Blog

9 japanese nail art

Vintage květinová směs s nahými barvami a korálkovými vzory je perfektní s letní výbavou. Když vyjíždíte s přáteli na piknik, pak by to mělo být dobrý design.

Udržování čistých nehtů je v dnešní době zajímavým trendem. Nestačí to, aby vypadaly růžově a prezentovatelné, ale módní nehty nebo Nail Art je věc, která následuje. Dokonce ještě předtím byl koncept nehtového umění již za rohem a ženy udělaly spoustu věcí jen proto, aby mohly barvit své nehty. V dnešní popové kultuře se ženy, umělci a fandové setkali, aby si mohli užívat více možností, pokud jde o nehtové umění.

Japonsko je dobře známým centrem pro módy a novinky. Japonské nehtové umění se rozrostlo na velmi populární scénu v Japonsku. Není to jen záliba, ale rozvíjí se v kultuře, kde stále více a více nadšenců nadále roste každý rok. Japonské nehtové umění vyzdobil obaly stovek japonských časopisů i sociálních médií. Tam jsou dokonce expos vyhrazené pouze japonské nehty umění.

Mezi dobře známé japonské nehtové umění patří Nail Up !, Nail Venus, Stylish Nail and Nail Max. Jakkoli je těžké, že byste je měli dostat ven z Japonska, mohou být stále dodávány a vše, co musíte udělat, by bylo hledat online a zjistit, kolik přepravních nákladů. Pro více pomoci můžete také vyzkoušet myjpop.com, kde najdete tipy a návody, jak získat ty náročné a těžko dostupné japonské časopisy na nehty. Tokio Samurai je také dobrou volbou, i když od vás potřebuje předplatné. V případě, že jste trochu nízký v rozpočtu, zkuste uvažovat o skupině J journal magazines. Mají spoustu bezplatných a stahovatelných skenování nehtů, které můžete použít pro začátečníky.

Jako startér můžete vytvořit svůj vlastní japonský nehtový umělecký efekt dvěma způsoby: nákup 3D dekorace vyrobené z plastu a lepidlo je na nehty, nebo si můžete koupit vlastní akrylát a malovat své vlastní nehty. Někteří říkají, že vyžaduje spoustu talentů na malování vlastních nehtů; můžete začít od začátku. Důležitou věcí je, máte vášeň a kreativitu, abyste vytesali skutečný design, který chcete. Nicméně doporučujeme pro začátečníky začít s předem připravenými nehty. Je snadné kupovat předem připravené nehty, které můžete snadno lepidnout z online a aktuálních obchodů. To platí stejně pro akrylové barvy a prášek. Vše, co potřebujete, je spousta trpělivosti a praxe.

Na druhou stranu to neznamená, že pokud si nemůžete vytvořit vlastní nehtové umění, nikdy nemáte ty roztomilé nehty. Co jsou to nehty salony? Můžete se pokusit navštívit jeden v okolí vaší oblasti. V Japonsku je spousta nehtových salonů, do kterých se dá běžet, ale na Západě to může být těžké. V takovém případě můžete získat pomoc od talentovaných umělců nehtů. Můžete vyzkoušet Dollish Polish, Yukiumi a Bling Up.
Proč se nepokusíte podívat na tyto 65 úžasných japonských obrázků na nehty, které vám mohou poskytnout skvělý nápad nebo inspiraci na vaší cestě k zahájení vaší nehty.

34 japanese nail art

Krátké je také módní. Mnoho lidí si myslí, že nail art je pouze pro delší nehty, ale to dokazuje jinak. Krátké nehty jsou velmi kompatibilní s jednoduchým japonským inspirovaným designem, jako je tento - třešňové květy a gejša nehty.

1 japanese nail art

Daisy květiny malované na světle růžové nehty, zdobené jediným diamanty - hezké a přesto jednoduchý design. Tento design nail art je ideální pro svatby nebo podobné příležitosti. Tyhle nehty nebudou z vašich šatů příliš odvádět pozornost, ale vyniká svým vlastním způsobem.

23 japanese nail art

Vydejte se královským modelem a bílým designem. Zlatý korálkový kříž jednoduše přidává klasiku a nápovědu nebo krádež na nehty. Vynikající pro večerní setkání s vaším milovaným nebo jednoduchou večeří při svíčkách.

