Blog

Snít, že vás honí vrah, může být jedním z nejvíce děsivých nočních můr, které si můžete představit; a dostat to: mít sen o pronásledování je jedním z nejčastějších snů, které lidé mají. Chystá, správně?

  Sny about being chased by a killer

Ano, je pravda, že pronásledování způsobuje, že naše srdce vypadnou z hrudníku a v okamžiku, kdy otevíráme oči, opustí nás strach. Ale to neznamená, že je to všechno špatné, ve skutečnosti tyto noční můry mají nějaké vážné významy za nimi, že je třeba se podívat, namísto toho, abychom je zlikvidovali jako další "špatný sen".

Vy bojujete ze skutečného života

Někteří lidé procházejí v životě nějakými strašlivými věcmi a mají sen, že vás pronásledujete, může být prostě vaším mozkem vzpomínat na strašlivou zkušenost; zvláště pokud jste byli předtím pronásledováni skutečně špatným člověkem, nebo byli někteří vyděšeni někým děsivým, nebo jste prostě prošli jinou špatnou situací, ve které jste se báli - stejně jako jste udělali ve své noční můře.

Máte-li špatné sny ve vztahu ke skutečné události v reálném životě, možná budete chtít hledat pomoc, aby tyto sny nepřestávaly a můžete se zbavit některých z toho, co se stalo strachem a PTSD.

Bytí pronásledováno člověkem

Bytost Chased By Murder Dream Dictionary

Věřte tomu nebo ne, sny o pronásledování a významy za ním se skutečně mění v závislosti na tom, co vás pronásleduje. Pokud jste snili, že jste pronásledováni člověkem, věnujte pozornost kdo osoba je. Je to někdo, z čeho se bojíte nebo jste se unavili? Je to někdo, koho žárlíš? Je to někdo, s kým jste zamilovaný, ale nechcete být? Věnujte pozornost tomu, kdo vás pronásleduje. Pokud člověk zjistí, můžete pochopit, proč se to děje.

Na druhou stranu, kdybyste neviděli skutečného člověka, který vás honil, mohlo by to být znamením, že utíkáte od skutečných životních situací nebo emocí. Možná se bojíte a běžíte z problému ve vašem životě, jako je velký papír, který má být na konci týdne. Můžete také utéct od pocitů, ať už je to něco sladkého, ale děsivého jako láska nebo něco intenzivnějšího jako nenávist nebo žárlivost.

Znovu věnujte pozornost svému snu a tomu, co se děje ve vašem vlastním životě. Snaha o pronásledování může znamenat, že běžíte z něčeho, někoho nebo z nějakých emocí, které musíte překonat.

Bytí pronásledováno zvířetem

Zvířata mohou být také zabijáci, zvláště pokud sní o větších než živých zvířatech nebo o těch, které mají obří zuby, jako je lev, žralok nebo gorila. Nejčastějším důvodem, proč můžete mít sen o vražedném zvíře, který vás pronásleduje, je to, že máte nějakou agresivitu, kterou nemáte ve svém reálném životě.

Poté, co máte takový děsivý sen, musíte posoudit situace ve svém životě a jak reagujete na ně. Tento sen by vám měl ukázat, že musíte uvolnit svůj hněv a v životě pokračovat.

Jak přestat mít tyto noční můry

Jediným způsobem, jak skutečně zastavit tyto noční můry, je pochopit, co (nebo komu) jste v běhu a správně řešit situaci. Někdy to může být jednoduchá oprava, jindy to může trvat víc práce, ale nakonec se budete cítit lépe ve vašich snech.

Příště, když se probudíte se srdcem, které vybuchne z hrudníku a vaše dýchání se zadýchá a zmaří se strachem ze sna o pronásledování vraha, pochopte, proč máte sen a jdete dál. Zatímco někdy jsme jen nervózní bradavice, které mají špatný sen, protože se domníváme, že je to něco, co se může skutečně stát, jinde je to reprezentace, že běžíme od něčeho a musíme zvládnout situaci pro vnitřní klid.

Měli jste někdy sen, kde vás pronásledoval vrah? Co se stalo ve vašem snu a co si myslíte, že to znamená??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 + = 37