Blog

Nohavice nosí většina moderních žen ze všech koutů světa. Ženy pochopily, že kalhoty chrání jejich jemné části těla. Matky také trvají na tom, aby jejich dcery nosily kalhotky, aby byly hygienické.

Odlišný Types of Panties for Women

Nohavice jsou tedy nezbytnou součástí oděvu. I když kalhotky nejsou vystaveny veřejnosti, je pro ně i móda. Existuje tedy mnoho návrhů, stylů a různých druhů nohaviček. Zde je 25 nejlepších typů kalhot:

Vidět víc: Nohavičky v krátké velikosti.

Různé typy kalhot:

Podívejte se na top 25 dámských kalhotek typy různých modelů, které jsou velmi pohodlné.

1. Boy Shorts Styl:

Chlapec Shorts Style

Tato položka byla vyrobena podobně jako pánské kalhotky. Tyto kalhotky jsou na stehnech obdélníkové. Tato položka má nízké nožky a může být použita pod oblečením. Tato položka je vyrobena z krajkového materiálu. Růžový materiál v přední a zadní části. Na obou stranách růžového materiálu je černá síťovaná krajka ohraničená černou elasticitou. Tyto kalhoty lze používat pod opotřebením obuvi a plavat oblečením.

2. Kalhoty Calvin Klein Boy:

25 různých typů kalhot pro ženy | Styly v životě

Tato položka se podobá chlapčenským šortkám. Má nízký pas, dobře pokrývá přední a zadní část těla. Spodní hrany končí v blízkosti horních stehen. Materiál používaný pro výrobu kalhotek je černý. Logo společnosti - CALVIN KLEIN je v přední části. Toto logo je napsáno v bílé barvě s černou barvou. Řez pásků je velmi pohodlný, i když je to hip-objímání chlapci-šortky styl. Tento pár se dá nosit do posilovny. Také to může být používáno při běhu a běhání zejména žen, které se do sportu.

3. Hanky ​​Panky V- Front Boys krátký:

Kapesník PankyV- front boys short

Styl této položky je známý jako chlapci krátký. Je to proto, že přední strana není vyrobena z rozlišeného trojúhelníku. Také materiál nelze vzít vzadu. Plné kalhoty jsou navrženy s jedním spojitým materiálem. Tyto kalhoty jsou vyrobeny z bílé síťoviny a samobrstené výšivky krajky. Výsledkem je, že tato kalhoty vypadají velmi viktoriánsky. Dámy a ženy mohou nosit šaty, sukně pro každou příležitost.

4. Klasické kalhotky:

Klasický briefs

Tato položka je docela růžové kalhoty. V centrálním kusu materiálu je samokvetlý design. Obě strany materiálu jsou naprosto jasné. Elegance designu těchto kalhotek je implicitně. Panely vypadají třesně navržené a většinou mají vysoký pás. Panty vypadá velmi pohodlně. Panenky jsou dobře známé jako panenky. Tyto kalhotky lze nosit s jeansy.

5. Pravidelné kalhotky Lovable -3:

Pravidelný Panties Lovable -3

Tato položka je k dispozici v sadě tří. Jedná se o běžné kalhotky pro každodenní použití. Jedná se o čistě bavlněné květinové tištěné kalhotky. Barvy obsahují oblohu modrou, růžovou a fialovou. Fialové mají bílé a oranžové květy. Mají černé elastické hrany.

6. Francouzské nože:

francouzština cut panties

Tato položka je černá barva s černým okrajem z krajky nahoře. Panáčky dosahují nad pasem. Panely jsou řezané v dolní oblasti v blízkosti nejširší oblasti stehna. Proto tyto části nejsou pokryty. Vzhledem k tomu, že tento typ kalhotek je běžně k dispozici, dámy je často používají po celý svůj život. Panenky lze nosit pravidelně s vysokým pasem, sukní a šaty.

Vidět víc: Různé strunné kalhotky.

7. Hipster:

Bederní

Tato položka je královsky modrá barva. Přední a zadní materiál pokrývající soukromé části jsou drženy řetězci. Existují dva odpovídající řetězce, které přecházejí nad přední prodaný materiál. Na obou stranách jsou tři řetězce zepředu a tři zezadu. Jedná se o elastické nitě, takže dobře drží materiály. Návrh je známý jako hip-huggers, protože pás je na kyčlích. Také kalhotky mají nízkou nohu, zatímco sedí pod pasem. Nicméně tato kalhoty jsou velmi pohodlné. Paní lze použít s džíny a sukně.

8. Hipster Bikini:

Bederní bikini

Tato položka je Scarlett modré stylu hipster bikiny stylové kalhoty. Panenky jsou vyrobeny z tmavě modrého krajkového materiálu. Na bikinách jsou bílé luk. Také existuje úzký pás, který spojuje trojúhelníkový přední a zadní část. V těchto stylech bikin se materiál vzadu pokrývá dno velmi dobře.