32 japanese nail art

Další design konceptu květin, ale to, co se odlišuje od toho druhého, je, jak se květiny vymykají z nehtů. Hladké a vzrušující tahy okvětních lístků a listů odrážejí nehty, protože jsou spojeny se zlatými korálky. Odstíny melounu vytvářejí dojem člověka, který je čerstvý a miluje se bavit.

25 japanese nail art

Začněte svůj den s tímto svěžím a bílým designem nehtů. Akvarelové květinové plátky byly namalovány jako vymyté, aby poskytly čistý a uklidňující efekt jako zahrada v prvním kvete na jaře. Tento design můžete udělat, když oslavujete jaro.

48 japanese nail art

Z vašich nehtů rostly petaly, úžasný vodní mramor. Na rozdíl od jiných designů, které zahrnují malování po celém hřebíku, tento má minimalistický přístup. Pokud jste fanouškem nail art, ale nejste zvyklí na mnoho vrstev akrylu, pak tento typ designu může fungovat jen dobře pro vás.

59 japanese nail art

Tmavá a trochu gotická. Mandlovými hřebíky s tmavě modrými a černými odstíny jsou prostě ideální pro večírek. Koberec černobílý design také dokazuje lehký odraz od celkové závažnosti odstínů nehtů. Vypadá to velmi jednoduše, ale má velký vliv díky barvám a zlatému kříži, které byly přidány do kontrastu s obyčejnými barvami.

60 japanese nail art

Jste připraveni na ten letní útěk? V takovém případě se vám tento design hodí nejlépe. Vyprázdněné odstíny modré a růžové dávají zábavu a čistý vzhled, který je perfektní, když se s ním setkáte s jasnými plavky a zamíříte na pláž! Bílé korálky vypadají jako kapičky vody visící na vaše nehty na pláži.

65 japanese nail art

Milujte jednoduchý a čistý vzhled nehtů? Tyto umělecké nehty se vám dokonale hodí, když půjdete do školy nebo do práce. Přiložené bledými a obyčejnými barvami jsou bílé odstíny vyloženy jedinými tenkými tmavými čarami, které zdůrazňují jednoduchý, ale elegantní design, doplněný malými tmavými korálky.

2 japanese nail art

Stejně jako absurdně velkolepé styly nehtů, jednoduché mohou být i nadále krásné. Malovat nehty v čistě bílé akrylové a dětské modré barvě a zdůrazňovat je zlatými korálky, které se nacházejí uprostřed květinových okvětních plátků. Tento styl je ideální pro každodenní aktivity a může odpovídat vašemu oblečení všude, kde budete potřebovat.

3 japanese nail art

Pocit kočky a v humbuk? Ozdobte si nehty tímto nádherným souborem korálků a kroužků. Tento barevný a příjemný styl kombinuje perkiness polkových bodů a vodorovných čar spolu s měkkými květy, které dávají tomuto dívčímu, přesto zábavnému vzhledu.

4 japanese nail art

Kombinace dětských barev na těchto nehty dokonale odpovídá jednoduchému tvaru srdce a osamělým zlatým korálkům na každém hřebíku. Samostatné zlaté polka bodkované korálky a zlatá barva ve tvaru srdce pomáhají dát životu souhru barevných odstínů, které ho obklopují.

5 japanese nail art

Korálky celou cestu! Tyto nehty mluví módně! Chcete-li vyčnívat z davu, pokračujte tímto vzhledu nehtů. Partnerské baby barvy na nehty s kombinací nahé a melounové odstíny akrylové barvy a zlatých korálků. Vytáhněte některé hip oblečení a vy jste dokonalý obrázek!

6 japanese nail art

Buďte hraví a přidejte rozšíření na nehty, srdce a korálky do svého obsahu! Jděte okouzlujícím stříbrem tu a tam. Dejte život svým jinak nudným nehtům s barevnými korálky ve vzrušujících vzorech!

45 japanese nail art

Kdo říká, že krátké nehty nemají dostatek prostoru pro nehty? Krátké nehty mohou také mít úžasné návrhy nehtů, jako je ten výše. Čisté a bílé. Jasný lak na nehty je doplněn zlatým akrylovým nátěrem, který pomáhá vyniknout nehtům, přestože jsou krátké. Geometrické tvary a svislé pruhy pomáhají nechat nehty vypadat déle.

