Blog

Touží po tou čisté a zářící kůži! Proč trávit na nákladných krémách, když máte nejlepší přísadu ve svém domě pro přirozené záře?

Ano, toto je pravda. Prášek na pečení na obličej je vysoce používán jako perfektní náhrada za různé chemické lotiony, krémy atd., Které vám dávají čistou pleť. Přísada je běžná, která se běžně nachází v každé kuchyni v každé kuchyni. Prášek na pečení přichází s vlastnostmi jako je antibakteriální, adstringentní, antifungální, čistící atd., Což poskytuje úžasné výsledky.

Nejlepší využití a výhody pečení Soda Face Balení pro bělení pleti:

Zde je několik účinných sóda na pečení obličejových obalů, které lze každodenně používat pro zdokonalování tváře.

1. Pečící soda Face Pack pro pupínky a akné:

Tento obličejový obal na pečení je velmi účinný na pupínky a akné. Pracuje nejen na stávajících, ale také pomáhá snižovat její růst a otoky.

Pečení Soda Face Pack for Pimples and Acne

Přemýšlejte, jak používat sódu na obličej s práškem santalového dřeva! Pro přípravu pasty použijte 1 lžičku prášku na pečení, 1 polévkovou lžíci. z prášku santalového dřeva a dostatečné růžové vody pro výrobu hladké pasty. Nechte směs zmrazit asi 5 minut. Použijte suchou pastu na tvář a nechte ji po dobu 5-6 minut odpočívat nebo uschnout. Umyjte studenou vodou.

Tato směs přichází s okamžitým přínosem pečení sody na obličej. Pracuje na pupících s rychlými kroky a poskytuje vám křišťálově čistou pleť. Olej ze santalového dřeva přichází s vlastnostmi, jako je zesvětlení pokožky, snížení skvrn, zlepšení pokožky pokožky atd.

2. Soda balení pro akné, jizvy a pupínky:

Tento prášek do pečiva pro obličejové výhody se množí. Balení se používá k odstranění známky nebo skvrny, které se objevují v důsledku jizev, akné a pupíků na obličeji. To také poškozuje pokožku tím, že jej poškozuje.

Pečení Soda Pack for Acne, Scars and Pimple Marks

Pro přípravu této pasty si vezměte lžičku sódy na pečení, lžíce gelu z aloe vera, lžíci práškového ovesu a promíchejte v malé misce. Používejte dostatečné množství teplé vody a z ní vytřete hladkou pastu. Aplikujte tuto směs na obličej se stejnou tendencí. Nechte ho skoro 5 minut. Po 5 minutách použijte špičky prstů a jemně otřete obličej po dobu 1 minuty. Opláchněte obličej vlažnou vodou.

Používání sódy na pečení v této směsi může být také použito ve formě křovin, aby vaše tvář byla jedinečná. Jemné masírování pasty na obličeji v kruhovém pohybu, zejména tam, kde jsou známky více, by vám daly požadované výsledky tím, že je používáte téměř třikrát za týden.

Vidět víc: Výhody citronu na obličeji

3. Pečící soda na pečení na kontrolu nadměrného oleje na obličeji:

Použití prášku na pečení na obličej také zahrnuje snížení přebytečného oleje z obličeje. Soda z pečení má schopnost absorbovat přebytečný olej. Výsledkem je nádherná pleť, která je bez oleje.

5 Nejlepší využití a přínosy pečení Soda Face balení Styly v životě

Chcete použít sóda na pečení, ale přemýšlejte, jak používat prášek do pečiva! Zde je rychlý trik.

Chcete-li vyrobit balení, rozetřete některé jahody a promíchejte je s lžičkou. prášku do pečiva. Směs důkladně promíchejte v misce a aplikujte směs na obličej. Obal nechte na obličeji téměř 5 minut. Poté masírujte obličej kruhovým pohybem prsty. Aplikujte požadovaný tlak na masáž. Po 2 minutách masáže umyjte obličej pomocí studené vody.
Balení je vyrobeno z jahod a sódy z pečení. Obě složky mají schopnost odstranit přebytečný olej na obličeji. Odstraňuje také nečistoty a jiné nečistoty skryté v pórech. Vyčištěním obličeje dává tvář novou a zářící pleť. Proto je to také jedna z sódy na pečení pro obličejové bělení, které zabraňuje tmavnutí pokožky.

4. Maska Soda na pečení pro odstranění tmavých míst:

Tmavé skvrny a černé hlavy byly nejobtížnější kožní problémy. Použití prášku do pečiva pro bělení obličeje spolu s citronem je v dnešní době poměrně přesvědčivé. To poskytuje rychlou úlevu od tvrdých tmavých míst a černé hlavy, které dávají tváři nepravidelný vzhled.

Pečení Soda Mask for Removing the Dark Spots

Pro přípravu této pasty si vezměte misku a promíchejte lžičku prášku do pečiva a lžičku citrónové šťávy. Smíchejte obě složky pomocí 2 lžičky teplé vody, která tvoří hladkou pastu. Vezměte bavlněnou podložku a namočte ji do směsi. Rozdělte roztok pomocí bavlny na obličej. Nechte ho po dobu 5 minut na obličeji. Opláchněte obličej normální vodou.

Tato maska ​​sódy na pečení a citron pro obličej je široce používána řadou žen, které často čelí tmavým místům. Pracuje s magickými výsledky, zejména na mastnou pleť nebo na ten, který je již postižen akné.

Vidět víc: Massor Dal Powder Face Pack

5. Pleťová maska ​​pro suchou pokožku a mladou pleť:

Chcete vypadat mladší než skutečný věk! Kokosový olej a soda na pečení pro obličejové balení jsou nejlepší ingredience pro dosažení požadovaných výsledků. Toto balení okamžitě působí na kožní škody, pro zlepšení suché pokožky a také pro získání vzhledu mládí. Zde je nejlepší způsob, jak používat sódu na obličej pro objevující se výsledky.

Pečení Powder Face Mask for Dry Skin and Youngness

Chcete-li provést tuto pastu, vezměte 1 polévkovou lžíci. sóda a 1 polévková lžíce. kokosového oleje. Smíchejte obě složky do misky. Smíchejte je dohromady a vytvořte hladkou pastu. Použijte obal na obličej a oblast krku. Nechte to pracovat na kůži po dobu téměř 10 minut. Opláchněte obličej vlažnou vodou.
Tato pasta nebo maska ​​přichází s příznivými vlastnostmi, které pomáhají při snižování jizev akné a také chrání pokožku před růstem bakterií. Kokosový olej také zabraňuje pokožce před poškozením volných radikálů a pomáhá také při předčasném stárnutí. Vzhledem k tomu, že balení je přirozené, existuje nulová soda na tvář.

Soda na pečení pro akné, jizvy a další kožní problémy, které mají přímý a rychlý účinek na tělo. Ať už používáte citron a sójový pečivo na obličeji nebo používáte jiné přírodní ingredience jako pomeranč, med nebo ovesné vločky atd., Tato směs vám dává pozitivní účinky, které eliminují negativní stranu.

Vidět víc: Kurkuma pro bělení na obličej

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1