Blog

Fat burners:

Je spalovač tuků bezpečný? Vezmete tukové hořáky? Víte o jejich vedlejším účinku? Mnoho lidí si uvědomuje, že k poklesu hmotnosti, budete muset konzumovat méně plus cvičení více. Spalovač tuků vám pomůže posunout se k cíli vašeho managementu váhy, jako prvku vaší stravy plus učebního režimu. Pamatujte, že užívání doplňků neznamená, že nepotřebujete vyváženou stravu nebo cvičení, abyste zhubli.

Dnes doplňky na spalování tuků se staly tak slavnými, že je můžete objevit v téměř každém obchodě, do kterého vstupujete. Spolu s pozitivními účinky mají tukové hořáky také nějaký vedlejší účinek na lidskou bytost. Kofein plus efedrin jsou běžné přísady používané v pilulkách na tuky. Podle některých studií mohou těkavé hořáky urychlit ztrátu hmotnosti; mohou však mít občas i škodlivé vedlejší účinky.

Tlustý Burners Side Effects

Nepředvídatelné vedlejší účinky tukových hořáků:

Takže jste slyšeli hodně o použití tukových hořáků. Ale víte, že navzdory stále rostoucí popularitě; tyto tzv. výživové doplňky byly spojeny s vážnými vedlejšími účinky. Přečtěte si o 10 nejlepších vedlejších účincích tuku pro muže a ženy.

1. Psychologické:

Tukové hořáky mohou navíc mít negativní vedlejší účinky na mentální a emoční úroveň. Některé výzkumy uvádějí, že pilulky na bázi tuku, například efedrin, mohou vyvolat nervozitu, agresivní chování, úzkost, jinak emotivní změny nálady. Ve velkých případech lidé trpí těmito nežádoucími účinky jsou na ostré nebezpečí způsobit sebe-ublížení.

2. Potlačení hladomoru:

Hlad je pokryt kontrolou tělních chemikálií a hormonů, aby se mozku popudil, aby se cítil zabalený. Tlumivé látky, které odstraňují celkový hlad, volají noradrenergní léky. Tyto léky jsou často bratranci amfetaminů a práce spouštěním hormonů v boji nebo létání než přerušením hladového signálu těla do mozku. Plán je aktivovat pocit blahobytu, který vás odvádí, když potřebujete více konzumovat. Škodlivé vedlejší účinky těchto léků u mužů se liší od pocitu úzkosti až po srdeční záchvat.

3. Dehydratace:

Jedná se o nebezpečnou situaci, zejména během horkého počasí jinak, když cvičíte. Bylo zjištěno, že efedrin plus kofein jsou společně s typem tuku, který může způsobit dehydrataci, zatímco urychlit ztrátu hmotnosti. Dehydratace může způsobit bolesti hlavy a v drsných případech vás vede k selhání při těžkém cvičení.

Vidět víc:  Tuk Fit Celebrity

4. Nespavost:

Zlepšená srdeční frekvence a metabolismus, způsobené pilulky na tuky z hořčíku, jako je například efedrin, jinak kofein, mohou mít negativní dopad na obrys spánku. Neschopnost vašeho těla získat dostatek odpočinku, může způsobit velkou únavu, také oslabuje váš imunitní systém a staví vás mimořádně zranitelným k nemoci, například k chřipce, jinak k běžné zimě. Jedná se o jednu z hlavních vedlejších účinků tukových hořáků.

5. Krevní tlak:

Tyto pilulky přirozeně působí tím, že zahřívají vaše tělo. Zvyšují váš metabolismus a způsobují spálení tuku při vyšší rychlosti odpočinku, aby se urychlil úbytek váhy. Někteří vědci uvádějí, že známý efekt efedrinového hořáku obsahuje vedlejší účinky, které počítá se zlepšením srdeční frekvence a krevním tlakem. Dokonalá srdeční frekvence plus krevní tlak vás vystaví zvýšenému nebezpečí poklesu cirkulace.

Vidět víc:  Jak snížit tělesný tuk

6. Vylepšený metabolismus:

Jakmile je tělo motivováno kofeinem, vypouští hormony do krevního oběhu, aby vyvolalo urychlení metabolismu. Tyto hormony nejsou v nekonečném zásobování a nepřetržitá inspirace může změnit schopnost těla ovládat sebe sama a jeho váhu. Přehánění metabolizačních stimulantů může navíc mít opačnou výhodu, protože způsobuje, že metabolismus se udržuje v zachování. Jedná se o jeden z důvodů, proč kofeinový hořák na bázi tuku neudržuje účinnost delší dobu.