7 japanese nail art

Skalni si nehty v těchto okázalých růžových nehtových souborech! Velmi hravý design, který kombinuje tečky, květiny a krajkové vzory do jednoho, vypadá, že má vaše nehty oblečené na párty! Když máte pocit jistoty, neváhejte a udělali tyto modely nehtů a promluvte je s celým světem!

8 japanese nail art

Vydejte se bílé a květinové s tímto úžasným hledáním designu nehtů. Čerstvé bílé květy jednoduché znázorňují čistotu a nevinnost a budou ideální pro svatební nehty. Pokud jste nevěsta, měli byste opravdu uvažovat o tomto stylu, neboť přidává význam události, kdy vy i váš ženich konečně spojujete uzel.

10 japanese nail art

Čistota inspirovala nehtové umění s bílými tvary srdce na špičkách nehtů, jednoduché, ale elegantní. Stíny bílé a stříbrné korálky jsou oblíbené, protože se mohou snadno přizpůsobit Vašemu oblečení bez ohledu na to, jaké to může být. Jednoduchost nehtů také zdůrazňuje svou krásu bez zastínění nositele. To je skvělý design pro ženy, které mají tendenci být konzervativní, přesto chtějí být módní.

11 japanese nail art

Léto je v rohu a bude vždy jednou z nejočekávanějších ročníků roku. Je to ten správný čas pro vás, abyste provedli tento jednoduchý, ale hezky vypadající nehty. Namočené v fuchsii jsou nehty vyzdobeny letními květinami, které vám dávají auru svěžesti a živosti po celý horké letní dny.

12 japanese nail art

Nějaké další možnosti pro krátké dívky, které tam byly. Jednoduchá bílá vodorovná akrylová barva dává šířku hřebíku, čímž odstraňuje oko, když si všimne, že hřebík je příliš krátký pro jakýkoliv design na něm. Zlaté vzory pomáhají i ostatním částem nehtů, které byly pokryty prostými barvami.

13 japanese nail art

To je hezký malý kousek, který dovoluje více prostoru pro vaše nehty, aby dýchal, ale současně také přidává majestát a barvu na prsty! Zdánlivě stříkaným designem akrylu na nehty to vypadá zábavně a vzrušující! Umělecké nehtové umění, které nemůžete jednoduše odolat. Stříbrné korálky a zlatá podšívka také pomáhají zdůrazňovat okraje designu.

14 japanese nail art

Mluvte o svěžím a jasném designu! Tato nehtová umělecká výstřiková tekutina vám vezme zábavnou osobnost. se světlými růžovými a bílými odstíny v kombinaci s zdánlivě umyté broskvové plátky zobrazují, jako by slunce vybíralo, aby na vás a jen vy šlo. Květy rozkvétají z prstů a vy jste víc než ochotni to chytat!

15 japanese nail art

Co vás napadne, když říkáte Závada v našich hvězdách? Mraky, ano. Pokud jste fanouškem filmu nebo mraků, pak je tento malý načechraný kousek ideální pro vás! malý gradient namalovaný na nehty, aby ukázal nebe, když přechází z oblačnosti směrem k atmosféře. Malé dabs mraků pomáhají, aby vše vypadalo roztomilé a plyšové.

16 japanese nail art

Jednoduchost je krása, jak vždy říkají. Je to proto, že čím jednodušší jdete, tím více svítí vaše pravá krása. Tyto hřebíky se skutečně mluví samy za sebe. Nepotřebují tolik barvy, prostě holý holý lesk a pár elegantních zlatých akrylových a stříbrných korálků stačí na to, aby dělali práci.

17 japanese nail art

Klepnutím do své zvířecí strany se těmito labužnými nehty vykoupí. Malovat je v silné růžové a ukázat světu, co moc dívčí síly je opravdu vyroben. Je to zábavné vyhlídkové nehtové umění, s nímž můžete jít se svými oblíbenými kluby. Vypadá to, jako bys věděl, co chceš, a vy víš jak to dostat.

18 japanese nail art

Na vašich nehty můžete udělat hodně barev; tato červená a modrá kombinace jasně ukazuje, jak lze hranice snadno překonat, pokud jde o umění. Měkké okraje barev vytvářejí nádherný přechod s bílou základnou barvy nehtů. Pohled velmi éterický a minimalistický. Perfektní pro ty, kteří chtějí ohromující nehty, které používají pouze dvě až tři barvy.

