Blog

Pro začátečníky si uvědomujeme, kolik je skutečná dohoda, když musíte skutečně žít příběhy, které jste slyšeli po celou tuto dobu. Hned po oznámení se všechny příběhy začnou hromadit, všechny minulé a předchozí zážitky se shromažďují u vašich nohou a po skončení dne si sám bojujete s vaší bitvou.

Ale když se na to podíváte, několik měsíců za bolest a potíže vás přivede k dalšímu duševnímu partnerovi vašeho života a zatímco budete kvílení o emoce rozptýlené všude napříč nebo noci plné nespavosti, brzy si uvědomíte, jak jste ceněni vlastnictví, které držíte. Kvůli lékařské pomoci a sledování je devítiměsíční období těhotenství rozděleno na týdenní formát 40 týdnů. Takže když se zmíníme o 36. týdnu, víte, že tlak stoupá.

36 Weeks of Pregnancy

Osvětlení:

Po celou dobu vaše dítě bylo vzhůru a rovně viselo na původní pozici, i když by se stále pohyboval po vůli. Tentokrát stál s nohama směrem k cervikálnímu vchodu a hlavou nahoru do břicha. Začátek tohoto týdne by se projevil jev nazývaný "osvětlení", "pokles" nebo dokonce "angažovanost". Toto je, když se dítě začne umístit na opravenou pozici. Jako kdyby na reflexu s týdenní válcováním se otočil hlavou směrem k cervikálnímu vchodu a nohám nahoru.

Vidět víc: 34 týdnů těhotenství

To není pro dítě nepohodlné, protože perfektně dobře využívá tvůj vaječník ve tvaru hrušky. Ale pro matky to může být trochu náročné. Neustálý pocit, jak se vaše dítě sklouzne a klesá, způsobuje, že se nakloníte. Tento přetrvávající pocit se může stát pravdivý jeden den, protože dítě je nyní schopné přežít mimo vás.

Citlivost světla:

Dítě nejprve v raných dobách měla oči zavřené, protože ještě nebyly vytvořeny. Časem se perfektní obočí následovalo vytvoření očních víček a řas. Dokonce i poté, co dítě přeletí ty pepeři otevřené, bude ultrazvuk děsivý, jako byste se dívali na prázdný bílý prostor mezi oči. Časem dochází k rozvoji duhovky a mnohem později pigmentací dostávají žáci svou náležitou barvu. Zatímco tyto probíhající procesy probíhaly, vaše dítě rozvinulo zrak a teď, když bliká světlo na žaludku, vaše dítě by na to odpovědělo tak, že by se na to dívalo, nebo by se od něj dívalo.

Vidět víc: 38. týden těhotenské péče

Perfektní interní:

Na konci 36. týdne byste si všimli, že vaše dítě se vyvinulo téměř až do okamžiku, kdy nyní může přežít dobře mimo tělo matky. Jeho kůže je nyní pomalu ztrácí bílou voskovitou látku, zatímco ostatní měkké dětské srsti pokrývají jeho tělo, lanugové se nyní odvádějí. Dítě nyní rozvíjí své uši a nyní může rozpoznat váš hlas a reagovat na ně. Tlukot srdce se zdokonalil, stejně jako plicní práce. Nyní již játra nemusí vyfiltrovat červené krvinky, její dřeně převzala práci a dělala v pohodě. Nyní je kompletní a připravená.

Hmotnost a výška:

Dítě bude růst až do okamžiku, kdy vyjde, a nyní také roste. Ve skutečnosti je dítě téměř 2,7 kilogramu těžké a má výšku přesně 47 cm. Toto je základní měření, které je stejné pro všechny odpružené pružiny. Dítě bude klesat kvůli jeho rostoucí hmotnosti a tato skutečnost byla podrobně projednána v jednom z výše uvedených bodů.

Porodní cesta:

Během této doby dítě vstoupí do původního kanálu. Dítě bude trochu baculaté a jeho pokožka bude chráněna kapalinou, která se bude sbírat od příštího týdne, a tak.

Cesta ke kontrakcí:

Budou se vyskytovat některé problémy s kontrakcí, jako je Braxton Hicks, které se uskuteční v děloze a budete je jasně cítit. Jedná se o jednu z hlavních problémů s dětmi, kteří mají problémy s kontrakcí. To bude mít za následek některé bolesti v zádech a tyto bolesti mohou být těžké a možná budete chtít poradit s lékařem pro tuto konkrétní věc.

Dítě a matka oba musí projít změnami, aby se dokázali navzájem dokonalé. Zatímco dítě téměř udělalo krájení k dokonalosti, matka se stále musí vyrovnat se změnami. S pokračujícími dny se utrpí známkou úlevy, když se usadí do třetího trimestru. 40 týdnů bylo rozděleno do tří stonků - první, druhý a třetí trimestr, a zde jsou některé změny, které bude tento týden cítit.

