Blog

Černá halenka je pravděpodobně jedna z nejvhodnějších barevných blůšek pro nošení sárky jakékoliv barvy. Černá je nejlepší základní barva, která bude vyhovovat téměř všem barvám na něm. Máme tolik návrhů na blůzy pro různé typy sárů, i když černé blůzy jsou dokonale pochodovány pro jakýkoliv typ saree.

Úžasné černé blůzy vzory s obrázky:

Černé blůzy jsou vždy vzrušující a okouzlující. V tomto článku budeme diskutovat některé takové vyzývavé černé blůzy návrhy spolu s obrázky.

1. Blůzka Floral Designer Black:

Černá Blouse Designs

Tato speciální černá halenka má skvělý design a bude vhodná téměř pro všechny příležitosti. To jde ruku v ruce s sareem a je nejlepším černou sareí halenkou v seznamu nejlepších černých halen v historii.

2. Blůzka s černými blůzky:

Černá blouse designs2

Jedná se o docela unikátní blůzu, která přichází s úžasným designem na něm proveden. Přední část blůzy je zcela pokryta krkem a zobrazuje květinový design na krku a rukávech. Na druhé straně je záda zcela otevřená a je jednou z nejlepších černých halen pro ženy s tenkou postavou.

3. Unikátní designer černá blůzka:

Černá blouse designs3

Asi jste nikdy předtím neviděli černé blůzy. Jedná se o designové černé blůzy vhodné pro saree s kontrastními barvami, jako je ta, kterou žena nosí na obraze. To je pravděpodobně jeden z nejjemnějších černých halenků všech dob.

4. Oval Back Opening Květinová černá blůzka:

Černá blouse designs4

Pokud hledáte černou halenku, která bude vyniknout než ostatní blůzy, pak jděte pro tohoto návrháře. Dodává se s nádherným vzorem, který se děje v celé blůzce spolu s krásným zadním otvorem. Jedná se o jeden z půvabných návrhů černé blůzy pro ženy, kteří raději nosí designové sarey.

5. Černá a bílá zelená blůzka s kompletním rukávem:

Černá blouse designs5

No, je to nové !. Je to něco zcela jedinečného a jde ruku v ruce s sareem. Blůzka sportovní vápno zelený rukáv spolu s krásnou černou základnu, která je lékem pro oči všech.

6. Blůzka královny černé Design:

Černá blouse designs6

Kombinace designu černé halenky a saree vypadá perfektně na Aishwarya Rai. Dodává se se zlatým květinovým vzorem, který se děje v blůze a saree vypadá docela hezky.

7. Dlouhý designer černá blůzka:

Černá blouse designs7

Jedná se o opravdu hezká designová blůza černé barvy, která přichází s krásným potiskem na konci rukávů, které rozšiřují předloktí. Saree také stojí za zmínku. Se zlatým potiskem vypadá také zcela výjimečně. Tato halenka je jedna z nejkrásnějších návrhů černé blůzy, která je vhodná pro všechny typy příležitostí.

8. Polokošile Černá Blůzka:

Černá blouse designs8

Pokud hledáte návrhářskou halenku, pak je to jedna z nejznámějších na trhu s módou právě teď a také pochází z barvy černé. Žádná jiná blůza nebude jako jednoduchá a vyzývavá.

9. Designer Half Sleeve Black Blouse Design:

Černá blouse designs9

Pokud hledáte něco černého a zlatého designu, pak to bude jedna z nejlepších. Dodává se s černou základnou a zlatým barevným designem, který se provádí na horní části zadní části rukávů.

10. Authentic Designer Black Blouse:

Černá blouse designs10

Jedná se o další návrhářskou blůzu, která je dodávána s barvou černé. Ženy, které se zajímají o černé blůzy, by se mohly podívat na tento design. Každá žena jistě ráda tento vzor práce na ruce a to bude jedna z nejvíce přitažlivých návrhů černé blůzy.

Více viz: Zelené blůzy

11. Blondýna přední černé barvy:

Černá blouse designs11

Tato černá halenka je něco, o čem jste asi nikdy předtím nebyli svědky. V přední části sportu má zlatý bodový design. Na druhou stranu je to květinový vzorek provedený na zádech na černé základně.

12. Průhledný Zlato-černá rukávová blůza:

Černá blouse designs12

Zdá se, že někdo udělal zlatý design na průhledném černém plátně. To je opravdu hezká halenka a ženy to mohou nosit pro jakýkoliv typ párty a jiné rodinné funkce také.

Podívejte se na další: Modrá blůza designerů

13. Blondýnka Party Black:

Černá blouse designs13

Pokud hledáte černou halenku na večírek, pak jděte na tuto módní černé blůzy bez rukávů s úžasným designem. Bude také pohodlné a stylové. To je dokonale vhodné pro moderní ženy s dobrou fyzikou.

14. Bengálská hedvábná černá blůza:

Černá blouse designs14

Tato konkrétní černá blůza sportovní bengálskou módu a bude ideální pro hedvábné sarees. To je velmi vhodné pro ženy, které mají rádi jednoduchost a přirozenost.

Více viz: Žlutá blůza designer

15. Blůza Celeb Black Blouse Design:

Černá blouse designs15

V neposlední řadě tato transparentní černá halenka, která vám umožní sportovat designový nádech krásné Priyanky Chopry. Design černé halenky je velmi atraktivní po celých rukou s jednoduchým síťovaným materiálem.

Černé saree a černá barva nikdy nezmizí z módy, ať už jde o krátké černé šaty nebo černé halenky. To je důvod, proč existují nespočetné černé halenky návrhy k dispozici na trhu Indie vybírat z.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 12 =