Blog

Nejlepší způsob, jak vypadat atraktivně, je způsob, jakým si obléknete vlasy. Pokud máte stejný účes již po nějakou dobu, musíte zkusit něco nového. Navíc černí muži mají vlastní formy stylu a účesů a stále dělají něco nového svým vlasy. Oni jsou často více sebejistý vyzkoušet něco nového a jsou také schopni nést to dobře. Můžete vyzkoušet tento styl od salónků nebo od profesionálního stylistu, nebo dokonce jen sami, pokud máte dobrý styl. Důležité je zachovat tento styl, aby nedošlo ke koření vlasů.

1. Krátké tmavé oříznuté kudrlinky:

Černá hairstyles for men

Černí muži se obvykle narodí s kudrnatými vlasy. Takže pokud máte na krajině korunky malé těsné kudrnaté vlasy, pak je ořízněte malým způsobem, abyste měli styl tím, že vyrovnáte délku. Tento styl vypadá dobře pro příležitostné i formální příležitosti. To vyhovuje dlouhým tvářím.

2. Bush Tight účes pro muže:

Černá hairstyles for men2

Vzhledem k tomu, že obvykle černé muži mají kudrnaté vlasy, takže pokud máte dlouhé vlasy, můžete pouze oříznout konce tak, aby byly vyrovnané a dlouhé dlouhé kadeře. V případě, že nemáte přirozené kudrlinky, vyhledejte pomoc od stylisty, který se může kudrlat s kudrlinami. Tento styl, i když klasický, ale s formály není dobře. Proto je to perfektní příležitostný životní styl.

3. Holý oříznutý vzhled:

Černá hairstyles for men3

Pro spálenou léta a přesto máte stylový vzhled, můžete zkusit tento oříznutý plešatý vzhled. Jedná se o změnu z pravidelného účesu a také pohodlí. Musíte mít důvěru vyjít ven s tímto stylem. Postoj a pohodlí jsou součástí tohoto stylu.

4. Plešatý pohled:

Černá hairstyles for men4

Ačkoli to není něco, co dělat jako styl, ale tento plešatý vzhled je styl sám o sobě. Pokud se vám to líbí, můžete to zkusit. Plešatý vzhled je vždy mezi černými muži a je mezi nimi společný, takže se to může pokusit.

Vidět víc:  Strašidelné účesy pro muže

5. Tlusté příkré kudrlinky:

Černá hairstyles for men5

Pokud máte přirozené krátké kudrnaté vlasy, můžete jít na tyto těsné kudrlinky, které vypadají velmi cool. To je dokonalý styl party. Pro ty, kteří mají rádi styl, ale nemají přirozené kudrlinky, mohou také získat kudrlinky od stylisty.

6. Středně tlustý braid:

Černá hairstyles for men6

Máte-li středně dlouhé vlasy, pak jsou splétané velmi běžné monistické černé muže. Prádečky jsou vždy v a můžete vyzkoušet různé prýmky, jako jsou normální oplety, zkroucené prošitky. Můžete vyzkoušet tento pletený vzhled s každou částí vlasů vyrobenou na spletech. To může buď viset volně, nebo může být dokonce zkroucené a držet nad krkem. Tento styl je vhodný pro muže s dlouhou a krátkou tváří.

Vidět víc:  Pánský účes pro tenké vlasy

7. Závěsný braid:

Černá hairstyles for men7

Stejně jako výše uvedené oplety, pokud máte střední vlasy a rozhodnete se, že vám necháte volně zavěšené pod krkem, je styl perfektní. Toto je také časté u černých mužů. Tento styl může být nejvhodnější pro zimy nebo příjemné počasí, protože léto nemusí být dobrý nápad.

8. Řezané horní tenké pásy:

Černá hairstyles for men8

Máte-li tenké vlasy, ale střední délku, můžete zkusit mít různé úseky od vrcholu vlasů v oblasti koruny a pak mít pro každou část pleteniny. To je velmi stylové. To však bude vyžadovat údržbu.

Vidět víc:  Velmi krátké účesy pro muže

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =