Blog

Miláčka Katy Perry je známá svou přírodní krásou. Vypadá tak nevinně a krásně jak na obrazovce, tak i mimo obrazovku. Katheryn Elizabeth Hudson, známá také jako Katy Perry, je jednou z nejslavnějších amerických zpěváků všech dob. Získala řadu ocenění za její mimořádnou skladbu a skladbu. Většina jejích alb se podařilo překonat billboardové nahrávky Spolu s jejím bohatým hlasem má také jedinečný stylový postoj a působivý oblécivý smysl, který na první pohled působí na lidi. Může mít jakýkoli vzhled, včetně jejího přirozeného a skutečného já. Katy má úžasný tón pleti a zdravou pleť, která se s jistotou projevuje. Někteří z Katy Perry Žádný make-up selfies tady jsou nejlepší mezi ostatními.

1. Zero Makeup Look:

13 nádherné obrázky Katy Perry bez Makeup Styly v životě

Tento obraz může dost obdivovat její obdivovatele. Katy vypadala docela zděšeně na tomto snímku, ale podívejte se na její kůži. Vypadala tak hezky a svěží, i když se na ni díval nulový make-up. Zpěvák se rozhodl zbavit všechny vrstvy makeupu, aby odhalil čerstvě vypadající belle.

2. Candy Girl:

13 nádherné obrázky Katy Perry bez Makeup Styly v životě

Katy Perry je docela sport, pokud jde o experimentování s jejími kostýmy. Vybrala si bonbón a kluk! Musíme říct, že vypadala skvěle. Její růžové cukrovinky na šatech odrážely její měkkou, zářící kůži. Určitě vypadala docela šťastně a pobavila se v tomto obrázku.

3. Připraveno k provedení:

13 nádherné obrázky Katy Perry bez Makeup Styly v životě

Katy se usmívá a nadchne, aby se dostala na jeviště. Zpěvačka, herečka vypadala docela osvobozená, i když vůbec neměla žádný make-up. Její pokožka vypadala neposkvrněně a nezaznamenáváme žádné prohýbání kůže, opálení či škrábanců. Musí být jistě výsledek celého režimu kůže.

4. Relaxační čas:

13 nádherné obrázky Katy Perry bez Makeup Styly v životě

Katy Perry vypadá v této broskvové houpací síti tak šťastná a uvolněná. Ona má namáčení celé slunce a její dovolená stojí za každou minutu jejího času. V tomto pohledu šla nahé tvář. Je možné si všimnout falešných řas, ale kromě toho zpěvák vypadá, že se jí zchladí v kůži!

5. Hej ty!

Katy Perry without makeup 1

Katy vypadá trochu jinak, když nemá na sobě žádný make-up, ale stále má kvalitu, která nás všem zapůsobila svým úsměvem milionů dolarů a přírodními krásami. Můžeme přijít na to, když se podíváme na její tvář, jak čistá je z jejího srdce. Tato nádherná žena se vždycky podaří vypadat hezky s nebo bez make-upu.

6. Udržovat to v pořádku:

Katy Perry without makeup 2

Tento snímek Katy Perry byl vzat, zatímco ona procházel se svým přítelem, John Mayer. Na této fotografii vypadá jinak než to, co vlastně dělá. Ačkoli nemá na sobě žádný make-up, vypadá natolik dobře, že na její miliony fanoušků zapůsobí.

7. Pretty Damsel:

Katy Perry without makeup 3

Katy Perryová je nesmírně rozkošná žena. Na tomto konkrétním obrázku vypadá tak roztomilá a nevinná. To bylo klepnuto, když si užívala jídlo v restauraci. Pokud někdo může vypadat tak krásně bez make-upu, pak si představte, co bude vypadat s make-up.

8. Bleskové oči:

Katy Perry without makeup 4

Zde je obrázek Katy Perryové s jejím malým bratrancem. Vypadá jako malá holčička s růžovým svetrem a bezchybnou kůží. Lidé, kteří jsou blízko k ní, vám mohou říci, jak velká je jako osoba. Sotva potřebuje nějaký make-up, aby vypadal krásně.

9. Užívání stříkačky:

Katy Perry without makeup 5

Tento obrázek Katy byl kliknut, zatímco ona byla viděna plavat. Voda má celý make-up, pokud má na sobě. Jedná se o jeden z nejvíce inspirujících obrázků pro ženy, které tráví většinu svého dne starostí o jejich krásu a make-up. Katy Perry je živá motivace pro mnoho lidí, kteří chtějí sportovat svůj přirozený vzhled.

Vidět víc:  Madona bez makeupu

10. S a bez make-upu:

Katy Perry without makeup 6

Porovnejte tyto fotky Katy Perry před a po make-upu. Na levé straně Katy nemá na sobě žádný make-up a na pravé straně vypadá oslnivě, když nosí řasenku. Můžete ji snadno poznávat bez makeupu, protože vypadá krásně přirozeně. Jednoduchá čelenka a sportovní kapuce s kapucí mohou způsobit, že Katy Perry vypadá božsky.

11. Hoodie Girl:

Katy Perry without makeup 7

Je neuvěřitelné, že jak dobrá žena může vypadat právě tím, že nosí sako s kapucí, čepici a jiné příležitostné oblečení. Katy krása pochází zevnitř. Ráda to jednoduše udržuje a velmi dobře si uvědomuje tajemství, které je šťastné ze srdce.

Vidět víc:  Kourtney Kardashian Bez make-upu

12. Déšť Déšť Odchod:

Katy Perry without makeup 8

Katy Perryová byla spatřena sportovní kabát s štíhlými kalhotami a teniskami v deštivém dni. V ten den a druh se jí líbila déšť. Katy vypadala docela hezky na tomhle snímku, kde měla velmi neformální, přesto módní oblečení, které bylo příliš dobré, aby se mokré v dešti. Co pro deštníky pro?

13. Cvičení:

Katy Perry without makeup 9

Katy nepotřebují nic jiného než joggingové oblečení a elegantní sluneční brýle, aby vypadaly krásně. Tady chodila po ulicích a dokončila jogging. Katy odhaluje, jak cvičení není dobré jen pro tělo, ale i pro její kůži. Zdálo se, že její přirozený vzhled vypadá.

Vidět víc: Obrázky Jennifer Lopez bez makeupu

Katy Perry se nikdy nestane před kamerou. Tato "hvězdná hvězda" je docela dívka, když přijde tuna, která se jí líbí syrovým a skutečným já. Pravidelně aktualizuje své účty sociálních médií s nejnovějšími snímky z ní. Katy se vždycky chystá uchopit každou příležitost k tomu, aby si vyndala make-up a cítila se pohodlně ve své vlastní kůži. Miluje to, aby to bylo jednoduché a praktické. Ať už na jevišti nebo mimo jeviště má Katy atraktivní přítomnost, která z ní činí takovou milou osobu. Doufáme, že jste se těmto ohromujícím Katy Perrym nelíčili samoobrazami makeupu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 11