Blog

Pokud uvažujete o získání tetování, možná vás zajímá, jaké jsou některé významy za některými nejoblíbenějšími symboly a návrhy. Spousta lidí právě závodí v obchodě s tetováním a zvolí si design, který si myslí, že je hezká, nebo si vybere symbol, který je v současné době populární. Neříkám, že je to špatný způsob, jak jít o věci, ale nezapomeňte, že budete muset nosit své tetování po zbytek svého života. Jsou permanentní. Navždy. Budou tam pořád ještě padesát let, když máte děti a vaše děti mají děti a začnete trochu hluchý a vrásčitý. Jak špatné by bylo pro malého staříka, abyste tam seděli a dívali se na tetování a přemýšleli, "proč to sakra dělám?". Bylo by to hrozné. Zajímalo by vás, proč mladý člověk neměl smysl, aby si alespoň vybral něco s významem, něco, co by vám mělo vždy smysl. Strávil jsem měsíce při výběru tetovacího designu a nakonec jsem se ujistil o mém hvězdném znamení - věřím ve všech těch věcí a není to tak, jako by se mé hvězdárna změnila, takže pro mě to bylo perfektní.

S ohledem na tuto skutečnost je zde seznam 20 nejoblíbenějších tetování a významů za nimi.

Motýly

Motýly Tattoo

Butterfly tetování jsou stále populárnější u žen. Jsou velmi ženská, hezká a mají krásný význam za nimi. Symbolizují naši touhu šířit naše křídla a být svobodní, abychom nebyli uvězněni. Jsou také symbolem krásy a pochoutky. Protože přicházejí v mnoha různých tvarech a barvách, ženy všude je používají jako inspiraci pro své tetování.

Hvězdy

Hvězdy Tattoo

Star tetování jsou hodně milovány jak muži, tak žen. Symbolizují ducha, pravdu a naději, stejně jako různé náboženské vztahy. Ve vesmíru jsou světlem mezi zdánlivě nekonečnou temnotou, pevným bodem, který se vytvořil navzdory šanci a nemluvě o věcech s velkou krásou. To jsou vlastnosti, které si všichni přejeme v sobě, takže je snadné pochopit, proč lidé rádi používají je k tetování.

Znamení zvěrokruhu

Zvěrokruh Signs Tattoo

Znamení zvěrokruhu jsou představou o sobě a naší osobnosti. Naše znamení zvěrokruhu nám mohou říci hodně o sobě, a pokud věříte v takovou věc, i náš osud. Po tisíce let lidé věří v znamení zvěrokruhu s různými kulturami, které mají také vlastní interpretaci. Mnoho lidí si přeje, aby jejich hvězdné znamení vytetovalo na ně, protože má smysl v jejich životě a myslí si, že má stopy na to, kdo jsou a kdo budou jednoho dne.

Vážky

Vážky Tattoo

Vážky přinášejí krásné tetování. Jsou to jemné, úchvatné stvoření a jejich nádherné barvy a jejich extrémní krása nemůže být přehnaná. Je to nesmírně ženská věc, že ​​má tetování vážky, částečně kvůli jemnosti a kráse stvoření. Tyto tetování symbolizují čistotu, prosperitu, štěstí, mír, sílu a harmonii. Vážky mají krátkou životnost, takže musí žít svůj život naplno, lekci, kterou by se všichni měli naučit, další důvod, proč se vyrábějí extrémně populární tetování.

slunce

slunce Tattoo

Snímky slunce existují po celém světě a byly nalezeny od tisíce let. Slunce je po celém světě vnímáno jako životní dárce, což znamená, že tato oblíbená volba tetování znamená plodnost a znovuzrození. Slunce může také symbolizovat nové počátky, vytrvalost a sílu. Pro každého, kdo chce začít, nebo kdo má drsný život, slunce bude mít hodně symboliku.

Měsíc

Měsíc Tattoo

Měsíc je jednou z nejuznávanějších symbolických ikon na celém světě a stovky let. Měsíční tetování představují věčnost, tajemství, energii, život, čas, božství, sny, magii a intuici, abychom jmenovali jen několik málo. Měsíc je obrovská část světa a života, má význam všem, i když ho nevnímají. Tetování měsíce se mohou měnit, někteří jsou úplněk, zatímco jiní jsou poloviční a čtvrtý. Některé jsou pokryté mraky a některé jsou spíše kreativně spojené se sluncem a hvězdami. Měsíc dělá krásný design tetování.