9. Tkaničky:

Kalhotky tanga

Tato položka je velice broskvově růžová a transparentní. Uprostřed je vyřezaná výšivka dvou velkých červených růží. Na obou stranách se nacházejí odpovídající růžové broušené tenké pásy pro držení hlavních materiálů. Styl vypadá velmi sexy, protože kalhotky jsou asi tři centimetry pod pasem. Panty se příliš nezakrývá vzadu. Přední strana je však pokryta trojúhelníkovou patou. Strany kalhotek jsou na kyčelní kosti. Tanga jsou fascinující, když ženy a dámy jdou na své líbánky. Tyto kalhoty lze také nosit se speciálními šaty a sukněmi.

10. Strappy Crotch Less Panty:

Strappy crotch less panty

Tato položka je vyrobena z černé krajky, černého elastického materiálu a černého trojúhelníkového kusu látky. Existuje několik malých mosazných kroužků, které se do stylu přidávají. V zadní části jsou dvě bodnutí. Každý z těchto řetězců přechází přes každou tvář zadku. Na spodním pasu je pět elastických strun pro držení kalhotek. Tyto pět řetězců se schází na obou stranách trojúhelníkové černé tkaniny. Tato kalhoty jsou tak sexy, že každá žena nebo dáma ji mohou použít, aby přitahovala svého milence.

11. Řetězec G:

G string

Tato položka je vyrobena z černého trojúhelníkového materiálu s přední částí luku. V souladu s tímto lukem, tenké oranžové žebro bonshold panenky. V zadní části není dostatek materiálu, který by pokrýval zadní část. Přední a zadní materiály jsou přímo spojeny s malým pásovým pásem. Materiál sedí v oblasti mezi oběma lícemi. Tento řetězec G pokrývá minimální minimum. Dámy a ženy mohou nosit tyto kalhotky s oblečením na pláži a slunečním koupáním.

12. C-řetězec:

C-řetězec

Tato položka je královsky modrá barva. Tvar kalhotek má tvar C a tudíž i název. Tato kalhoty neobsahují žádné struny, pokrývají minimum. Jednoduše spojí požadované soukromé prostory. Přední část je pokrytá, ale zadní část je zcela odkrytá. Panty jsou tedy velmi sexy a okouzlující. Tato kalhoty jsou ve skutečnosti nové plavky ve věku bikin. Ženy a dámy mohou nosit tyto kalhoty jako plážové oblečení pro plavky, opalování a lenošení.

13. Kontrolní listy:

Řízení Briefs

Tato položka je vyrobena z materiálu, který má leopardové kůže. Panter má vysoký boky hodně nad pasem. Paní je dobrá kontrolní struktura. Panenky mají elastickou linku. Horní část dosahuje až k pupku. Tyto kalhoty jsou pohodlné a pomáhají vkládáním do žaludku pro hladší vzhled. Nejlepší čas na nošení těchto kalhotek je po těhotenství. Také to může být oblečeno s sukněmi nebo šaty.

Vidět víc: Muži nosí kalhotky.

14. Šortky na kůži:

Kůže shorts

Tato položka je tmavě zbarvená. Zajímavé je, že je vyroben z měkkého elastického materiálu. Panenky pokrývají oblast břicha a mohou být vytaženy blízko pupku. Dolní oblast dosahuje přes stehna až do středu stehen. Panenky jsou velmi pohodlné. Také, protože břicho může být zastrčený, je dobré pro ženy po těhotenství.

15. Opotřebení tanga:

Tanga wear

Tato položka je vyrobena z průhledného růžového materiálu. Na přední trojúhelníkové části jsou vyšívané tmavě růžové a nebe modré růže. Růžové pásky jsou na obou stranách opatřeny elastickými okraji, které drží kalhoty. Styl těchto nohaviček je velmi evropský. Obal je velmi rozumný. Zadní kryt je víc než tanga, ale méně než bikiny. Tyto kalhoty mohou nosit ženy a dámy jako plážové oblečení, plavky a obuv.

16. Čipka detailní panty:

Krajka detailed panty

Styl spodních kalhot je bikini, což znamená, že přední strana je dobře zbarvená trojúhelníkovou látkou a záda je dobře pokryta. Tato položka je růžová v barvě růžové barvy s krajkou. Také je tu růžová barva luk. Tyto kalhoty lze použít se šaty a sukněmi.

