Blog

Příjemný způsob, jak vypadat čerstvě na párty nebo na výlet, je mít obličej. Toto obličej může být provedeno v salonu nebo dokonce doma. Myšlenka, jak to dělat v pohodlí vašeho domova, je pro nás vždy lákavá. Balení na obličej, které jsou vyrobeny pro domácí použití, jsou připraveny s nejvyššími kontrolami kvality a čistými přísadami. Joy vyrábí nádherné obličejové obaly pro všechny typy pleti, díky nimž je pokožka hladká a pružná.

Snadnost použití těchto obličejových obličejů na obličej je skvělá a může se nosit v kabelce pro použití kdekoli. Dává okamžitý záblesk a může probudit unavenou pokožku. Znečištění kolem nás je natolik, že kůže touží po něčem, co ho osvěží.

Nejlepší Joy Face Pack Produkty pro spravedlnost:

Najděme různé výrobky pro obličejové balení pro spravedlnost ve značkách Joy.

1. Joy Kesar Chandan Fairness Face Pack:

Radost Kesar Chandan Fairness Face Pack

Tento skvělý produkt Joy Chandan Face Pack je naložený s dobrou povahou všech přírodních ingrediencí, které vyvedou to nejlepší z vaší pokožky. Joy kesar chandan face pack proniká do pokožky hluboce a pomáhá pokožce spravedlivější. Opravu lze snadno pozorovat při poškození způsobeném znečištěním, jako je pigmentace, změna barvy a tmavé skvrny.

Složení: Šafránové santalové dřevo

Použití: Velmi užitečné po mytí pokožky v noci.
Cena: Rs.60 pro balení o hmotnosti 60 g

2. Joy Skin Fruits Fairness Face Pack:

Radost Skin Fruits Fairness Face Pack

Tento úžasný produkt od Joy vám dává jas jako žádný jiný. Toto balení obličeje Joy funguje jako kůra na kůži a odstraňuje poškozenou vrstvu pokožky, aby se znovu zpevnila. Tento obličejový balíček radosti odstraňuje opalování a vyhovuje všem typům pokožky. Obličejový balík radost z poctivosti pomáhá rozjasnit pokožku a vypadá lehčí. Lemon je známo, že snižuje opalování a zesvětlí pokožku. Citronový extrakt použitý v produktu je tedy dokonalý. Pokud jste někdo, kdo se hodně pohybuje na slunci, pak tento balíček tváře radost využívá pravidelně, což vám poskytne skvělé výsledky.

Složení: Lemon extrahuje aloe vera Kaolin Fuller zem

Použití: Nejlepší pro běžné použití

Cena: Rs.20 pro 20 gm.

Vidět víc: Jolen Fairness Face Packs

3. Joy Skin Fruits Anti Blemish Fruit Pack:

Radost Skin Fruits Anti Blemish Fruit Pack

Tento produkt Joy Skin Fruit Pack je skvělý, pokud chcete odstranit všechny škody z pokožky. Tento skvělý produkt se používá k čištění pokožky, protože má ovocné AHA. Pomáhají snížit tmavé skvrny a pigmentaci včetně skvrn. Dává vám okamžitou záři. Používání tohoto výrobku na denní bázi vám poskytne zářící pokožku, která neobsahuje skvrny a skvrny. Udělej to jako předmět obličejového režimu, který ti udělá lesk.

Složení: Papája

Použití: To je nejlepší pro muže a ženy, kteří mají také mastnou pleť

Cena: Rs.195 pro balení po 3

4. Radost zjemnění pleti ovoce Záře ovoce balení:

Radost Skin Fruits Softening Glow Fruit Pack

Toto ovoce balení je vyrobeno s apple boosters, které pomáhají k pokožce pocit osvěžení. Odstraňuje olejovitost a hydratuje pokožku. Díky tomu se cítí měkké a hladké a snižuje vzhled jemných čar a vrásek.

Složení: Jablko

Použití: Denní použití pro zářící pokožku
Cena: Rs.138

Vidět víc: Clay maska ​​pro akné

5. Joy Pure Pure Neem Čisticí obličejový balík:

Radost Pure Neem Purifying Face Pack

Tento neem obličejový obal je nejlepším produktem, protože je opevněn dobrou čistotou neem, která pomáhá potlačovat pigmentaci a pupeny. To ukazuje rovnoměrný tón pleti, který je krásný. Odstraňuje přebytečný olej a zklidňuje podráždění pokožky. Tuto obličejovou obličej můžete použít po celé ploše obličeje a krku. To vám dá velký uvolněný pocit a způsobí, že vás zářit.

Složení: Neem extrakty Aktivní salicyláty

Použití: Pomáhá léčit pachy a akné, dvakrát denně

Cena: Rs.270 pro 100ml

Každý z produktů, které Joy vyrábí, stojí za koupi. Můžete si vybrat podle typu pokožky, kterou máte. Výrobky radosti jsou velmi přirozené a dokáží dokonale vypadat.

Vidět víc: Biocare Face Packs pro suchou pokožku

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − 50 =