Peří

Peří Tattoo

Symbol peří má velmi bohatou historii a velký význam. Kromě toho, že jsou krásné, barevné a jedinečné v reálném životě, dělají skvělé tetování. Obvykle jedno padlé pero může představovat ztrátu a smrt, ale může to znamenat štěstí nebo narození v závislosti na tom, jak se podíváte na věci. Různé druhy peří mají různé významy, takže předtím, než se rozhodnete získat tetování na peří, byste se měli podívat na různé druhy ptáků a co symbolizují.

Růže

Růže Tattoo

Rose tetování jsou milovány jak muži, tak ženami. Mohou být složité nebo jednoduché, barevné nebo černobílé, ale ani tak se nedá popřít, že jsou věcí krásy. Mohou to znamenat lásku, vnitřní a vnější krásu, vášeň a sílu. Červené růže znamenají vášeň, bílá střední nevinnost a černé růže znamenají ztrátu, smrt a smutek.

Hudební noty

Hudební Notes Tattoo

Hudba je typem potěšení a vášně lidí. Dokonce i když nejste hudebník sami, určitě budete milovat hudbu nebo budete schopni ocenit dobrou píseň. Hudební noty tetování představují tuto vášeň a naši souvislost s hudbou. Zatímco jsou mezi hudebníky nejoblíbenější, mohou je získat i lidé s naprostou láskou k hudbě. Mohou ukázat, jak se hudba cítí svobodná, živá a nekonečná.

Ptactvo

Ptactvo Tattoo

Ptačí tetování přicházejí v nespočetných tvarech a formách. Můžete mít jakéhokoli ptáka, který si přejete udělat na tetování a bezpočet druhů, určitě budete zkaženi na výběr. Ptáci mají sklon reprezentovat svobodu a naději, ale to je jen zobecnění. Různé druhy znamenají různé věci, takže je nejlepší podívat se přesně na to, jaký typ ptáků se vám líbí, a je to důležité, než se dostanete na své tetování. Například holubice znamenají mír a naději, zatímco pávy představují krásu.

Křídla

Křídla Tattoo

Křídla symbolizují pocit svobody, připomínají mi, že nejsme ve vlastnictví a že můžeme odletět a být tím, čím chceme kdykoliv. Přicházejí ve všech tvarech a velikostech pro tetování, někteří lidé mají jen malý pár tetování na sebe, zatímco jiní mají větší sadu tetování na zádech, napodobující skutečnou věc. Křídla mohou být také viděny jako náboženský symbol, který vidí, jak se anděli objevují neustále v náboženských dějinách po celém světě av různých náboženstvích.

Lapač snů

Lapač snů Tattoo

Dreamcatchers mají o nich mystickou kvalitu, což je oblíbenou volbou pro tetování. Jsou určeny buď k odvržení špatných snů a zachycení těch dobrých, a tak je pohlcují do vašeho osudu nebo zachycují všechny špatné sny, aby vám nemohly ublížit, podle toho, jak se na to podíváte. Ať tak či onak, odvrátili zlí duchové a smůlu. Z tohoto důvodu je zřejmé, proč dělají skvělé tetování. Lidé je považují za štěstí a doufají, že dreamcatcher jim pomůže přinést úspěch a štěstí i štěstí.

Lilie

Lilie Tattoo

Lilie jsou tetování, které většinou nosí ženy. Mají nesčetné významy v různých kulturách, z nichž nejvýznamnější je mír, plodnost, prosperita a čistota. Mohou také znamenat hrdost a bohatství, takže se často považují za symbol štěstí. Mohou mít také odlišný význam v závislosti na barvě, například pomerančové lilie jsou údajně symbolem nenávisti a hněvu.

Květ

Květ Tattoo

Třešňové květy jsou již dlouho symbolem života - nový život, starý život, letmý život - a životní cyklus. Jejich krása nemůže být podceňována a ani jejich složitost. Oni dělají nádherné tetování a lidé často přimět je, aby ukázali své uznání za život, reprezentovat dítě a jejich narození nebo truchlit ztrátu milovaného člověka.

