Blog

Severní indiánští sareí návrháři mají některé z nejlepších způsobů a technik, jak vyrobit sarees. Většina těchto sarees přichází s vzrušujícími vzory saree, zatímco ostatní sportují velmi atraktivní barvy. Celosvětově lze říci, že Severní Indie je jedním z nejlepších dodavatelů stylových sareů. V tomto článku budeme diskutovat některé takové sarees. Proto, pokud máte zájem o severní indiánské saree návrhy, následující budou lékem pro vaše oči.

Stylové a atraktivní severní Indie Sarees jsou následující:

Nechme se podívat na top 15 severních indických sareů.

1. Hustá práce severní indické Saree:

Severní Indian Sarees

To je něco, co všechny ženy najdou lákavé pro sebe. Vzorek, který tento saree sport je mimo pochyb, extrémně atraktivní a bude vypadat dobře i na těle, jakmile sportujete. Sky blue je nejlepší barva, kterou byste mohli použít při zdůraznění okrajů této sárky a přesně to bylo provedeno. Toto saree je opravdu zvláštní z mnoha dalších důvodů. Vychází ze starého školního květinového vzoru a to je jeden z nejlepších představení uměleckých žen, které dávají přednost vidění v sárí.

2. Přitažlivá červená severní indická Saree:

Severní Indian sarees 2

Tato zvláštní severní indická saree přichází s některými vyzývavými návrhy, které se na něm dělají. Vzorek, který tento saree sportuje na hraničním dílu, je velmi vyzývavý a zjistíte, že je to vhodné pro nošení na speciálních akcích. Pokud jste ochotni vyzkoušet to nejlepší při příležitosti, pak je to jedna z nejlepších krásných věcí, které vás budou vypadat krásně. Stejně jako předchozí, tento také sporty některé přitažlivé deigns udělané na to po květinovém vzoru, který je velmi populární v indických sarees.

3. Severní Indie Pink Allure:

Severní Indian sarees 3

Zde je růžová saree, kterou každý najde vhodnější pro sebe. Přichází s některými delikátními návrhy na hranicích a z těchto důvodů je růžová barva dokonce zkrášlejší a celé saree se stává ještě více vyzývavé. Pokud hledáte dobré saree s designem, které sleduje trend severní indické sarees, pak tento design může být pro vás to pravé. Bude to ruka s růžovou halenkou a je to něco, co každá žena bude milovat.

4. Severní severní indický Heavy Work White Saree:

Severní Indian sarees 4

To je opět jedna z nejkvalitnějších vlastností sarees, kterou sami obklopíte touto sezonou. Stalo se velmi populární a mnoho žen sportuje saree podobného designu. Můžete také být jedním z nich a vypadat krásně vedle nich, jakmile získáte své ruce na této saree přesného designu. Saree je něco, co všechny ženy upřednostňují sportování na svém těle a je to pravděpodobně jedna z nejlepších věcí, které pro sebe budete považovat za vhodné.

5. Barevné a béžové barvy severní indické Saree:

Severní Indian sarees 5

Jedná se o velmi hezké severní indické saree. Vzorek, který tento saree sportuje na spodní straně s béžovou barvou, je něco, co se všechny ženy budou chtít předvést. Hledáte-li něco, co vás udivuje, může to být pro vás to pravé.

6. Černá a bílá severní indická Saree:

Severní Indian sarees 6

Tady je severní indická saree, že všechny ženy najdou přednost pro sebe. Saree je dodáván s velmi dobrým návrhářským vzorem. Černá barva na dně ukazuje některé složité vzory, které se na něm dělají a je to něco, co všechny ženy budou chtít na svém těle.

7. Severní indická svatební saree:

Severní Indian sarees 7

Zde je saree, že ženy budou schopny sportovat na svatbách a jiných příležitostech podobných bývalým. Červená barva je hlavním atraktivním rysem těchto druhů sareů. V tomto případě existují mimořádně vyzývavé rysy, které jsou malé, vyzývavé zlaté barevné vzory na povrchu.

8. Modrá designérka Heavy Sky Saree:

Severní Indian sarees 8

Zde je obloha modrá saree, která bude nositeli vypadat jako celebrita. Saree je dodáváno s nějakou květinovou prací provedenou pomocí stříbrné barvy. Toto je nepochybně jedna z nejlepších tištěných severoindiánských sareů všech dob a je efektivní saree pro sportování na svatbách.

9. Neformální severní indická Saree:

Severní Indian sarees 9

Jedná se o neformální saree, ale přesto má něco, co přesvědčuje ženy, aby je sportovaly při zvláštních příležitostech. Design je tak atraktivní spolu s barvou, že ženy budou mít pocit, jako sportovní toto oblečení saree při narozeninách, večírcích atd..

10. Svatební severní indický Saree:

Severní Indian sarees 10

Bude brzy mít nevěstu? Chcete na vaší svatbě sportovat nějaký indický styl? No, toto je něco, co by vás mohlo zajímat. To je saree, které všechny ženy budou milovat na sobě.

Vidět víc: Levné krásné Sarees

11. Modrá tradiční severní indická Saree:

Severní Indian sarees 11

Jedná se o saree, která sportovní tradiční vzhled severní Indie. Bude vhodné všem těm ženám, které chtějí sportovat, a to bez jakýchkoli zaváhání.

12. Královská červená severní indická Saree:

Severní Indian sarees 12

Nebudete věřit, jak jisté, že se stanete, když sportujete tuto saree na vašem těle. Vzorek, který je saree docela působivý a stejný vzorec dělá toto saree vhodné pro svatbu.

Vidět víc: Jižní indické svatební sarees

13. Severní indická červená svatba Allure:

Severní Indian sarees 13

Zde je vyzývavý saree, že všichni severní indiáni budou chtít sportovat. Je to něco, co bude vyhovovat všem ženám, které chtějí sportovat něco severního indiána.

14. Žlutá severní indická Saree:

Severní Indian sarees 14

Zde je docela hezká severní indická saree, která je naprosto skvělá pro sportovní účely na svatbách a večírcích. Žlutá barva je hlavním rysem této tradiční indiánské módní saree.

Vidět víc: Indické styly Saree

15. Zářící severní indická Saree:

Severní Indian sarees 15

S přívětivou růžovou základnou tato saree sportuje některé z nejlepších záblesků pro saree. Toto je poslední, ale jeden z nejlepších indických sareů na tomto seznamu.

Jedná se o některé tradiční, ale trendově vypadající severní indické Sarees, které mohou být vybírány. Cílem je mít 1-2 z nich v šatníku pro nejlepší zkušenosti při příští příležitosti.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 91