Blog

Svatby jsou o nevěstách. Je tedy přirozené, že každá dívka chce vypadat to nejlepší, protože všechny oči jsou na ní v tento den. Jeden z největších starostí pro většinu nevěst být, je získat perfektní make-up a podívat se na tento zvláštní den. Většina nevěst se stresuje o množství věcí ve dnech, které vedou k velkému dni, takže existuje vysoká možnost problémů, jako je akné, tmavý kruh a podobné kožní výbuchy. Ošetření obličeje je nejen dokonalým způsobem, jak léčit kožní problémy před svatbou, ale také nejlepším způsobem relaxace. Nevěsta se nemůže spokojit jen s tím, co je nejlepší v balení obličeje, takže před svatbou jsou top 5 obvazů.

Nejlepší obličejové balíčky před svatbou Aplikace:

Pojďme se podívat na top 5 balení pro před svatbu aplikace.

1. Astaberry Svatební Aroma Facial Kit:

Astaberry Bridal Aroma Facial Kit

Tato obličejová souprava je obohacena principy aromaterapie a je obohacena silikonem. Obsahuje ayurvédské byliny a květinové esence, které uvolňují mysl a vyživují pokožku. Sada obsahuje čistící prostředek, krém, gelové křupání a masku, která oživuje pokožku.

Cena: 1080 INR

2. Aroma Magic Bridal Glow Facial Kit:

Aroma Magic Bridal Glow Facial Kit

Tento svatební kit, který je složen z přírodních ingrediencí, odstraňuje nečistoty, jemně odlupuje, zlepšuje přirozené záře, revitalizuje a dodává zářivost. Dává pocit chlazení a je vhodný pro všechny typy pleti. Tato sada obsahuje čisticí prostředek na obličej, exfoliační gel, kožní sérum, výživný krém, obličejový balíček, hydratační gel a opalovací krém.

Cena: 900 INR

Vidět víc: Svatební tvář Makeups

3. Lotus Herbal Gold Radiance Cellular Glow Facial Kit:

Lotus Herbal Gold Radiance Cellular Glow Facial Kit

Obohacený 24K zlatými listy, gaštanem z koňských koní a extraktem z papáje, vyživuje záněty kůže, snižuje kožní vyrážky a podráždění. Tato obličejová souprava zajišťuje rovnoměrný tón, udržuje pružnost a zvyšuje produkci buněk. Tato hluboká buněčná aktivační sada obsahuje exfoliační čistící přípravek, aktivátor, masážní krém a zlatou masku pro mladistvou kůži.

Cena: 275 INR

4. Biotické zlaté záření se zlatou bhasma facial kit:

Biotique Gold Radiance with Gold Bhasma Facial Kit

Toto obličej obohacený o zlatý prach dává okamžitou záři a dodává tváři zlato jako zářivost. Tento obličejový balíček zesvětluje tón pleti, snižuje otupělost a hydratuje, aby se na kůži dostal rosný vzhled. Infuze s 24k zlatým proniká vrstvou pokožky a zlepšuje krevní oběh. Tato sada záření obsahuje čistící prostředek, krém na obličej, masážní gel, odlupující masku a tmavý korektor.

Cena: 235 INR

Vidět víc: Nejlepší svatební obličejové sady

5. O3 + Diamond luxusní systém obličeje Kit pro svatební make-up:

O3 + Diamond Luxury System Facial Kit for Bridal Makeup

Tato luxusní léčba od O3 + je nejoblíbenější obličejovou soupravou od nevěsty. Obsahuje diamantový čistič, peelingový krém, krém, systém pro opravu očí a sérum. Tento vzorec proniká hluboko do pokožky a zvyšuje krásu, což je požadavek pro většinu nevěst. Sada odstraňuje nečistoty, špínu, odfarbuje, čistí, zvyšuje zářivost pokožky a snižuje otoky pokožky. Svatební vzorec obsahuje čistící pěnu, luminiscenční kůru, sérum, krém a oční krém.

Cena: 9 200 INR

Kromě výrobků, které jsou na trhu nabízeny, můžete před svatbou udělat i domácí obličejový balíček. Nenechávejte péči o pleť v poslední chvíli. Začněte podporovat pokožku, pravidelně ošetřete obličej v dostatečném předstihu, doplňte vitamíny v případě potřeby, nezapomeňte dostatečně odpočívat, hydratovat, cvičit a postarat se o celkové zdraví. Nezapomeňte, že obličeje a vnější ošetření mohou odrážet pouze vaše vnitřní zdraví a vnitřní záře.

Vidět víc: Domácí obličejové obaly pro svítící pokožku

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 85 =