Blog

Okurka je plná vody a velmi osvěžující zeleniny. Používá se v salátech kvůli těmto vlastnostem a protože je tučný a bez cholesterolu, je také zdravý. Kromě toho, že je pro naše žaludek velmi zdravá, je to velmi užitečná vegetariánská kůže.

Nejjednodušší způsob, jak použít okurku je použití okurky šťávy na obličej přímo nebo tím, že jemně nastrouhanou okurkou na obličej a nechat to na chvíli. To může být prováděno denně a můžete vidět, jak se cítí čerstvá pokožka po celý den. Okurková voda působí jako toner a uzavírá otevřené póry, které jsou zdrojem oleje, který přitahuje nečistoty k pokožce a způsobuje problémy.

Přečtěte si o některých jednoduchých, přírodních a domácích baleních obličejových obličejů, které vás občas osvěží a velmi málo úsilí.

Domácí balíčky s okurkou:

Zde jsou 5 nejlepších domácích balíčků obličeje na obličej.

1. Maska na jogurt a okurku:

okurkou-masku na obličej

V čisté misce vezměte 2 lžičky hustého neslazeného jogurtu a přidejte do něj jednu čajovou lžičku jemně strouhaného okurek. Míchá se směs. Aplikujte to na obličej a nechte 20 minut. Potom opláchněte vlažnou vodou. Obličejový obal je účinný při hydrataci pokožky a jogurt je také hluboký čistící prostředek. Smíchaný s okurkou také osvěží kůži. Maska je určena k přidání vlhkosti k suché a matné kůži. Je to nejlepší balení obličeje.

2. Aloe Vera a okurkový obličejový balíček:

5 Domácí lískové obličejové balíčky pro Vaši pokožku Styly v životě

Pro masku vezměte čerstvou oloupanou aloe vera a poloviční okurku do hrnce. Směs tvoří hladkou pastu. Pokud je pasta velmi chrasty, přidejte poloviční lžičku prášku santalového dřeva, aby byl silný. Očistěte pokožku a aplikujte masku. Nechte vyschnout; potom opláchněte studenou vodou. Pokud se pokožka cítí pružná, aplikujte zvlhčovač. Balení bude pravidelně užívat a zesvětlit pokožku. Jedná se o dokonalý obličejový obličejový balíček pro suchou pokožku.

Přečtěte si více: Tomato Face Pack pro mastnou pleť

3. Mátová, medová a okurková maska:

5 Domácí lískové obličejové balíčky pro Vaši pokožku Styly v životě

Udělat mátou a okurkou pastu zvlášť. V čisté misce přidejte jednu čajovou lžičku každé pasty a pol čajové lžičky medu. Směs všech těchto dohromady tvoří hladký mix. Naneste silnou vrstvu směsi na obličej a položte na půl hodiny. Kůže proniká hluboko a hydratuje zevnitř. Mincovna zanechává velmi příjemnou vůni a svěží pocit. Je určen pro všechny typy pleti. Je to jedna z nejlepších domácích maskovaných okurkových obličejů.

4. Oves, limonka a okurka Face Pack:

5 Domácí lískové obličejové balíčky pro Vaši pokožku Styly v životě

Nakrájejte okurku jemně a vytlačte šťávu stisknutím dlaně. K jedné čajové lžičce ovsa přidáme šťávu z okurky a necháme stranou, aby se ovos usnul. Přidejte jednu čajovou lžičku citronové šťávy na vlhký oves a dobře promíchejte. Očistěte pokožku a rovnoměrně nasypte pastu. Po 20-25 minutách opláchněte ledovou vodou. Jedná se o velmi efektivní balení, které čistí skvrny a snižuje tmavé a nerovné náplasti z kůže s pravidelným použitím. Je to jedna z nejlepších domácích balíčků obličeje.

Vidět víc: Tekvicové masky a zelené čaje

5. Maskovací maska ​​z prášku a okurky:

5 Domácí lískové obličejové balíčky pro Vaši pokožku Styly v životě

Pro masku potřebujete kukuřičnou buničinu, připravuje se broušení okurek v mlýně a napínání, aby se odstranila veškerá voda. Do čisté mísy vložte 2 lžíce okurkové buničiny; Přidejte poloviční lžíci kurkuma a trochu medu. Dobře promíchejte. Naneste na čistou pokožku po dobu 30 minut a opláchněte studenou vodou. Po chvíli budete možná potřebovat hydrataci. Obal okamžitě obnovuje pokožku a hydratuje ji.

Zde vidíme, jak lze takové snadno dostupné složky přidat k novému životu. Toto není nákladná záležitost a musí být prováděna pravidelně, abychom získali maximální užitek z ní. Pokud již používáte domácí masku, pokuste se nahradit složku s okurkou, abyste začali cítit rozdíl.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

99 − 91 =