Blog

Co je dívka bez jejích základů? Pro mě (a pravděpodobně 85% žen tam!), Nadace je nejvíce ceněný makeup produkt, který vám dává absolutní dokonalou tvář bez zranění pokožky. Ale pokud jste v hře noví nebo chcete jen trochu změnit, můžete se zeptat, kde začít. Dobře, štěstí jste přišli na tuto stránku! Našli jsme 10 různých kapalných základů FABULOUS drugstore, které poskytují senzační pokrytí a dokonalé dokončení pokaždé - vše pod 20 dolarů!  300

1. CoverGirl & Olay Tone Rehab 2-in-1 Foundation

Všichni se potýkáme s některými typy kožních problémů, ať už jsou to jemné linie a vrásky, změna barvy pleti nebo věk. No, pro všechny problémy s kůží, CoverGirl & Olay Tone Rehab 2 v 1 nadace je odpověď. Tento krásný výrobek nejenže poskytuje krásný a rovnoměrný pokryv, ale okamžitě zabarvuje veškeré neštěstí pokožky, jako jsou linky nebo špinavé skvrny. Využijte tento senzační kosmetický přípravek denně a v průběhu času se ujistěte o ZLEPŠENÍ v tónu pleti! Páni! Třináct nádherných odstínů, z nichž si můžete vybrat, a jen 11,19 dolarů.

500

2. Revlon Colorstay pro kombinovanou / mastnou pleť

Pokud existuje jeden tekutý podklad, který si zaslouží 10 z 10 VŠECH časů, je to určitě Revlon Colorstay for Combo / Oily Skin. Tento senzační lehký vzorec pokračuje hladce a nezanechává váš obličej podivným "dortovým" vzhledem. Make-up se cítí neuvěřitelně pohodlně na pokožce a může trvat 24 hodin. A staráte se o přebytečný ropný stav na tváři? Přemýšlejte znovu! Tento základ je jedinečně navržen tak, aby absorboval přebytečný olej a lesk, takže zůstanete jednoduše hladkou povrchovou úpravou po celý den (a NOC !!) dlouho. Vážně, mohli bychom pokračovat v této nadaci. Vyzkoušejte to - je to jen asi 10 dolarů.

300

3. Neutrogena Zdravá kůže kapalina Makeup

Jako ženy, vždy hledáme kosmetické výrobky, které ochrání naši pokožku a poskytnou naší tváři krásný, mladý vzhled. A to je důvod, proč milujeme Neutrogena Zdravá kůže Liquid makeup. Tento nádherný make-up kombinuje antioxidanty a SPF 20 k ochraně pokožky, zatímco hedvábný lehký vzorek dává tváři zdravý a mladý vzhled. Spousta odstínů na výběr a jen 13,99 dolarů!

500

4. Maybelline Dream Liquid Mousse Foundation

Kdokoli jiný posedlý tou bezchybnou vzdušnou úpravou, jako jsme my? Potřebujete se podívat na nadaci Maybelline Dream Liquid Mousse Foundation. Tento úžasný produkt je navržen s vzduchem šlehající tekutou recepturou, která se klouže na perfektní pokrytí a přirozenou svítivost. S povrchovou úpravou bez pórů jste ponecháni vzhled vzduchem, který není bezchybný. Musíte to vyzkoušet! Jen asi 7 dolarů!

300

5. Neutrogena SkinClearing Oil-Free Makeup

Tolik žen, které trpí akné, se vymyká základům ze strachu z výbuchu. A zatímco existuje spousta základů, které vyvolávají akné, existuje spousta základů, které působí proti skvrnám pro krásný vzhled. Neutrogena SkinClearing Oil-Free Makeup se vyrábí s kyselinou salicylovou, která bude léčit škody a přitom vám poskytne krásný vzhled s dostatkem pokrytí. Neudělá se póry a kontrolní prvky pro přirozený vzhled. Pod $ 15 - nemáte žádnou ospravedlnění NOT to try it!

300

6. L'Oreal Paris Visible Lift Sérum Absolutní pokročilý Age-Reversing Makeup

Bojujete s vráskami? Máme odpověď. Obraťte se na známky stárnutí okamžitě s L'Oreal Paris Visible Lift Sérum absolutním pokročilým Age-Reversing Makeup. Tento úžasný kosmetický přípravek poskytuje dokonalé pokrytí a zároveň snižuje vzhled jemných čar, vrásek a dokonce i věkových skvrn a zanechává vám jasný a krásný povrch za pouhých 15,79 dolarů.

300

7. Maybelline Fit Me! Nadace

Maybelline Fit Me! Nadace je známá jako "make-up tváře, který vám vyhovuje". Není to naplněno vodou, oleji, vosky nebo jinými zbytečnými produkty, které vytvářejí průsvitnou základnu, která je velmi lehká a umožňuje přirozené pigmenty kůže. Tento krásný prodyšný podklad dává vašemu obličeji pokrytí je touhy a nádherný povrch za pouhých 5 dolarů. Vážně - budete milovat výsledky tohoto nadace a nebudete věřit, že jste zaplatili jen pět dolarů za to.

300

8. Revlon Colorstay pro normální / suchou pokožku

Každý, kdo má suchou pokožku, ví, jak nepříjemné je použít základ, jen aby byl ponechán vločkami a nalepen na skvrny. To je důvod, proč milujeme Revlon Colorstay pro normální / suchou pokožku. Tento vynikající kosmetický výrobek je dodáván s pohodlným, 24hodinovým oblečením, které zbožňujeme, a zaručuje vám, že budete mít bezvadný denní a noční konec. A pro dámy se suchou kůží, nedělejte si starosti - tento nádherný vzorec je navržen s technologií vyvážení vlhkosti, která nepřetržitě hydratuje obličej během nošení. Vážně, tento výrobek je úžasný. A je to jen 10,39 dolarů!

300

9. Almay Line Smoothing makeup

Zastavte potíže s liniemi a vráskami a získáte pokrytí, které potřebujete, s přípravkem Almay Line Smoothing Makeup. Tento úžasný základ bojuje s příznaky stárnutí jedinečně formulovanou tekutinou, která zajistí celodenní hydrataci s náznaky osvěžující okurky. Dokonalá kombinace zelených, bílých a červených čajů zajišťuje, že pokožka dostane trojitou antioxidační ochranu, kterou potřebuje, aby zůstala zdravá, svěží a zářivá po celý den. Taková skvělá volba za pouhých 11,19 dolarů.

300

10. Nadace Rimmel trvající 25 hodin

Nadace, která trvá až 25 hodin? V žádném případě! YES WAY. Rimmel Permanent Finish 25 Hour Foundation vám zanechá krásný vzhled až 25 hodin, aniž by vás obtěžoval teplo, vlhkost nebo dokonce pot! Tekutina je obohacena o mnoho revitalizačních minerálů, které hydratují a zanechávají váš pocit pod napětím a hydratují. Úžasná volba pro naprostý rozpočet, cena jen 5,70 USD!

Jaká je vaše základna? Je to jedna z výše uvedených? Dej nám vědět!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 + = 82