Blog

Jeden z nejkrásnějších ptáků, o kterých všichni víme, je páv, náš národní pták. Jejich směs intenzivních barev a jejich vzorů peří je fascinující pro tolik z nás, že bychom mohli celý den obdivovat. To je důvod, proč je design páv vyhledávanější a oblíbenou volbou mezi řadou designů, které jsou k dispozici. Vzory a hlavně úsilí se jasně odráží po praní a sušení. Zatímco neexistují žádné zvláštní důvody, proč je páv vybrán jako volba, naše nejlepší odhad je, že vzhledem k jeho skvělé show peří a čisté krásy ptáka, dělá to populární volba. Také, když se na mehandi kreslí, pták vypadá krásně a velkolepě. Ale co je víc důležité vědět je to, co motivy jdou dobře s designem. Chcete-li získat krásný design z toho, je třeba mít na paměti, mírné složitosti návrhu spolu s tím, co motivy by měly být použity a kdy.

Zde se podívejte na některé z návrhů páv mehendi, které můžete zkusit. Nejnovějším trendem tohoto designu je použití páv jako centrálního designu a kolem něj, čímž motiv získá větší sílu a posílení. Mohli byste mít páv ve středu dlaně, s nějakou květinovou maskou kolem něj nebo dokonce přinášející kombinaci arabského doteku.

Nejnovější a jednoduché modely Mehndi Peacock pro důležité ceremonie:

Pokud máte pochybnosti, přeskočte na design mehandi páv! Známe zmatek, když musíte rozhodnout o mehandi designu. Ale co kdybychom vám řekli, že byste mohli změnit tradiční pávové návrhy na něco intenzivnějšího? Podívejte se na to, co nabízíme.

Zde je 21 nejlépe hodnocených návrhů mor mehndi pro ruce, nohy a vzadu, z nichž si můžete vybrat a vyzkoušet tuto svatební sezónu.

1. Centrální design:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

To je nazýváno centrální páv mehendi design z nějakého důvodu. V designu je páv v dlani s motivem rozšiřujícím se na paže. Složitý design s tlustými a lehkými odstíny mehendi přinese to nejlepší ze snahy. Bez konkrétního designu to běží čistě na tvořivosti a je zážitkem pro oči. To bylo kresleno s černou mehendi, takže design vystupovat více prominentní. Design je ideální pro nevěsty.

2. Minimalistická konstrukce:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

A co změna udržet vaše mehendi není tak složité? Pro ty, kteří hledají něco opravdu jednoduchého a ne tak složitého designu, je zde náš návrh. Návrh má jednoduchý páv na dlaních a mluví protilehle po obou stranách. To je děláno s hnědou mehendi a vypadá velmi trendy a atraktivní. Motivy jsou obecně květinové a tmavší odstíny na otiscích prstů. To je něco, co byste si určitě měli vyzkoušet.

3. Jednoduchý:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Zde je další jednoduchý pro vaše nohy. Tento návrh je příliš jednoduchý a snadno se kreslí. Použitý mehendi je hnědý a má ptáka uprostřed nohou, s motivy od páv. Pro dokončení vzhledu se používá kompatibilní lak na nehty. Pro ty, kteří hledají něco na nohách příliš jednoduché, je to jeden, kdo to zkusí.

4. Návrh příslušenství:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Tento design nožního příslušenství je inspirován tím, že vypadá elegantně. Konstrukce spadá na stranu nohou, na každé noze. Design je krásný, malý a je velmi jedinečný v parcelu. To je kreslen pomocí černého mehendi, s pávem nahoře a následovnými motivy. A co to zkusit pro nohy?

5. Kompletní design páv:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Zde je krásný páv mehendi, který předvádí páv spolu s peřím, který se protáhne. Návrh je kreslen pomocí hnědého mehendi, kde jsou vhodné černé odstíny a má motivy po nohách. Mehendi vás jistě ponechá v úžasu, jakmile vysuší.

6. Malý design:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Tenhle je opravdu jednoduchý a malý! Má jeden obrázek páv v centru s hnědou mehendi, která nemá žádné motivy. Má být malý a jednoduchý a v tomto smyslu je opravdu elegantní. Můžete to zkusit buď v ruce, nebo dokonce v náručí.

7. Simple Peacock Mehendi Design:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Jednoduchý páv mehandi design podél vašich dříků a předloktí se stopou listů révy na ruce vypadá skvěle také. Páv má zřetelnou hlavu s několika kudrlinami a uměleckým okem. Tělo má oválný tvar s množstvím složitých detailů, které v něm probíhají.

8. Zpracování Peacock Mehndi Design:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Komplikovaný páv s rozprostřenými křídly je jedním z nejlepších mehndi designů. Zatímco složité detaily přispívají k její kráse, která označuje individualitu tohoto konkrétního designu. Dlouhý páv mehandi design na zádech vypadá hezčí a komplikovanější.

9. Svatební páv Mehandi vzory pro ruce:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Vzory svatební mehendi jsou obecně velmi složité, protože obsahují spoustu detailů. Je lepší vybrat nejlepší a moderní svatební mehndi vzory, které vyhovují nevěstě. Tyto návrhy Peacock mehandi jsou novým trendem pro tuto svatební sezónu. Jsou elegantní a krásné, takže každá nevěsta vypadá to nejlepší ve své podobě. Tradiční a nepostradatelná část naší kultury mehandi prošla změnami.

10. Palm kruhový Peac Design Mehndi:

palm-circular-páv-design-10

Malý a jednoduchý pávový design s kruhovým designem poskytuje krásný pohled na malé příležitosti. Kruhová křivka dává rozkošný vzhled s tečkami uvnitř. Pásek mehendi designy nejlépe vyhovuje oblečením s podobnou kruhovou prací. Tento design je také vhodný pro nevěsty, protože naplní vaše dlaně s úžasnými vzory.