19 japanese nail art

Funky je v těchto dnech a jak funk můžete získat než tyto nehty? Náhodně se vzájemně doplňují. Tmavé a silné barvy snadno zachycují módu pouličního stylu, kterou dnes dělají tolik moderních kyčlí. Pokud chcete být kyčlejší a chladnější, měli byste určitě vyzkoušet tento malý kousek nehtů.

20 japanese nail art

Pokud jste fanouškem stuh a roztomilých věcí, pak proč nezkusit tento styl sladkých nehtů? Je to jednoduché, ale dělá správnou práci. Můžete jej spárovat s oblíbenými nedělními šaty a letními botami, vyrazit a vypadat dokonale!

21 japanese nail art

Další styl, který používá roztomilé a načechrané stuhy. Perfektní pro čajové večírky s přáteli nebo víkendovými hangouty! To jsou nejen roztomilé, ale i zábavné. Můžete hostovat party spánku a malovat vaše nehty "nehty s tímto" kawaii "nehty umění.

22 japanese nail art

Vintage vyhlížející design, který zajišťuje diamanty, čtverce a kruhy. Pokud jste v jedinečné a ostré návrhy nehtů umění, pak je to něco, co byste si určitě měli vyzkoušet. Vypadá skvěle a snadno se znovu vytváří. Můžete dokonce použít své vlastní barevné kombinace, abyste dosáhli vzhledu, který chcete mít nehty.

24 japanese nail art

Květy mohou vypadat hezky, zvláště nehty! Tato broskvová a zelená souprava je skvělá pro plesy, večírky, debuty a svatby; události, které mají témata. Pokud jste oblékali mořské zelené šaty s broskvovými přízvuky, pak by tato hřebík by měla být designem a barevnou kombinací, se kterou byste měli jít.

26 japanese nail art

Tento velmi roztomilý a domácí design nail art je něco, co můžete znovu vytvořit na vlastní nehty a pokračovat po mnoho dní. Může jít dobře s každou příležitostí, do které se dostanete, a lze ji také snadno použít znovu. Jednoduché květinové tvary a prosté barvy dělají tento oblíbený nehtový umělec oblíbený pro mnohé.

27 japanese nail art

Pokud jste někdy přemýšleli, jak vypadá okouzlující v reálném životě, pak toto nehtové umění říká všechno pro vás. Vyzdobený barevnými květy, korálky a zlatými akcenty, tento design na nehty je ideální pro formální akci, kterou máte v úmyslu navštívit. Vytváří velmi jemný a ženský pohled na vaše nehty, čímž se vaše ruka neodolatelně dotkne.

28 japanese nail art

Je venku s květy a se stuhami! Podíváte-li se na barevnou kombinaci nehtů, budete vypadat, jako byste se bavili v životě a žili jej co nejvíce. Vydejte se a vychutnejte si svět tak, jak je to s tímto nehtovým uměním, zábavným milujícím pojetím.

29 japanese nail art

Jděte pravdu s oranžovou na tento jednoduchý, ale příjemný hledáte design na nehty. Květiny jsou hravě malované s více barvami, takže vaše oči tančí a skočí z jedné barvy do druhé. Blízká broskvová prostá barva pomáhá odklonit vaše zorné pole od křupavých květin a spočívá v očích, až se podíváte do jiného hřebíku.

30 japanese nail art

Hledáte trendy nail art? Přidejte tento malý soubor do vaší sbírky! Vypadá skutečně ladylike a roztomilá. Dětské růžové a modré barvy jsou kontrastovány jasnou zlatou barvou a stříbrem potažené stříbrnými korálky.

31 japanese nail art

Vánoční nehty? Ano a ne, přestože červená je velmi jasným znamením sezóny vánoční a stuha vypadá, že představuje dary, tento design může být použit i po celý rok. Kdo vás zastaví, když máte pocit, že máte náladu nosit červený lak na nehty s trochou postojů? Elegantní, ale jemná, je to perfektní design pro každou sezónu.

33 japanese nail art

Když hovoří o nehty s postojem, je to pravděpodobně příklad takových. Elegantní v černé a růžové barvě, tento sladký a poměrně nebezpečný nail art má skvělou kombinaci kontrastních barev. Z ostrou černé barvy, která se vklouzla do nejlehčí růžové barvy a doplněná zlatými a stříbrnými korálky, se tato hřebík prostě skály.