17. Jockey Peach Blossom Bikini:

Žokej peach blossom bikini

Tento styl je bikini kalhotky. Proto přední trojúhelníkový a zadní materiál pokrývají základní části těla. Přední a zadní jsou vzájemně propojeny úzkým pásem. Další charakteristiky této položky zahrnují - je to spíše pod námořnictvem a nohy jsou vyříznuty vysoko nad stehny. Tento žokej bikiny mohou být používány ženami a dámy s džíny, šaty a sukně.

18. Scarlet Kiss:

Scarlet Kiss

Tato položka je také bikiny, která musí být na obou stranách vázána černými strunami. Přední trojúhelníkový a zadní materiál má šarlatovou červenou barvu. V centru předního trojúhelníku a zadní tkaniny je černý síťový design. Také hranice je vyrobena z odpovídající elastické černé barvy. Tyto bikini stylu kalhoty mohou být použity s šaty, sukně, džíny, plážové oblečení a plavky.

19. Červená Brazílie:

Červené Brazil

Tato položka je v brazilském stylu bikin. Použitým materiálem je šarlatová krajka s tuhou červenou barvou. K dispozici jsou dva široké krajkové a vlnité pásky. Ty spojují horní polovinu předního trojúhelníkového materiálu se zadním materiálem.

20. Pravidelný brazilský řez brazilský Stručný:

Pravidelný Brazilian Cut Brazilian Brief

Tato položka je nádherná, vícebarevná s více odstíny modré. Na obou stranách je šest řetězců. Všechny řetězce a přední trojúhelníkový materiál se velmi dobře mísí. Tyto kalhoty jsou příkladem typické brazílské bikiny. Návrh pokrývá podstatné části těla. Ženy a dámy vypadají atraktivně a okouzlují. Tyto kalhoty lze nosit jako plavky a plážové oblečení.

21. One Side Knot Brazilian Brief:

Jeden Side Knot Brazilian Brief

Tato položka je velmi atraktivní v barvě oblohy. Přední a zadní části materiálu pokrývají základní části těla. Jsou spojeny s modrou stuhou. Konce pásky mohou být vázány v jediném místě na pravé kyčelní kosti. Tento styl kalhotek je také další brazilský styl. Ženy a dámy vypadají senzačně a nádherně v této kalhoty. To lze nosit jako plavky a plážové oblečení.

22. Dva boční boky brazilské:

Dva side Knot Brazilian Brief

Tato položka má burgundskou barvu jako podklad s háčkovými vzory různých odstínů. Je zřejmé, že přední trojúhelníkový materiál má kruhové háčkování s střídavě růžovými nitěmi. Barvy háčkování obsahují oranžovou, růžovou a modrou barvu. Přední materiál je tvořen třemi vínovými barvami. Tyto řetězce jsou spojeny tak, že tvoří jeden řetězec zepředu a jeden zezadu. Konce se schází na obou stranách kyčelních kostí, kde mohou být svázány na obou stranách. Také hlavní struny mají odpovídající růžové střapce, které dodávají stylu. Tato kalhoty jsou také brazilské bikiny. Dámy a ženy vypadají elegantně a sofistikovaně. Tyto kalhoty lze nosit jako plavky a plážové oblečení.

23. Tease High:

Vtipálek high

Tyto kalhoty navrhl Calvin Klein. Styl strany je velmi podobný Hipsterovi. Panely jsou však neobvykle dlouhé a dosahují v blízkosti pupku. Tištěný materiál vypadá jako kůže leoparda. Mezi spodní částí a horním širokým pásem o délce dva palce je centimetr otevřeného řezu nebo prostoru. Horní pás a spodní část jsou spojeny s úzkými pásy. Tam je hnědá elastická a černá hranice. To může být použito v průběhu módy při používání šatů nebo sukně.

24. Funkce Hipster kalhotky:

Funkce Hipster briefs

Tato položka je vyrobena v throng stylu, ale má vlastnosti hipster. Materiál použitý pro tyto kalhoty je žlutá síť v přední a zadní oblasti. Panenky pokrývají základní části těla dobře. V předním trojúhelníkovém materiálu je jemná výšivka s bílou a žlutou barvou. Tyto kalhoty mohou být použity pro ženy a dámy s šaty, sukní, džíny.

25. Klepněte na Kalhoty:

Klepněte na pants

Tato položka je vyrobena z tmavě modrého hedvábí a krajky. Horní část je hladká. Spodní část v blízkosti stehen končí dvěma až třem centimetrů krajky s vlnitými zakončeními. Tyto kalhotky jsou kratší než ostatní kalhoty. Styl kalhotek vypadá jako francouzské šortky s pasem pokrývajícím záda a pánvi. Tyto kalhoty lze nosit jako taneční šortky, noční prádlo a oblečení pro volný čas dámy a ženy.

Po procházení tohoto článku lze konstatovat, že je k dispozici mnoho možností. Zde může každá žena nebo dáma vybrat z různých typů kalhot.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1