11. Center Mehndi Design Peacock:

center-peacock-mehendi11

Pávový design v Mehandi, když je umístěn v centru, vypadá úžasně obklopen různými křivkami a listovými vzory. Konstrukce má dva pávy vázané v listu, což představuje nevěstu a ženicha. Proto je to perfektní svatební design Mehendi. Návrh lze také upravit tak, že umístíte páv a kukuřici s černou hnědou barvou, abyste získali okouzlující pohled na designéra lehengas.

12. Curvy Peacock Feather Mehndi Design:

curvy-páv-peří-design-12

Pásek Mehendi design vyrobený pouze s peřím dává úžasný vzhled. Design, který byl vyroben z černého Mehandi spolu se stínováním, dává báječný pohled na etnické oblečení. Tento design jde dobře se zlatými nebo stříbrnými klenutými ručními šperky, které dávají úžasný pohled na svatby. K tomu lze přidat květinové vzory, aby se návrh rozšířil na předloktí.

13. Peacock on Arm:

páv-na-paže-13

Mehandi návrhy páv dává fascinující pohled na paže. To je kresleno na paži, jako by páv seděl na větvi stromu. Křivé obrysy peří dodávají své kráse. Peří jsou kresleny s jasným okem uprostřed, obklopené jemnými pruhy linií, takže design vypadá elegantně. Tento design je vhodný pro všechny typy šatů a bude vždy oblíbeným henna designem pro ženy.

14. Barva Mehandi Peacock vzory:

barevně-ohraničený-páv-design-14

Krásný indický mehandi design s pávou v něm a ohraničený barevně, aby byl atraktivnější. Zelená barva je podobná barvě páv, která odděluje krk a obličej páv od konstrukce zakřiveného peří. Je to nejnovější trend pro nevěstu a také mezi dospívajícími dívkami. Tyto barvy dodávají krásu designu, který dává aortický vzhled.

15. Tribal Peacock Feather Design:

tribal-páv-peří-design-15

Kmenové návrhy mehandi jsou poměrně slavné díky tomu, že mají stylový vzhled nad módní etnicí nebo trendovým západním oblečením. Podobně je domorodý mehendi design s jednoduchým designem perníku úžasný. Peří se nese na zadní straně s délkou až na prsty. K jeho kráse lze přidat i barvy a kameny. Na přední straně ruky může být navržen kmenový páv, aby získal úplný pohled na páv.

16. Peacock Feather Mehendi Design:

páv mehandi designs

Pávová krása je v fascinujícím peří, které mají oko s různými barvami uspořádanými uměle. Páv šíří peří, když prší a tančí s půvabem zachycujícím pozornost lidí kolem sebe. Mehndi návrhy představovat páv peří jsou vynikající na pohled. Toto peří je také symbolické pro indického boha lorda Krišny, který vždy nosí na hlavě pávové pero.

17. Gujarati Peacock Mehndi Design:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Gujarati mehndi návrhy jsou obecně extravagantní a extrémně komplikované. Květenové z nich mají nádherné pávy uprostřed květin a listů. Tyto návrhy jsou úžasné podívat se a obtížně vyrobit. Nicméně veškeré úsilí, které je nutné při zdokonalování tohoto designu, stojí za konečný výsledek.

18. Páv s tváří ženy uvnitř:

A Peacock with a womans face within it

Mehndi návrhy představují obrazy mužů a žen spolu se zvířaty. Inovativní a jedinečný design páv je ten, který zahrnuje ženskou tvář v těle páv. V tomto designu je hlavní obrys páv tlustý a prominentní, který je pak vyplněn složitými detaily. Když tyto detaily vezmou tvar krásné ženy, dělají design ještě neuvěřitelnější.

19. Dlouhý jednoduchý Mehndi Peacock Design:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Jednoduchý páv s dlouhým opeřeným zadem, který se táhne po ruce, dělá nádherné umění. Tento mehandi pávový design neobsahuje příliš mnoho dodatečných prvků, díky nimž je páv zřetelnější. Návrh je proto jednoduchý a není příliš přeplněný.

20. Konstrukce Peacock Mehandi Design:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Pávy mohou být vyrobeny dvěma způsoby; buď s jejich velkolepým peřím rozprostřeným za nimi, nebo se svými peřími zvrásněnými pod nimi. Oni jsou léčeni očima jakýmkoliv způsobem. Naklonený páv má zakřivený obličej a krk a jeho tělo je jako obrovský ovál s množstvím detailů.

21. Velkolepý páv Mehendi Design:

21 Umělecký páv (Mor) Mehandi Designs Vyzkoušejte naše volby

Mehndi pávová henna se dvěma až třemi pávami, dobře uspořádaná na zádech těla vypadá nádherně. Vzhledem k jeho velkému povrchu může být design velký a dokonce i do dolní části zad. Pávy se spodními spirály a křivkami vytvářejí komplikovaný design.

Mehandi vzory se mění s časem a dávají úžasné obrysy. Ale pávové návrhy v mehendi byly vždy v očích chytřejší v jakékoliv formě. Pávy jsou symboly lásky, a proto jsou široce používány ve svatebních mehendi. Kromě lásky symbolizují také duchovnost, vizi, královskou roli, inspiraci a mnoho dalšího, které jsou docela účinné pro nový začátek života.

Pánev mehndi navržené obrázky jsou vhodné pro všechny druhy jako palm mehendi, ruční mehendi, rameno mehendi, back mehendi a arabské páv mehndi návrhy (موقع قران التصاميم) atd. Mehendi design s pávou v něm je nyní známý různými barvami a barevné diamantové kameny nebo samolepky.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 + = 52