35 japanese nail art

Pokud si přejete vidět vaše nehty nosit sukni, pak je to perfektní příležitost k použití této nehty umění. Krajka jako design, která rozděluje květiny z vnitřního čistého lesku slouží jako sukně vašich nehtů; to vypadá velmi pěkně a příjemně pro oči.

36 japanese nail art

Déšť a hudba! Skvělá kombinace. Jízněte s hudebními duhami s tímto hudebně uměleckým uměním nehtů. Je to velmi snadné, aby se znovu vytvořily a vylepšily se pro milovníky hudby, kteří hledají inspiraci o tom, co by měli malovat své nehty.

37 japanese nail art

Nic neznáší klasické černé a bílé tématikou nehtů. Můžete se vydat elegantním a zároveň houpavým a funky s tímto zábavným a přitom příjemným designem nehtů. Zlaté korálky pomáhají zdůrazňovat nehty a dodávají jim kouzlo. Černá a bílá akrylová kombinace je dobrou prací při vytváření skutečného vzhledu.

38 japanese nail art

Když máte šanci se bavit s nehty, měli byste jít ven! Stačí se podívat na tento barevný a květinový design nail art, který prostě kouzlo zábavy a kreativity. Rozpusťte svůj skrytý potenciál uvnitř a neváhejte namařit vícebarevné plátky nad kontrastními barevnými kombinacemi.

39 japanese nail art

V případě, že hledáte elegantní a formální design nehtů, pak se s tímto dílem nikdy nemůžete pokazit. Je to nádherné delikátní a prostě ohromující. Zlaté, zelené a purpurové korálky jednoduše vyčnívají. Barevná směs akrylových barev vypadá velmi prominentně z obyčejné bílé a hnědé barvy, která jednoduše zapadají do jednoduchosti a přesto elegance, kterou byste chtěli jít.

40 japanese nail art

Další krásný červený soubor, který vypadá velmi jednoduše, ale přitahuje oko. Obyčejné červené červené barvy s bílými květy a zlatými korálky jsou perfektní, když chcete mít elegantní a jednoduché hledí nehty. Velmi snadno se udržuje a překreslí. To je skvělé pro ty, kteří chtějí mít nehty s nízkým profilem, ale stále zůstávají v módě nehtů.

41 japanese nail art

Hravé květiny, které tančí kolem nehtů, jsou tak hezké, že se na ně můžete podívat. Modré pozadí akryl dělá dobře zdůraznit barevné květiny, které byly rozptýleny po celém nehty. Bílé hroty pomáhají odchýlit se od veškerého hluku květin a udržují čistý vzhled nehtů.

42 japanese nail art

Tento nehty jsou naprosto úžasné. Květiny se zdají být zblízka a napodobují to, co vidíte skrz kaleidoskop. Velmi zábavné a teplé vyhlídkové nehty. To je perfektní pro ty, kteří by se chtěli podívat na své nehty nervózní, přesto si zachovávají svěží a čistý vzhled.

43 japanese nail art

Zlaté korálky právě vyskočily na tuto. Velmi elegantní a elegantní design nail art. Budete rádi dělat jeden z těchto, když se chystáte na formální party nebo setkání s vaší rodinou a přáteli.

44 japanese nail art

Platinový a zlatý soubor. Kombinace těchto dvou silných barev a posypání stříbrného prachu a zlatých korálků vytváří nádherně vyhlížející nehty. Pokud chcete jít okouzlující, pak je to nehtové umění, které má zvážit uvedení.

46 japanese nail art

Roztomilé a jednoduché. Dětské barvy vypadají úžasně a čistě na tomto díle nehtů. Skvělé pro pyžamové párty nebo procházky se svými přítelkyněmi. Malé zlaté korálky nahoře přidávají trochu zralého postoje do nehtů, nicméně se mu daří dojem, že jste hezká, roztomilá a současně ladylike.

47 japanese nail art

Černá a bílá s pomlčkou červených okvětních lístků. Jednoduché a půvabné. Bavlily se černým akrylovým lakem, nehty jsou také zdobeny obyčejnou bílou základnou s černými listy šňupavými přes bílou jako plátno.

49 japanese nail art

Zdánlivě kreativnější francouzský tip, protože hřebíky jsou zakončeny větší vrstvou bílé akrylové barvy. Bílá je pak lemována zlatou a přelepená černými okvětními plátky a listy. Elegantní a detailní. Velmi pěkný vzorek, jímž se můžete věnovat, když pracujete nebo vyjíždíte každý den, aniž byste se museli starat o módu.