Vidět víc: 37 Týdenní těhotenské příznaky

Bolesti zad:

Najednou se ráno probudíte s vážnou bolestí v zádech a divíte se, proč tam je. Den prochází a opět ráno máte pocit, že se bolest zhoršuje. Zde je důvod proč. Po celou dobu jste spali na zádech, takže dítě má pocit nedostatku místa. Jak budete i nadále spát, dělá také dítě a zatímco on roste ve spánku, budete překvapeni, že si uvědomíte, jak tlačí vaše svaly a kostní dřeň, aby vytvořil místo pro sebe. Zkuste spát na svých stranách a uvidíte, jak se bolest odtéká.

Kontrakce:

Dítě je nyní připraveno, aby opustil svůj pobyt, a proto časem vás vaše tělo varuje před nadcházejícími událostmi. To je obvykle v podobě falešných kontrakcí, které cítíte. To nemusí být bolestivé, ale bude trochu nepohodlné, protože ještě není vaše tělo připravené nebo zvyklé na ně. Toto kontrakce nazývané Braxton Hickovy kontrakce začíná pomalu a časem se zvětšuje.

Hnízdění:

Okolo této doby by došlo k závěrečnému spěchu, kdybyste přešli nad rozhodnutými dětskými jmény a dokončili malování školky. Dětské postýlky a hračky by měly být připraveny, a tak by mělo být vaše dítě prošívané, které jste kdysi nosili jako dítě. Náhlý nával vyzdobit a připravit místo může vyprchat vás, i když náhle cítit silnou energii tekoucí skrz kosti. To se obvykle nazývá "hnízdění", pocit, který by matka zažila. Stačí jít s proudem a dělat to, co je potřeba, aby vás šťastný.

Dolní bolesti zad a bolesti:

Okolo této doby může spodní a zadní část vašeho těla začít bolest, což vám znemožňuje sedět rovně nebo stát příliš dlouho. Je to jen kvůli obrovskému tlaku ve spodním břichu, který časem roste stále intenzivnější. To může být také důvodem, proč nyní často cítíte potřeba ulehčit se. Dítě s rostoucí váhou by nyní způsobovalo bolest v pánevní oblasti.

Leaky prsa:

Jedná se o jeden z nejčastějších příznaků, kterým musí čelit všechny těhotné ženy. Toto se obvykle vyskytuje během třetího trimestru, což znamená, že jste na správném místě, abyste to prožili. Tyto živiny z prsu jsou zdrojem výživy dítěte během prvních hodin po jeho narození. To se stane každému a je komplementární. Předpokládejme, že neplánujete kojit, stále budete mít vytečené prsy. Ošetřovací polštářky jsou vždy tam, aby vás dostali z této trapné situace.

Braxton Hicks:

Lidé je zaměňují se skutečnými kontrakcemi. Jsou rozdílní. Nyní žijete svět spojený s inteligentními zařízeními. Dejte svůj chytrý telefon k nějakému použití a stáhněte si aplikaci, která vám umožní sledovat kontrakce. To vám umožní udržet si záznam. Braxton Hicks může být opravdu bolestivý a procházet touto etapou, protože jste téměř jeden měsíc před doručením a nyní jste shromáždili dostatečné množství vůle. Do nemocnice můžete přinést záznam o kontrakci braxtonu hicks a lékaři vám poskytnou nějaká řešení.

36 týdnů těhotenského týdne Činnost:

Týdenní aktivity jsou téměř stejné a ženy s jejím dítětem v břiše budou moci projít těmito několika změnami docela snadno, protože už prošla hodně. V týdenním cvičení se budou provádět změny, jako od té doby už nebudete hovořit o dlouhých procházkách. Takže čtení vede k více lenosti, dokud se konečně nedozvíte. Dítě se vyvíjí pomalu a je v nejvyšší fázi vývoje plodu. Místnost v střevě je omezená a některé kopy mohou být nabízeny. Budete také muset vyloučit všechny druhy břišních cvičení z rutiny vašeho cvičení, protože jste v trimestru fáze. Dochází také k mírným změnám ve stravě.

Týdenní strava a cvičení:

Neexistují takové masivní změny ve vaší stravě. Možná budete muset snížit poměr potravin, které konzumujete najednou. To nutně neznamená, že budete muset jíst méně. Budete kompenzovat tuto sníženou stravu tím, že budete mít malá jídla v malých časových intervalech a tento proces bude vylepšen, když se pomalu vydáte do posledního týdne. Jíst dobře je trik zůstat zdravý a udržet dítě zdravé i během této fáze.

Tam jsou některé ženy, kteří si myslí, že jde o dietu během těhotenství. To nebude v bezpečí. Strava může zničit váš plán příjmu potravy a může vás dostat z jádra, což by mohlo vést k masakru během porodu. Jste na 36. týdnu a teď rozhodně nechcete mít na kyselinu listovou, železo atd. Potřebujete také správné zásobování všech požadovaných vitamínů a minerálů. Vyzkoušejte různé techniky stravování, jako je například vkládání nových surovin do vaší stravy. Zkuste zahrnout některé ovoce do své pravidelné vegetariánské stravy. Post-těhotenská strava je také někdy bolest v zadní části.

