Blog

Každý majitel domu chce, aby vypadal skvěle a aby byl prostorný. Někdy je kuchyně malá nebo se zmenšuje, aby se vešla do místa. Pro takové malé místo smršťování se upřednostňuje kuchyňská kuchyně nebo kuchyně ve tvaru L. V kuchyni se nachází jídelní místo uvnitř. Sporáky, skříně, úložné prostory jsou uspořádány podle rohového místa a jídelní stůl nebo barový stůl je připraven k vyplnění místa a je nastaven podle stylu a prostoru. Jak název říká, kuchyňská linka ve tvaru písmene L je uspořádána na jednom rohu a je umístěna v rohu.

Nejnovější a nejlepší nápady pro design ve tvaru písmene L se snímky:

Nechte se podívat na top 15 kuchyňských návrhů ve tvaru L.

1. Tradiční kuchyňské vzory:

Tradiční kitchen designs

Tradiční kuchyňské uspořádání ve tvaru písmene L je založeno na tradičním stylu. Sporák, stůl, skříň a veškerý další nábytek jsou uspořádány a osazeny v tradičním stylu. Jsou to nové kuchyně v indickém stylu, protože jsou většinou vyrobeny z dřevěného nábytku.

2. Moderní kuchyňské vzory:

Moderní stylekitchen designs

Jedná se o malé kuchyňské návrhy tvaru L. Téma se vybírá podle vlastníka a vkusu designéra. Kuchyně je vybavena nějakým motivem a uměním. Myslel, že kuchyně má málo místa, kuchyň a osvětlení dávají luxusní vzhled.

3. Otevřete koncepty Kuchyňské vzory:

otevřeno concept Kitchen designs

Designy otevřené koncepce kuchyně jsou designem kuchyně ve tvaru písmene L s otevřenou stranou. Stůl, židle jsou postaveny paralelně k sporáku a kuchyňské skříně ve tvaru písmene L jsou umístěny na průsečíku. Ty jsou většinou upřednostňovány většími rodinami.

4. Katedrála Stropní Kuchyně Styl:

Katedrála ceiling kitchen style

Katedrální stropní kuchyňské návrhy jsou normální kuchyňské designy ve tvaru písmene L s katedrálním stropním stylem Strop je navržen jako katedrální kostel s visícími osvětlovacími prvky a to poskytuje elegantní a nádherný vzhled stolu při obědě a večeři.

5. Středový ostrovní styl:

Centrum island style

Centrální ostrovní styl je podobný konceptu kuchyňských tvarů ve tvaru L. Stůl je umístěn uprostřed kuchyňského nábytku. Stůl je vybrán podle stylu a prostoru. Většinou kruhový tvarový stůl je upřednostňován.To dává dobrý prostor pro skvělou rodinnou reunion.

6. Rohové spížky Kuchyňské vzory:

Roh Pantry Kitchen designs

Rohové kuchyňské návrhy jsou nejčastěji používané kuchyňské návrhy ve tvaru písmene L pro indické domy. Skříňka je umístěna na stejné straně, kde jsou kachny uloženy do zásobníků a nádob. Stůl na stolování je připevněn kamenným mramorovým nábytkem a je snadné udržet a jíst vařené jídlo.

7. Farm House Style Kuchyňský design:

Hospodařit house style Kitchen design

Kuchyňský design ve tvaru L ve stylu farmy je pro menší prostor. Interiér je navržen jako stodola a je přeměněn na kuchyňský dům. Okno je opatřeno sklem a poskytuje výhled do zahrady. Kuchyňský styl v rodinném domě přináší zelenou přírodu.

8. Ranch Style Kitchen Designs:

Ranč style Kitchen designs

Kuchyňský design v rančovém stylu je nejlepší pro větší domy a zobrazuje styl, který následuje ve Spojených státech. Rančový styl je tvořen prostorným uspořádáním nábytku a je osazen světlem, které dávají starobylému vzhledu. Stěny a dlaždice jsou vybrány podle stylu.

9. Modulární kuchyň:

Modulární kitchen

Nadcházející trendy v kuchyni jsou modulární kuchyňské návrhy tvaru L. Modulární kuchyně se intenzivně soustředí na typy nábytku a zachování prostoru. Skladování a použití nádob a skříně je díky tomuto uspořádání snadné. Katalógy modulárních návrhů kuchyňských tvarů ve tvaru písmene L jsou první doménou, která v současné době navrhuje domů v indické architektuře.

10. Rozbitá konstrukce ve tvaru L:

Zlomený L-shaped Open Kitchen Design

Chcete-li odlišný vzhled s normální konstrukcí tvaru L, přišli s myšlenkou vybudovat zeď mezi dvěma tangenciálními liniemi. Stěna může být namalována v jasné barvě, což činí design atraktivnější a příjemnější.

11. L ve tvaru poloostrova Designed Kitchen:

L- shaped with Peninsula designed Kitchen

Peninsula je skvělý nápad pro ženy, které dělají více úkolů vařením a také pracují současně. Kuchyně ve tvaru písmene L je doprovázena postranním stolem, který má stejný povrch jako pracoviště ve tvaru písmene L, kde lze umístit notebooky nebo iPad.

12. Dvojité L-tvarované otevřené kuchyně Design:

Dvojnásobek L-Shaped Open Kitchen Design

Tento skvělý design umístění dvou paralelních pracovních paralelních tvarů ve tvaru písmene L v otevřené kuchyňské konstrukci je považován za nejlepší výdaj za vybavení interiérů kuchyně. Konstrukce ve tvaru písmene L je umístěna v opačném směru, takže při přehlédnutí se vytvoří pohled obráceně ve tvaru L.

13. Malá uzavřená konstrukce tvaru L:

Malý Closed L-shaped kitchen Design

Malá uzavřená kuchyně může být zhotovena do obrovské prostorné místnosti tím, že navrhne místnost úhledným způsobem, což je dosaženo tím, že položí pracovní desku ve tvaru písmene L s vestavěnou kuchyňkou na malou stranu a umyvadlo připevněné podél dlouhé šachty rám.

14. Vysoké skříně L tvarované kuchyně:

Vysoký Cabinets L shaped Kitchen Design

Tradiční způsob navrhování je mnoho z prvních, takový slavný design je L-tvarovaný kuchyňský design s vysokým designem kabinetu. Vysoké skříně pomáhají při zachování prostoru a umožňují ukládání věcí, které nejsou v běžném používání. Vysoké skříně lze dosáhnout pomocí skládacího žebříku.

15. Plovoucí tvar L ve tvaru kuchyně:

Plovoucí L-Shaped Kitchen Design

Jedná se opravdu o nejvíce modernizovanou myšlenku kuchyňského designu, kde kuchyňská pracovní vrstva a také vrtulová deska vznášejí vzduchem, což je dosaženo tím, že se šroubovací pracovní vrstva ve tvaru písmene L přišroubuje k boční stěně. Absence nohy pomáhá při snadném čištění a také udržuje podlahu lesk a kvalitu. Tento čistě bílý lakovaný kuchyňský design dodává královskému vzhledu do moderně zařízeného domu.

Kuchyně ve tvaru písmene L jsou nejlepším nápadem pro malé a kompaktní domy. Kuchyňské náčrty ve tvaru písmene L jsou vyrobeny s motivem a pravým stylem pro volbu domu a prostoru. Můžete si vybrat tento design pro návrh kuchyně. Nezáleží na tom, jestli máte v kuchyni malý prostor, můžete také zkusit jedinečný design s tímto typem struktury ve tvaru písmene L.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =