Blog

Veteránská zpěvačka se zlatým hlasem, Adele Laurie Blue Adkins, nebo spíše jménem Adele, se často objevovala v monochromatických odstínech v obálech alb, kde vypadala ohromující ve svém krásném já. Adele, která je na těžší straně, se často v minulosti stala překážkou kvůli své plusové velikosti, ale byla inspirací jako vždy, vždy odtáhla svou váhu, milovala své tělo a narůstala, což je pravděpodobně jeden z důvodů, proč se máme obdivovat její oh tolik. S roky její slávy rostoucí kapuce, jsme ji často fotografovali na ulici, jiný než její foto obálky vypadá, ale přesto bez profesionálního make-upu se jí podařilo být nádherným já, že je.

1. Pohled na lůžko:

adele without makeup

Jedná se o jeden z klasických postelí Adele, kde můžeme jen předpokládat, že se právě odvalila z postele a stále měla sportovní nepořádné účesy, Adele zde byl naprosto bezvýznamný makeup. Když vypadá jednoduše ohromující bez profesionální paluby, Adele určitě vypadá trochu jinak, ale můžeme opravdu říci, že vypadá špatně bez make-upu? Hladkost její kůže je zdůrazňována pouze růžovými růžovými rty.

2. Nad kávou:

adele without makeup2

Tento snímek Adele byl zastřelen v nedaleké kavárně, kde jí v chladném ránu chyběla její rolák, a to se přitisklo do pohodlí vlny a pevně se zabalilo, když pokračuje. Dívá se na ni jako na ohromující sebe sama, když vytáhla rukávy až k dlaně a mávla mávnutím kamery.

3. Přehánění:

adele without makeup3

Další obrázek Adele vynořila internet, kde se zdála, že má na sobě plakát s ospravedlněním, zatímco ona vypadala omluvně a přesto roztomilá k okraji. I když trochu její únava byla prominentní pod očima, pokožka byla hladká jako máslo, stejně jako její vlasy s měkkými jahodovými blondami, které byly postavené na stranu s obočím dobře připraveným.

4. Po Busy Day:

adele without makeup4

Když se jí podařilo zkontrolovat zvukovou kontrolu svého nadcházejícího alba, Adele byl na snímku opouštět shluk v chladném dni se šálou zabalenou kolem ní a opět se usmála na obrázky. Měla na tváři vyčnívající růžovou záři, která zdůrazňovala její poměrně hladkou kůži. Balení kabelky na boku a oči rozzářené sladkostí jí prožila den.

Vidět víc: Beyonce Pics bez makeupu

5. Narozeninová dívka:

adele without makeup5

Tento snímek byl natočen na 26. výročí narození Adely, když byla narozeninová dívka viděna, když držel palec nahoru pro její narozeninovou fotku bez nějakého make-upu. Její vlasy byly vázány v úzkém poníkovi na zádech, zatímco její únavné dny práce na svém albu a hudbě byly viditelné přes tašky pod očima. Dokonce i tento obrázek je opravdovou krásou rozvinutou roztomilým rozšířeným úsměvem a velkými světelnými očima.

6. Noční datum:

adele without makeup6

Jednalo se o obrázek, který někdo z přátel přišla, když sdílela dobrou večeři nebo pravděpodobné jídlo s jejími blízkymi, a zároveň se vydala pořádný rozhovor. Tentokrát měla Adele její vlasy v měkké hrnce s předním zámkem navrženým v zadní kartáč. Stejně jako její vlasy, tato krásná žena měla bezvadnou bodovou volnou pokožku, která vypadala hladce jako mléko a jasná jako svítání.

Vidět víc: Candice Swanepoel Bez make-upu

7. Denní výjezd:

adele without makeup7

Pěkně ve svém modrém svetrovém svetrovém svetru měla tato žena svázané vlasy na zádech nejlépe v nízkém hrnci, zatímco Adele šla po celý den, když se dívala do jejího hezkého já. Přestože na obličeji neměla ani sportovní make-up, podívala se na její krásné já.

Vidět víc: Demi Lovato bez make-upu

8. Konecki a ona:

adele without makeup8

Je to další obrázek silného Adele, tentokrát udeřeného láskou, když ona a její láska šla na procházku. Zdobená do hezkého vzoru a podložená na některých odstínech, tato krása vypadala navždy mladá a živá i bez jakéhokoli make-upu na sobě.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − 95 =