Kotva

Kotva Tattoo

Kotevní tetování jsou jedním z nejstarších dostupných návrhů. Poprvé se staly oblíbenými u námořníků a obchodníků před sto lety, ale pomalu se vytratili z módy. Nyní, se všemi retro vrácení do módy, jsou stále více populární, stejně jako barevné a nápadité. Symbolizují stabilitu, cesty, silné základy a v některých případech také známý jako přítel nebo přítelkyně. Připomínají lidi, aby zůstali uzemněni.

Stromy / Strom života

Strom of Life Tattoo

Stromy jsou v mnoha kulturách drženy posvátné a navzdory těmto různorodým kulturám je obecný význam stromů hodně stejný. Stromy jsou odolné, jsou dlouhé a prožívají lidi stovky, ne-li tisíce let. Z tohoto důvodu jsou často považovány za znak síly.

Strom života, stejně jako běžné stromy, má v různých společnostech různé významy, ale opět platí obecné pravidlo. Představuje nesmrtelnost, poznání, věčný život, sílu, ochranu a odpuštění.

Koi Ryby

Koi Fish Tattoo

Koi ryby tetování jsou často složité, barevné a jedinečné. Jsou to některé z nejkrásnějších a nejčastějších tetování pro muže i ženy. Koi ryby představují sílu, vytrvalost a štěstí. Oni mají tendenci nosit lidé, kteří usilují o lepší a více v jejich životě, lidé, kteří hledají štěstí bez ohledu na to, jaké překážky před nimi. Existují různé významy pro koi ryby méně obyčejných barev a ty, které také plavou v různých směrech, ale obecně představují věci, které jsem naznačil výše.

Kmenový

Kmenový Tattoo

Tribal tetování jsou populární u mužů i žen. Mohou být velké a odvážné nebo malé a jemné, takže je opravdu design pro téměř každého. Spousta lidí se na ně dívá a je to jen hezký design, ale nevědí, že mají za sebou význam. Tam je kmenové tetování pro mír, lásku, rodinu, štěstí, přátelství a jen o čemkoliv, na co myslíte. Jsou to něco, co opravdu potřebujete prozkoumat, než se trvale napijete na těle. Přemýšlejte, jak hrozné by bylo, kdybyste se dostali do jednoho a potom do několika let, abyste si uvědomili, že to znamená něco úplně jiného, ​​než jste si mysleli! Jsou to trochu jako čínské symbolické tetování v tomto ohledu. Když vidíme, že většina z nás je nemůže číst pro sebe, musíme se spoléhat na umělce tetování, který mnozí nejsou vždy stejně slušní, jak se zdá. Tyto tetování mohou být krásné a smysluplné, ale ujistěte se, že uděláte svůj průzkum jako první.

Drak

Drak Tattoo

Draci jsou divoký, mystický, krásný, pestrý a silný. Zachytili jsme naše představy po tisíce let, takže není divu, že jsou pro populární tetování design. Muži a ženy nosí dračí tetování od velkých a nepřehlédnutelných k malým a jemným. Draci jsou živé bytosti, proto jsou všechny jedinečné a mají osobnost, takže ty tetování jsou něco, co můžete získat tak, aby odpovídaly vaší osobnosti. Často symbolizují zázrak, naději, čistotu a sílu, ale také jsou známy jako žárlivost, milost, nesmrtelnost a stvoření. Draci znamenají různé věci v různých kulturách, takže má smysl mít také jedno vytetované na sebe. Mají tolik významů, že bych řekl, že je to jedno z mála tetování, kde můžete rozhodnout o významu a vybrat, co pro vás znamená.

Srdce

Srdce Tattoo

Význam tetování srdce je zřejmý - láska. Jsou to projev naší lásky a vášně a mohou ukázat, jak se cítíme o někom a co pro nás znamenají. Často jsou zdobeny jménem milovníka (bez ohledu na to, zda je toto moudré nebo není sporné), nebo s názvem padlého milovaného člověka, jako je rodič.

Mějte na paměti, že na konci dne, které tetování dostanete, je zcela na vás. Mohou to být významy pro tyto tetování, ale je pochopitelné, že pro vás osobně symbol může znamenat něco úplně jiného. Všechno se přihodí k osobní volbě.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 + = 49