobena z kůže a má hluboký oddíl pro uložení věcí jako notebook. Má silný zip pro uzavření a silné rukojeti, stejně jako popruh pro přenos počítače. Taška je k dispozici v různých tvarech a velikostech a můžete ji vybrat podle vašich plánů.

Vidět víc: Bean Bag židle pro dospělé

7. Fosilní květinová tisková taška pro ženy:

Fosilní Floral Print Bag for Women

Květinový potisk na tašce způsobuje, že taška vypadá velmi hezky a při přepravě vypadá velmi trendově. Tento typ tašky v ideálním pytlíku pro mladé dívky a lze je snadno přenášet do koláže nebo do jakéhokoli pohodného hangoutu, a tím dodat více pozornosti osobě.

8. Taška na ženy s fosilní spojkou:

fosilní clutch for womens

Fosílie představuje návrhář a stylovou spojku pro ženy, která zlepšuje jejich vzhled a styl. Spojka má na sobě krásný a oko chytlavý tisk, takže je při přepravě velmi atraktivní. Stylová taška pro večerní večírky nebo pro příjemné posezení s přáteli nebo rodinami.

Vidět víc: Přepravní tašky

9. Fosilní ramenní vaky pro muže:

Fosilní Men Shoulder Bag

Jelikož muži jsou velmi obeznámeni s jejich příslušenstvím a zbožňují nosit tašku, která je pohodlná k nosení a zdokonalování jejich osobnosti a stylu. Tento typ sáčku s fosilním poslem je pro ně ideální tašku. Taška má velkou přihrádku pro uložení věcí a má také malé kapsy v přední části. Má polstrovaný ramenní popruh, takže jej lze snadno nosit na ramenou.

Fosilní tašky jsou úžasné, aby vypadaly a velmi užitečné k použití. Tašky jsou navrženy z vysoce kvalitní kůže a veškeré použité příslušenství je nejvyšší kvality. Tašky jsou navrženy tak, aby udržovaly módu a styl tak, aby tyto tašky nikdy nezastaly. Můžete získat jakýkoli druh nebo kategorii tašky, kterou potřebujete ve Fosilu. Taška je odolná a má silné uzavření a může být držena po dobu několika let.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 3 =