Blog

Zatímco triangle tetování se může zdát jednoduše zpočátku, tam je vlastně velký počet významů za tento design tetování. Trojúhelníky mají trojité strany, takže často používali k zastupování křesťanství. Duch Svatý, Otec a Syn jsou reprezentováni každým bodem, takže triangulární tetování se často používají k označení tohoto významu.

tetování-1

Triangle Tattoo Význam

Jiný než svatá trojice, trojúhelníkové tetování bylo používáno reprezentovat řadu dalších trinit. Mezi nejoblíbenější příklady patří:

- Minulost, přítomnost a budoucnost
- myšlenka, pocit a emoce
- Matka, dívka a krtek
- Mysl, tělo a duch
- vytvoření, zachování a zničení
- Voskování měsíce, klesající měsíc, úplňku
- Matka, otec a dítě

V křesťanství mohou být významy trojúhelníkového tetování používány jako reprezentace oka prozřetelnosti. Toto je všudypřítomné oko a je typicky kresleno jako oko uvnitř trojúhelníku obklopeného světlem. Pro Řeky, trojúhelníky byly myšlenka představovat dveře. Z tohoto důvodu byly trojúhelníky často používány k symbolizování polarit, které otevřely cestu k vyšší moudrosti. Mezitím keltská kultura používá trojúhelník v keltských uzlech a trojici návrhů.

Mystické významy trojúhelníkových tetování

V numerologii jsou tři mysticky silné číslo. Jeden znamená sílu, dvě symbolizují otevření, zatímco tři reprezentují moudrost, kterou tvoří jeden a dva společně. Trojúhelníky jsou myšlenky k datu zpátky do předtím, než byla napsána historie. V přírodě se nacházejí trojúhelníky v tvarech zvířete a tvarech stromů. Má smysl pouze to, že prehistorický člověk by přijal tento tvar pro své rané malby a tetování.

tetování-2

Orientace trojúhelníku

Zatímco konstrukce trojúhelníku symbolizuje jeho význam, orientace může být také známkou toho, co to znamená. Když trojúhelník ukazuje nahoru, může to znamenat:

- Solární
- Aktivní
- nahoru
- mužnost nebo muž
- Otec
- Shakta

Mezitím trojúhelník, který směřuje dolů, může znamenat:

- Žena nebo ženskost
- Matka
- Jaskyně
- Pasivita
- Dole
- Lunární
- Shakti

Když jsou dva trojúhelníky kombinovány, lze je použít k prokázání lidskosti. Často jsou triangle tetování také symboly tvořivosti a jednoduchosti. Mezi další významy tetování patří osvětlení, proporce, harmonie a integrace. Jako jeden z nejstarších symbolů v existenci, trojúhelníky mají řadu významů a mohou být použity v téměř jakémkoli designu tetování.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 95