Pokud si chcete vyzkoušet nějaké občerstvení, které vám pomůže udržet správný tok dobrých surovin do těla, budou pro vás vhodné následující potraviny.

Smíšený ovocný punč:

To je osvěžující způsob, jak poskytnout tělu správné vitamíny a minerály a dává jazyku jinou chuť.

Mock Tails (Zdravý):

Pokud jste ochotni mít nějaké zdravé nápoje a současně máte v nich punč z nich, zkuste to bez alkoholu. Ty budou obecně zeleninové výsměšně zakončené.

Zdravé šťávy:

Pokud jste v některých zdravých smoothies nebo džusy, pak rajčatové a mátové šťávy budou perfektní. To vám umožní mít některé výhody šťávy spolu s výhodami dobrých surovin.

Cvičení:

Existuje mnoho způsobů, jak zůstat fit během tohoto týdne v trimestru. Nicméně nejlepší a nejjednodušší způsob je popsán níže.

Protahování je jedním z hlavních požadavků a mělo by být prováděno pečlivě, aby se zabránilo křečemi svalů a také se vypořádaly s některými otázkami váhy.

Chůze denně:

Dokonce i když jedete na krátké procházky, nezastavujte každodenní rutinu. Denní chůze je nejjednodušší cvičení, které umožňuje jednat s mnoha cvičeními.

Sedící:

Věřte tomu nebo ne, sedět může skutečně pomoci správné umístění dítěte a to také pomůže dětem cestovat nejkratší vzdálenost přes rodový kanál. Panva by měla být dopředu a dělat to s cvičením míč. Poskytuje vám správné zarovnání. Tato vůle přinese dítě zpátky do záda.

Leaning:

Někdy se nakloníte právě tak a pomáhá to. Zvedání je pravděpodobně jedním z nejlepších způsobů, jak zůstat fit během těhotenství.

Sex během 36 týdnů Těhotenství:

hodně lidí, ať už je to bezpečné nebo nemáte sex, když jste 36 týdnů těhotná. Je to naprosto bezpečné. Ve skutečnosti pomůže při porodu. Zaměřuje se na pracovní sílu, která zase umožňuje ženě rychleji pracovat. Dětská hlava se bude pohybovat pomalu směrem k děložnímu čípku a poslední věc, kterou budete chtít, aby se dítě rozptýlilo. Tak můžete mít jistou lásku, i když jste 36 týdnů těhotná.

Tipy ke snížení stresu:

Deprese a stres během těhotenství může být jedním z nejčastějších památek, jaká jim čelí všechny ženy. Stres vychází z stejné rutiny za posledních 7 nebo 8 měsíců a když ženy jsou konečně v posledním měsíci, stres zasáhne a zničí náladu. Můžete udělat následující věci.

Mluvit s lidmi:

Mluvit s ostatními o vašem duševním stavu a emocionálních problémech jistě pomůže jejich snížení. Tento druh self-executed terapie je vždy užitečné.

Správné cvičení:

Někdy cvičení pomáhá snižovat stres. Provádějte nějakou spolupráci se svými přáteli nebo partnerem, což vám umožní velmi snadno řešit stres.

Příprava na narození:

Pokud se připravujete k porodu brzy, pak sníží napětí a pomůže s náležitým snížením problémů způsobených stresem, jako je deprese. Mnoho žen je zdůrazněno myslet si, jak budou schopni plnit, když nastane skutečné období porodu. Pokud jste jedním z nich, nemysli na to, neboť budete v pořádku, pokud jste již prošli tímto bodem.

Léčba a pravidelná kontrola:

Mohou existovat nějaké zdravotní stavy, pro které budete muset využít léky a řešení těchto druhů zdravotních stavů pomůže při porodu. Bezpečné postupy léčby by měly být využity během 36. týdne těhotenství. Některé zdravotní stavy a jejich potřebné léky jsou popsány níže.

Zácpa:

Pokud trpíte problémy zácpy, Metamucil by pro vás mohl být ideální. Lékaři také předepisují těhotnou ženu s tímto lékem, kteří se zabývají problémy se zácpou.

Pálení žáhy:

To je pravděpodobně jedna z nejvíce viděných zdravotních stavů u těhotné ženy. Poruchy trávení a pálení žáhy mohou být fixovány pomocí Tums.

Pravidelná kontrola sledování pohybů by měla být v této době využila.

Týden tipy a opatření:

Snažte se vyhnout se alergii v tomto okamžiku, jinak by se to mohlo objevit během kojení dítěte. Pokud trpíte potravinovými alergiemi, vyléčte je právě teď. To je jedna z opatření, která byste měli mít na paměti.

Takže jste na 36. týdnu trvání? Děláte to až do teď. Jen o měsíc víc a vyhrajete své krásné a zdravé dítě v ruce. Pokud trpíte některými vážnými zdravotními problémy, pak jsou také na správném místě, protože jsme diskutovali některé z pravděpodobných příznaků a tipy na jejich překonání.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 31 = 36