7. Poškození jater:

Rozšířené používání tukových hořáků bylo spojeno s následným poškozením jater. Podle zprávy zveřejněné v roce 2014 způsobil zvláštní přípravek na vypalování tuků více než 100 případů infekce hepatitidy a zánětu jater. V některých severních případech muselo být jen několik osob, které užívaly takové doplňky stravy s tuky, hospitalizovány a dokonce podstoupily transplantaci jater. Uvedený hořák byl okamžitě odstraněn z trhu. Jedná se o jeden z nežádoucích vedlejších účinků.

8. Komplikace žaludku:

Komplikace žaludku jsou také známy jako jeden ze škodlivých vedlejších účinků tukových hořáků. Příjem těchto nekonvenčních doplňků tukových hořáků může nepříznivě ovlivnit metabolismus těla. Tyto nezdravé doplňky snižují hladinu vitamínu v těle, čímž zvyšují riziko potenciálních zdravotních rizik. Bylo zjištěno, že dlouhodobé užívání těchto doplňků může způsobit žaludeční komplikace, jako je průjem a zácpa.

9. Srdeční komplikace:

V některých nedávných výzkumech bylo zjištěno, že určité druhy tukových hořáků obsahují přísady jako hořký pomeranč, které zjistily, že mají negativní účinky na srdce. Bitter oranžová botanicky označovaná jako Citrus aurantium je tvořena synefrinovými alkaloidy, které způsobují zvýšení srdeční frekvence a krevního tlaku. Podle zprávy zveřejněné v Národním zdravotním ústavu byl výskyt mrtvice a srdečních záchvatů u zdravých lidí spojen s hořkou oranžovou. Proto lze říci, že nežádoucí účinek na srdce může být spojen s příjmem doplňků tuku hořákem.

10. Smrt:

V nejhorší situaci Jeden z nejnebezpečnějších nežádoucích účinků tuku byl spojen se smrtí. Nemusí být akceptovány Americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Musíte vědět, že v roce 2003 FDA zakázala používání pilulky na spalování tuků, které obklopují efedrin. Tato akce přišla poté, co byl efedrin považován za minimálně částečně zodpovědný za smrt slavného sportovce.

Existuje několik pokynů, které musíte dodržovat, když začnete užívat tyto doplňky na spalování tuků.

  • Když začnete spotřebovat tukové hořáky, nikdy nepřekračujte doporučené dávkování, jak je uvedeno na štítku. Převzetí nadměrných poměrů vám pomůže rychle ztratit tuky. Bylo zjištěno, že většina tukových hořáků obsahuje složky, které způsobují vážné zdravotní problémy, když jsou spotřebovány ve velkých poměrech.
  • Jakmile začnete užívat tukové hořáky, neznamená to, že je budete muset i nadále užívat po celý zbytek svého života. Doplňky na hoření tuku nejsou navrženy tak, aby se staly součástí vaší denní stravy. Musíte pokračovat v užívání, dokud nedosáhnete svého cíle o snížení tělesné hmotnosti, a poté budete muset podstoupit změny životního stylu, abyste udrželi váhu.
  • Tukové hořáky nemají stejný účinek na každého jednotlivce. Také žádné dva doplňky na spalování tuků nejsou totožné. Takže pokud je chcete použít, ujistěte se, že znáte ten správný, který vám nejlépe vyhovuje. Pokud zjistíte, že ten, který používáte, neposkytuje žádoucí výsledky, přestaňte jej používat a zkuste nějaký jiný produkt. Na trhu je spousta možností, z čeho vybírat.
  • Nikdy nepoužívejte tukové hořáky, které vylučujete, abyste vyhnali nadměrnému příjmu kalorií. Pokud užíváte doplňky na spalování tuků, neznamená to, že byste mohli jíst sušenky, hranolky nebo smažené kuře.

Vidět víc: Tummy Tucker

Tukové hořáky se mohou zdát být snadným způsobem, jak se zbavit nežádoucího tuku, ale pravdou je, že tyto nezdravé doplňky nedosáhnou plodných výsledků, pokud jste na nich pouze závislí. Je to neomylný fakt, že tajemství tónovaného těla je vyváženou kombinací cvičení a stravy. Takže přemýšlejte dvakrát předtím, než utratíte své těžce vydělané peníze na tyto nadpřirozené přísady na spalování tuků, které jsou k dispozici na trhu. Dávejte si pozor na seznam výše uvedených nežádoucích účinků.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 + = 80