Blog

Když bojujete s někým, je to prostě strašné. Oba z vás pravděpodobně nehovoříte, víte, že ten druhý je s tebou rozrušený a chcete, aby se všechno zase zlepšilo. Ale co můžete udělat, abyste se ujistili, že tě někdo odpustí? Zde je seznam 8 skvělých způsobů, jak někoho přimět, aby vám odpustil!

e55d80c2ddabd8cde01d5ccc47177838

  1. Dej jim nějaký prostor

Po argumentu musíte tuto osobu dát trochu času na odpočinek a ochlazení. Pravděpodobně vás nebudou chtít mluvit velmi brzy po boji, protože napětí bude vysoké a oba z vás pravděpodobně nepřemýšlíte rovně. Pokud se pokusíte a uděláte cokoli, může se to zhoršit! Prvním krokem je udělat krok zpět a nechat situaci trochu klesnout, pak můžete pokračovat v dalším kroku.

  1. Odpusť si

Jak můžete očekávat, že vám někdo ELSE odpustí, pokud se ani nemůžete odpustit? Vážně, předtím, než prosíte s někým, kdo vám dal další šanci, musíte se ujistit, že jste nejprve v pokoji. Ano, udělali jste velkou chybu a nyní platíte cenu. Ano, možná jste ztratili někoho kvůli vašim špatným činům. ALE Jste jen člověk, a někdy děláme hloupé věci, které odkládají ostatní lidi. Pochopte, že jste pouze člověk a uděláte chyby. Odpusťte sebe samému, ale nejdůležitější je Učte se z této chyby. Jakmile to uděláte (přiznané a naučené z vaší chyby a odpuštěné sami sebe), můžete se s nimi pokusit mluvit - krok 3.

  1. Vyprávěj to

Někdy je potřeba, aby někdo odpustil, je hluboký a dlouhý rozhovor. Dva z vás musíme diskutovat o tom, co se stalo, proč jsou o tom rozrušeni a co můžete udělat, abyste to opravili. Komunikace je klíčem k jakémukoli vztahu - ať už je to váš bratr, váš nejlepší přítel nebo váš přítel - tak si trochu času na to, abyste se posadili a skutečně hovoříme o věcech do hloubky, je nezbytným krokem k získání někoho, kdo vám odpustí.

de12ecfbaab895ade8160a350f7d2f96

  1. Požádejte je o odpuštění - a to znamená

Jednoduché "omlouvám se", kdy se pokoušíte pokrčit rameny, jako by to nebylo velké řešení a ani nemáte oční kontakt s druhou osobou, když říkáte, že je nesmírně neupřímná a druhá osoba to bude vědět! Musíte požádat o odpuštění a ve skutečnosti to myslet. Lidé chtějí slyšet pravou, upřímnou omluvu, ne něco, co čtou obálku obilovin. Pokud opravdu chcete, aby vám odpustili, musíte jim ukázat, že jste upřímně svými ospravedlněním. Zajistěte kontakt s očima. Chyť ruku. A řekněte jim, že jste opravdu líto. Nejen to, ale možná budete chtít ospravedlnit trochu déle, například "Joe, vím, že jsem udělal obrovskou chybu. Zničil jsem všechno a zabíjí mě dovnitř. Prosím, všechno, co chci, je odpuštění. Udělám to, co je potřeba. Prosím, Joe "- něco takového je skvělá volba!

  1. Připusťte, že jste byli špatní

Dobře, tak požádáte o odpuštění; ale můžete dokonce přiznat, že to, co jste udělali, bylo špatné? Lidé na druhém konci chtějí vědět, že rozumíte tomu, co jste udělali, nebylo v pořádku a že víte, že to nebudete dělat znovu! Určitě přiznat druhému člověku, že jste se mýlili v tom, co jste udělali, a znovu se omluvte za své činy.

5317da101358de5a4ede3aa160c84530

  1. Buďte mimořádně laskavý

Pokud žádáte o omluvu, ale s touto osobou zacházíte jako s nečistotami, vaše omluva nebude dělat velmi dlouhou cestu. KINDNESS je to, co vaše omluva přijde na další úroveň! Být mimořádně laskavý pro tuto osobu, ukáže jim, že jste opravdu líto a chcete, aby se cítili zvláštní. Dobrotivost jim ukáže, že máte úctu k nim a že chcete znovu učinit věci. Léčba je něčím jiným než absolutní laskavostí je jednoduchý způsob, jak ukázat, že nejste opravdu připraveni na odpuštění.

  1. Dělat něco hezké pro ně

Nejjednodušší způsob, jak někoho přimět, aby vám odpustil, je prostě udělat pro ně něco hezkého! Možná chtějí vidět nový film a stále říkáte ne, protože to vypadá hloupě. Docházíte k nim argument a najednou jste na jejich prahu s lístky na film a velkou omluvu. To nejen ukazuje, že vám to záleží, ale také jim ukazuje, že uděláte cokoliv, abyste je mohli odpustit.

d4c135fd7ebf6406fca53c0eeb9164ad

  1. Ukažte, že jste se změnili

Odpuštění v podstatě neznamená nic, pokud se neučíte od vašich chyb. Musíte jim ukázat, že jste se změnili. Kdyby se o něco něco bláznili, pak to opravte. Někdy je čas jediná věc, která vám ukáže, že jste se změnili, a pokud tomu tak je, pak jim dejte vědět, že nebudete vyklouznout a čas vám ukáže, že máte na mysli podnikání.

Jak můžeš někoho, kdo ti odpustí??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8