50 japanese nail art

Setkáváte se se starými přáteli? Pak vyjděte a buďte si jisti tím, že si vynaleznete tento design nail art! Vypadá to úžasně a elegantně! Nikdy se nemůžete pokazit s kombinací červené a zelené hipů plus příslušenství a zlatých korálků.

52 japanese nail art

Žlutá, černá a bílá, skutečně vinobraní a jedinečná. Barevná kombinace tohoto nehtového umění je ideální pro fanoušky módy z počátku 80. let, kdy jsou tyto barvy dominantní, ale jsou také ideální pro léto, vychutnáte si letní vzhled s tímto designem a zapůsobte na své kamarády s tím, jak kreativní vypadají nehty.

53 japanese nail art

Získejte léto čerstvosti s nehty tím, že oblékáte tento bílý a pestrý soubor modré, červené a žluté nehty umění. Přizpůsobte si ji svým oblíbeným plážovým oblečením a budete vypadat absolutně léto čerstvé a připravené!

54 japanese nail art

Růžové růže jsou absolutně krásné na tomto designu nehtů. Máte-li rádi růžové růže a chcete, aby se kvést přímo z vašich nehtů, pak je to nehty umění móda jít na. Velmi jednoduchá, ale hezká a neublíží vám oči při pohledu na to.

55 japanese nail art

Jste fanouškem triček a džínů? Pokud jste, pak vám tento nehtový umění jistě připomene, jak pohodlné jsou tyto oblečení! Modrý design napodobuje to staré modré džíny, které nosíte v letošním ohni.

56 japanese nail art

Jedná se o jeden jednoduchý, přesto chytlavý design, který si můžete dokonce natřít na nehty sami. Nemusíte být ani podrobně, pokud jde o malování na květiny, protože jsou docela dabbed na, ale stále vypadají úžasné, když je kombinován s ostatními plátky a bílé základny.

57 japanese nail art

Kontrola je nejen populární v košilích nebo šatech, ale také v nehtovém umění módu! Pokud se vám líbí kostkované vzory, tak proč nejít s tímto hřebíkem je design? Je to docela stará škola, ale velmi originální v designu a dopadu.

58 japanese nail art

Když si myslíte, že flitry se mohou objevit pouze na šatech, pak je třeba hádat znovu. Tento divoký a barevný flitřír inspiroval umění nehtů zcela odfouknout váš názor! Není zapotřebí složitých malovaných návrhů, jelikož bude fungovat prostý podklad a flitry vám dokončí vzhled!

61 japanese nail art

Co je naprosto to dělat tento design nehty vyniknout zbytek je nádherné zobrazení kokosových ořechů maloval na tom. Je to jedinečné a velmi inovativní. Měli byste rád tento design nail art, zvláště když jste někde na dovolené a chcete udělat dojem.

62 Cherry Blossom Nail Practice

V Japonsku jsou třešňové květy velmi symbolické a staly se součástí jejich kultury. Třešeň květ inspiroval nehty umění, jako jsou tyto jsou také populární a dobře líbil. Je perfektní pro léto a právě včas se nosí, když navštívíte Hanami festival v Japonsku.

63 japanese nail art by Glam Nail Studio Canada

Chcete se pořád bavit a okouzlit? Neváhejte a nechte si glam nehty, když chcete nakupovat a jednoduše se chlubit svými krásnými dlouhými nehty. Docela tmavý nude stín se dobře mísí s zlatými třpytky nehty síly, které hravě pokrýt a line okrajů nehtů pro ornament.

64 Kimmidol nails

Jste fanouškem kimmidolů? Jedná se o populární panenky, které byly odvozeny z japonských kokeshi panenek. Tento kimmidoll inspirovaný design nail art je ideální pro nadšence stejně jako pro ty, kteří mají rád jednoduchou kombinaci růžové a bílé a japonské kultury zapuštěné do jejich nehtů.

51 Pretty Pink Elegant Japanese Nail Art Manicure

Růžová a bílá se zlatými a bílými korálky a jste připraveni jít! Jedná se o velmi oko chytlavé a roztomilé nehty umění design, který vyjde z Kawaii nebo roztomilé kultury Japonska. Když chcete jít roztomilý celou cestu a nosit své roztomilé a frilly letní šaty pak to je design byste měli zvolit.

japonský retro flower nail art

Japonský retro květina nehty umění

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 7